Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Аман от ОвЕни!нови  
Автор пo дявoлитe! (hot stuff)
Публикувано18.02.08 23:59



Уф... Обградена съм само от Овни! Извинете ме за крайно лаишката тема, но просто трябва да споделя. Накъдето и да се обърна, се натъквам само на рогати и вече почнах да се обърквам аз ли тях ги намирам или те - мене. Харесам някой мъж - Овен, запозная се с нови приятели - Овни, вкъщи - майка ми Овен, намеря си работа - шеф Овен (че той е пък и с Луна в Стрелец, дето ми олабва коленете). Имаше преди един период, в който ми се бяха навързали само Водолеи, сега дойде друга мода. И да им се невидят и Овните, толкова са харизматични!

Какви са тия периоди!? Имам чувството, че правя колекция. Сигурно някакъв урок уча с тях сега - по-рано единственият начин да общувам с Овен, беше само да мълча, да кимам и да се нервирам, а вече има напредък - искат ми съвет, идея, мнение?!? Не знам и аз... пишете каквото и ако изобщо ви хрумне нещо в каквато и да е връзка.

П.С. допълнително ми подхранва тревожното състояние и фактът, че в края на март съм на рожден ден на една Овенка, за която трябва да измислям зашеметяващ подарък, което значи съвсем целенасочено да гледам сюрьозно да се опарича дотогава!

Редактирано от пo дявoлитe! на 19.02.08 00:09.



Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: пo дявoлитe!]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано19.02.08 00:54



честито



много ми идват и на мен. ако не е слънцето в овен ще е луна в овен, или пък слънцето в 1-ви дом.
все овнешки истории, а аз предпочитам зеленчуци.

всичко е от наталната карта. огледай какво имаш в овен, в 1- дом или какво прави марс и ще ти стане ясно защо е така при теб.



Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: пo дявoлитe!]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано19.02.08 09:18



Да нямаш Марс в 7 дом? Или не особено силно поставен Марс? По този начин може твоят Марс да търси "компенсация"





Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: пo дявoлитe!]  
Автор Rozovotakova (страшна работа)
Публикувано19.02.08 10:51



аууу, да не трябва за мен да събираш пари за подарък - твоита овенка на 26 март ли е



Любовта не безобразничи...

Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: Rozovotakova]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано19.02.08 11:14



не, на 27-ми





Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: Lillie]  
Автор corsica (настъпващ)
Публикувано19.02.08 13:15



Харизматични хора сме овните-благородни, интелигентни, чаровни, чисти и честни, силни духом и справедливи, горди и с достойнство...та затова така хората налитат на тях...то интуицията ги води към хубавото!



o todo, o nada

Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: corsica]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано19.02.08 13:29



Айде да не казвам какви сте овните, особено тия с розовите никове.

adam Darayavaus xsayathiya vazraka xsayatha xsayathiy


Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано19.02.08 14:50



А Рибките?





Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: пo дявoлитe!]  
Автор lullaby (ме(га)ломан)
Публикувано19.02.08 16:23



за друго не знам, но най-красивите мъже/жени, които съм виждала са от тая зодия





'Have you completely lost your mind?'
'Well yes, where have you been all night?'


Тема Re: Аман от ОвЕни!нови [re: lullaby]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано19.02.08 16:24



Внимавай да не предизвикаш някоя Венера






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.