Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема транзитен нептун в 7 домнови  
Автор liastovichka (непознат)
Публикувано05.09.07 17:40



Какво ще кажете за транзитен Нептун в 7 дом?Само заблуди ли дава?Или "Божествената любов"?В комбинация със Сатурн в 1ви дом и Уран върху слънчицето ми,струва ми се че скоро ще откача-доста противоположни енергийки ме теглят на всички посоки-орел,рак и щука...А Плутон е на Сев. ми възел...Юпитер навлиза в 5 дом...





Тема Re: транзитен нептун в 7 дом [re: liastovichka]  
Автор liastovichka (непознат)
Публикувано09.09.07 20:12



Няма ли някой,който да сподели как действа при него Нептун в 7ми?





Тема Re: транзитен нептун в 7 домнови [re: liastovichka]  
Автор Tara% ()
Публикувано10.09.07 16:46



И аз искам някой да сподели.
Аз съм объркана и ми е трудно да кажа как ми действа освен това, че получавам противоположни сигнали от околните , в смисъл , враговете ми изглеждат като приятели, а приятелите като врагове. Никога немога да съм сигурна, кой какъв е и на никого не вярвам . А как ми се отразява в любовта не ми се говори просто , там каква мъгла е настанала -

- единствения начин да разбере отношението истинското на другия е е да късам листчета на маргаритки...обича ме, не ме обича, обича ме, нееее не ме обича и така до безкрайност...-----------
Затова и аз искам някой да внесе повече светлина по този въпрос и въобще трябва ли и има ли възможност за някакви истински взаимоотношения с честни хора през периода, когато на мен всичко ми е неясно.



Тема Re: транзитен нептун в 7 домнови [re: liastovichka]  
Автор liastovichka (непознат)
Публикувано12.09.07 08:14



Хихи,и аз съм в такава мъгла,само дето не съм сигурна,че и листенцата на маргаритката виждам ясно...





Тема Re: транзитен нептун в 7 домнови [re: liastovichka]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано18.09.07 22:49



Божествената заради която си готова да се жертваш, че е било заблуда научаваш по късно





Тема Re: транзитен нептун в 7 домнови [re: DTMF]  
Автор liastovichka (непознат)
Публикувано19.09.07 13:51



Хихи,съгласна






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.