Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос относно natal chart  
Автор outro (непознат )
Публикувано15.05.07 09:35



Дали някой би могъл да даде някакво тълкувание на моята natal chart, по-специално на асцендента, тъй като в различните сайтове съм чела интерпретации, които не смятам, че са вярни за мен. Интересуват ме и лунните възли, тъй като досега никъде не успях да намеря как се интерпретират.

инфото ми е 20.03.1987 9:30 София

благодаря



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: outro]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано15.05.07 09:44



Виж в Google, ето ти един линк за асценденти:


Иначе, за точен час се прави ректификация.



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: outro]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано15.05.07 10:00



Ако си родена десетина минутки по-късно асцедента ще е в следващия знак, така че прочети и за него и виж кой ти подхожда повече.





Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: Porto]  
Автор outro (непознат )
Публикувано15.05.07 10:13



пресметнах и за 15 минути по-късно и пак си е същия...



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: outro]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано15.05.07 10:51



Извинявай, гледала съм дата 20.02.


С данните, които си дала излиза, че асцедента е близнаци, но ако си родена малко по-рано асцедента е телец.

Редактирано от Porto на 15.05.07 10:52.



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: Porto]  
Автор outro (непознат )
Публикувано15.05.07 11:09



ами смятах, смятах, но между 9:15 и 9:45 все си е близнаци

все пак е изключено грешката ми в рождения час да е по-голяма от това..
ето ще цитирам какво смятам за напълно погрешно : Асцендент в Близнаци
Асцендент в Близнаци реагира чрез ГОВОРЕНЕ.
Реакцията при запознанство е: Ще бъдат общителни и лесно ще подхванат разговор. Те ще проявят интелигентност, съобразителност и любопитство.
Моята първа реакция в дадена ситуация е: да говоря, да изградя система, да събера информация.
Маската, която си слагам за обществото, изразява: приказливост, комуникативност, многостранност, приятелство, общителност, привлекателност, остроумие, повърхностност, променливост.

А може би трябва да приема, че самонаблюдението ми сериозно куца?

Очаквам някой да се изкаже и за лунните възли, защото наистина ми е много интересно..



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: outro]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано17.05.07 12:07



аспекти към асц имаш ли? направи си профил с атро.ком(напр.) и гледай там каква характеристика ти дават



Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: outro]  
Автор galy ()
Публикувано18.05.07 09:42



Не смятам, че самонаблюдението ти куца. Всичко що е обобщено по различни сайтове и книжки, не може да бъде прилагано на 100% към конкретния хороскоп.

А като ти е интересно за лунните възли, има две вълшебни думички - google.com. И там пишеш lunar nodes.
Да не говорим колко теми има изписани на тази тема...просто трябва да потърсиш назад из темите.

Мен лично ме мързи и ми е досадно да пиша по 100 пъти за едни и същи неща...не виждам причина да бъда толерантна към чуждия мързел, а към моя собствения да не съм







Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: galy]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано18.05.07 11:01



В отговор на:

не виждам причина да бъда толерантна към чуждия мързел, а към моя собствения да не съм




Бих казал, че чуждия мързел трябва остро да се критикува, докато собствения може и да се насърчи

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: Въпрос относно natal chartнови [re: Canopus]  
Автор galy ()
Публикувано18.05.07 11:45



О, не пропускам нито един случай, в който мога да насърча максимално собствения си мързел






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.