Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ч.Р.Д., sedanax!нови  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано27.08.07 13:42



Привет!
Честит Рожден Ден!
Много носталгично го даваш днес в другата тема.


Да си жив и здрав, много щастие, късмет и по-малко виртуални измамнички. Да бъдеш обичан и желан!





Тема Re: Ч.Р.Д., sedanax!нови [re: *Eвa*]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано27.08.07 16:36



О мерси Ева,че се сети днес след толкова години за старото девишко корито,явяващо се люлка цял живот на бедната ми душа


А иначе изобщоооо не съм носталгичен,нито са ме мамили в чатове!Просто или не са ми обръщали внимание или е излзиало някакво приятелство добро!Ама аз просто теоритизирам.Не мога да се откажа от тия си навици да теоретизирам и принципизирам нещата изьхождайки от някакъв свой опит и наблюдение,променяйки го мислено да пасне не на мен ,а на обществото ! :)
А иначе тъй и тъй съм влязал след толкова време тук ,мога да подхвърля една темица за утрешното лунно затъмнение,което каца точно върху моето слънце.Как го намирате това? И за да припомня - моя стелиумски хороскоп се получва от входните данни: 27 август 1976 19:30 Димитровград



Тема Re:нови [re: sedanax]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано28.08.07 10:19



Честито на патерици, де :)
Ууу, Дева, ако беше Лъв, щеше да е по-добре :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано29.08.07 17:19



1. Що да е по-добре, от каква гледна точка е?
2. Ми то един лъв може да е по-дева от една дева, в моя случай повечко на везни клоня.
3. Най-лошото усещане от девата е за самата дева.



Тема Re:нови [re: sedanax]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано29.08.07 22:58



Аз предпочитам Лъвовете :)
Девите ми се струват много меки Марии.
А Лъвовете ... ние сме най най в зодиака



Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано29.08.07 23:14





най-най ама пред кого?


I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано30.08.07 10:47



Виж сега нали се осъзнаваш,че говориш като лъв просто.Вкарваш егоцентризъм,самовнушение и себелюбов.Меки Марии са девите сма за тревиални неща.Ама ако лежиш на тая кълка,че щото съм дева съм нон стоп мека Мария...ще си сгрешиш.Мога да ти кажа,че съвпад плутон,луна,марс и мерк не е много мек...И за да ти го демонстрирам прочети следния примерен скандал:
"ЗА КАКВА СЕ ИМАШ! ПИТАМ СЕ ЗА КАВА СЕ ИМАШ,И ЩО ЗА ДЪРЖАНЕ НА ЖЕНА Е ТОВА! ТАЯ РАБОТА ТАКА НЯМА ДА СТАНЕ!ЯСЕН ЛИ СЪМ?!А?! ЯСЕН ЛИ СЪМ!" Туй мекичко ли ти изглежда? А туй да лежижш на кълката,че си най-най си е като да си самовнушиш,че си самолет и да литнеш.Винаги,ама винаги за дадено нещо има по-най от теб,въпросът е да съчетаеш повече най-ове на едно място и да се молиш,да са хмммм по хармоничен начин съжителстващи си заедно.Но егоцентризмът на лъвът е нещо супер глупаво,щото му изиграва лоша шега точно когато не очаква.Нали знаеш,че една жена като си мисли,че е най-красивата и мъжът до нея друга няма да погледне,току-виж той я опровергал...макр и след повечко време!Аз с моята карта съм фен да десц. катоотношение ,не на асцендента.Тоест всеки като много дава егото пак ще е нахранено,ама не от самия теб,а от някой друг! Но както на теб лъвът ти върши работа,да се харесваш не значи,че на мен би ми свършило същата работа,да те харесвам и аз.Така,че значи акоа з не те харесвам,не че съм смотан боклук ,дето не разбира от жени,ми че лъвът е като всички други - има си плюсове и минуси.



Тема Re:нови [re: lullaby]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано30.08.07 10:48



Как пред кого - пред себе си :)



Тема Re:нови [re: sedanax]  
Автор Oxлиaндъp (silverblue)
Публикувано30.08.07 11:35



Аз с моята карта съм фен да десц. като отношение, не на асцендента.Тоест всеки като много дава, егото пак ще е нахранено, ама не от самия теб, а от някой друг

т.е. "Давам ти, за да поискаш, защото когато съм желан, аз съм най-най-най" ?
Интересно.
А обратното - асц? - "Аз съм най-най-най, а пък ти си гледай работата, ако не мислиш така!"
Защо предпочиташ някой друг да храни его-то ти? В смисъл - и двата случая его-то си остава в центъра.

П.П. И поздрави за рождения ден!

Редактирано от Oxлиaндъp на 30.08.07 11:36.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор пo дявoлитe! (hot stuff)
Публикувано30.08.07 11:41



"А Лъвовете ... ние сме най най в зодиака "

Пфхъххх!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.