Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хороскопа на Слави Трифонов?  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано11.05.07 23:57



Много ми е интересно. Винаги ми е било интересно, а сега най-вече
Роден е на 18.10.1966г., не знам час но залагам на асцендент Козирог, Луна в Овен... не знам?




somehow I lost touch
when u went out of sight
got lost into the city
... into the night


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: lullaby]  
Автор galy ()
Публикувано12.05.07 04:22



В отговор на:

Роден е на 18.10.1966г., не знам час но залагам на асцендент Козирог, Луна в Овен.




Извини ме, но това удебеленото е голяма глупост. Много странно как така знаеш рождената дата, а залагаш на луна в овен, след като точно за 3 секунди можеш да пуснеш датата и да видиш, че луната е в стрелец

Или вече има и такива "опции" - за 24 часа луната изминава целия зодиак.

ПП. Асцедента на Слави е везни. Имам точен час на раждане..."лично" от майка му Но няма да го постна публично. Това е известен човек , българин, и не е редно любители-аматьори да си правят дъвка с хороскопа му. Особено сега. Ако беше американец или каквото и да е друго, не бих имала нищо против да постна часа му.
Преди време направих тази глупост да кажа часа му на един човек в един друг форум...не е редно да се прави това. Нито да се обсъждат такива личности.





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано12.05.07 05:28



Ами аз не съм пускала деня в никаква програма или сайт, реших просто да предположа - не знам защо. А в случая не питам от любопитство, а защото много ми пука и бих искала да чуя нещо хубаво като прогноза именно сега - само толкова.



P.S. Впрочем благодаря, че ми казахте асцендента и луната, така и часът кажи-речи ми се изясни.


Somehow I lost touch
When you went out of sight
When you got lost into the city
got lost into the night...

Редактирано от lullaby на 12.05.07 06:34.



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор strangely (минаващ)
Публикувано12.05.07 13:40



Колко около 6.00 часа е точния му час? Все пак Слънцето трябва да остане в 1-ви дом,с венера.... под прожекторите. Той и Симеон е популярен, ама му развяхме данните. А има и оромен сайт с хороскопи на известни личности с точните им данни.И така - ще имаме ли благоволението Ви да видим часа на раждане на Слави Трифонов?





Тема тОй е светец ...нови [re: galy]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано12.05.07 20:19



... катъ пукни шъ гО канонизирами у Ватиканъ





Тема Свети Славей ...нови [re: strangely]  
Автор cъp Oли Гoфpън (непрОстатъ)
Публикувано12.05.07 20:21



... е библейскъ личнОст и е богохулство да му се спОменаватъ земните карантии





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: strangely]  
Автор galy ()
Публикувано12.05.07 23:23



Ами ти що не си пуснеш твоя хороскоп тук добре да го обсъдят местните любители? Че и аз ще се включа даже.

Дайте си вашите хороскопи тук публично. От какъв зор ще дъвчете хороскопа на Слави, след като той нито ви е молил, нито пък се е съгласявал. Имайте уважение към хората.

Ако е някой чужденец, ваша воля - пишете си колкото си искате.

И какво всъщност искате да видите в хороскопа на Слави? Мислите ли, че сте в състояние да определите точно какъв е здравословния му проблем? И как ще се развие? Какво го е причинило?
Ако толкова искате да се упражнявате по подобни въпроси, пускам на секундата поне 3 карти.

Желаещи?







Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано12.05.07 23:41



Мисля, че стана ясно от какви подбуди съм пусанала темата.


somehow I lost touch
when u went out of sight
got lost into the city
... into the night


Тема Re: нещо...нови [re: cъp Oли Гoфpън]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано12.05.07 23:43



не ти е много симпатичен, виждам.



и що така?


somehow I lost touch
when u went out of sight
got lost into the city
... into the night


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор sa6tata (минаващ)
Публикувано13.05.07 16:23



Как е възможно асцендента му да е везни???Не знам,но не му прилича....Не,че имам нещо против него,но ми изглежда доста...как да кажа....нетактичен......и даже понякога се държи прекалено зле...Везни беше последното нещо,което бих предположила.....Пък и е толкова висок....Асцендент везни дава ли висок ръст????
П.П.Дано да се оправи.Страхотен професионалист е и въпреки,че не мисля че би ми допаднал като човек(на първо впечатление),много го уважавам...
А и наистина,защо да си правим "играчка" ?И без това толкова хора го обсъждат.
Между другото аз като разбрах,че е болен се изумих направо.Той изглежда толкова силен психически и физически,че никога не бих си помислила това. Наистина страхотно силен човек.Евала



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано13.05.07 16:56



Мисля, че именно щом е публична и известна личност трябва да бъде разгжлеждан публично. Иначе защо си е избрал такъв живот и такава слава? С други думи казано не трябва точно ние да проявяваме лицемерна стерилност. Хората нямат нужда да бъдат възпитавани с такива примери.

Червен картон


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: sa6tata]  
Автор galy ()
Публикувано14.05.07 00:18



Няма грешка - асцедента е везни.

А за впечатленията, които имаш...предполагам са само от публичните му изяви. Едва ли точно това е човека Слави. Сигурно хората, които го познават лично и от по-дълго време, биха казали друго. Ако попиташ майка му и сестра му, то със сигурност и тяхното мнение ще е различно. Няма само лоши и само добри хора. Когато видя някой, който е прекалено лош за всички или пък прекалено добър, винаги ставам подозрителна - баланса е нарушен, а в природата действа един уникален закон, за равновесието.







Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор galy ()
Публикувано14.05.07 00:32



И какво като е публична личност? Нима това не е човек, който има чувства, мисли, емоции?
Как може да си позволявате да го разглеждате като предмет за играчка?


Значи щом е публична личност, то на вас е позволено да го обсъждате публично? Да не би да ви е собственост? Това не е вашата пухена играчка.

Аз не проявявам каквото и да е лицемерие - стерилно или не. Но за сметка на това Вие проявявате пълна липса на каквото и да е уважение към Човека. Пожелавам Ви някой ден и към Вас да се отнесат по този начин - никакво съобразяване с личното Ви пространство. За което изобщо не е нужно да сте публична личност - просто някой да ви разглежда като поредната играчка, с която може да си поиграе.
Кой каквото си е сложил на масата, това ще сърба един ден.

И там е работата, че аз изказвам мнение - не говоря за възпитание на хората. Да възпитавам някого, не само че е извън намеренията ми , а и го намирам за твърде обсебващо. Всеки да си върви по пътя. Но това не ми пречи да се изкажа бурно неодобрително, когато нещо не ми харесва...а на Вас като не Ви харесва, ами Ваша си работа. Нямам нужда да ме харесвате, за да бъда себе си.

Щом толкова държите да обсъждате хороскопа на Слави, ами давайте . Но не гарантирам, че няма да се включа, за да обсъдя "астрологичните" измишльотини, които най-вероятно ще се напишат.

ПП. И не е нужно да споменавам, че часът на ражане няма да го дам. Намерете си го.





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор пo дявoлитe! (hot stuff)
Публикувано14.05.07 08:57



Чужденците не са ли хора? Каква е разликата да коментираш публично хороскопа на известен българин и на известен чужденец?
Да си ги дам публично данните, ама не виждам на кого са му притрябвали.

След като хората го познават Слави (от екрана или не), напълно нормално е да се интересуват какво се случва с него, без значение дали са му фенове или не са.
Освен това той сам излезе в предаването си и обясни от какво, кога и как се е разболял, какво има да гадаем повече. С един хороскоп в клуба на дир.бг едва ли някой може да го излекува.
В крайна сметка, имаш пълното право да откажеш да дадеш часа - все пак това е нещо, което най-вероятно ти е поверено лично и искаш да оправдаеш доверието.



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор sa6tata (минаващ)
Публикувано14.05.07 13:31



Права си.Понякога първите впечатления лъжат,а и той поддържа някакъв имидж и може би това е,което иска да видим....Както и да е.Между другото имам един познат и асцендента му е на границата между везни и дева....Чудя се дали да не го причисля към везните,защото е доста висок и той,а и е художник.....Какво ще кажеш?Много като външност не прилича на Слави.Какъв външен вид дава такъв асцендент на мъжете????



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: lullaby]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано14.05.07 15:33



Така, из нета има един час на раждане, а именно 06:45, та пускам картата:



Ясно е, че Слънце в I дом дава лидерски качества, Луна във II обвързва финансовия успех с популярността. Асцендентът определя стила му на диалог с гостите и той наистина сам винаги е казвал, че се старае да предразположи и се стреми към градивен и позитивен диалог, не към ефтини жълти интриги. За Луната му в Стрелец мога да кажа само -
Pars Fortunae също в Стрелец във II дом-има късмет момчето.
...
Венера съвпад с асц. в ХII дом дава чар, много чар за пред масите (а и не само), но също така ясно чувство за прайвът лайф, две лица - едно пред широката публика и истинското, до което само малко избраници могат да се допрат (за съжаление)...
На мен специално ми направи впечатление Лилит в Риби (7ми дом), в Риби 5ти дом е и ретрограден Сатурн...
Като че на партньорствата (лични и професионални) се възлага усвояване на уроците, но мисля, че в крайна сметка ще има стабилен съюз
Ама аз не съм толкова навътре в астрологията, че да кажа нещо съществено особено като се вземе предвид, че съм си градила мнението за този пич с години, та... ако някой иска нещо да каже... би ми се искало да го обсъдим добронамерено


P.S. С риск да се изложа сега виждам, че за сев. възел дава direct, а нали винаги е ретрограден


Somehow I lost touch
When you went out of sight
When you got lost into the city
Got lost into the night

Редактирано от lullaby на 14.05.07 15:47.



Тема Re: Ето линк към една простотиянови [re: lullaby]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано21.05.07 02:17





интересното е, че в края на писмото, въпросната твърди, че разбира от астрология и му пише там разни глупости.... мнения?!


_ This pain in here
I can't stay in here
Ain't it clear that.


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано21.05.07 22:30



А с какви примери имат хората нужда да бъдат възпитавани. звучи ми като предизборен лозунг



Редактирано от killah на 21.05.07 22:30.



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: lullaby]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано21.05.07 22:41



интерпретацията ок. звучи добре, ама това мога да го кажа и без да гледам карта. защо се случват проблемите със здравето? ами логично- прекалено отдаден на работата си и пренебрегва нещо за сметка на славата. ммм да ясно кое е.



Тема Re: ми точно таканови [re: killah]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано21.05.07 22:56



именно - и аз тва казвам, че освен очевадните неща да ги свържа с някой и друг аспект, повече не мога

ама като никой друг нищо не иска да каже...

принципно за здравето му, има едно нещо, че когато нервът на едното око е имал проблеми, е много вероятно това да се случи след време и на другото. принципно това е което ме и притеснява, че медицински е много логично историята отпреди 11 години да се повтаря. обаче аз не мисля, че е точно така в случая.

мисля, че той не пренебрегва здравето си, защото знае, че то му е нужно, за да си върши работата. не съм съгласна, че е въпрос на стрес или преумора. това е от нещата, които не могат да бъдет предвидени. обаче ще се оправи, нали.


_ This pain in here
I can't stay in here
Ain't it clear that.


Тема Re: ми точно таканови [re: lullaby]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано21.05.07 23:02



няма да споря, спи ми се. но се скапва от работа и тва, ако не е за сметка на здравето. да си иамме уважението.



Тема Re: ми точно таканови [re: killah]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано21.05.07 23:07



обича си работата поне.

и аз не мога и да споря, и да мисля - лека нощ




_ This pain in here
I can't stay in here
Ain't it clear that.


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: killah]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано21.05.07 23:39



Ако се освободиш от предразсъдъците от избрните натрапчиви демагогщини може и до други прозрения да стигнеш около ролата на възпитанието във формирането на човешките характери, дори и на възрастни хора.
Като пример Слави Трифонов определено не е от добрите.
По-долу в едно мнение казваш че се скапвал от работа, аз ще отговоря - аман от такива дето оправадание за всичко им е тежкият труд.

Louis Armstrong - Go down Moses


Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано23.05.07 12:47



Май някой ми е изтрил поста или дира нещо е зациклил


Ами незнам за какви примери ми говориш въобще. слави си е слави. работи си, ама и се скапва. на каква цена-той си знае. само коментирам това, което съм видяла



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор strangely (минаващ)
Публикувано24.05.07 18:36



Как не те домързя да напишеш толкова кухини и с каква идея? За да се почувстват хората нищожни? Аре леко, че такива дето питат другите"как може да си позволявате...." ги плюят в лицето... или зад гърба им.Нищо, че не ти пука. И вече те харесвам. Ще те хербаризирам.

И не погребвай ПЪТник,щото ще се върне с друг НИК, но няма да го познаеш, душеведе драг





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: strangely]  
Автор galy ()
Публикувано24.05.07 21:02



Знаеш ли какво представлява амрита? Кух и празен съд ...
Айде да видим дали ще разбереш защо е кух и празен съд. Така че по-полека с "кухините".

А за плюенето - ако из астрологичните среди има хора, които си казват директно мнението в лицето, не зад гърба, то аз съм една от тях. Така че ще си позволявам да критикувам, ще си позволявам да говоря това, което ми харесва ...Ако имаш някакви проблеми с това, то запиши си го на ръката - не ми дреме.

И странно - пишеш тук, за да захапеш мен ( ако знаеш аз как хапя, веряотно щеше да се спреш...но на хората им е позволено да проявяват глупост )

Защо не написа нищо по темата, а? Защото не можеш, нали?

ПП. А Пътник не съм го погребала. Разбрах, че някой си е направил зловеща шега...ами да му мисли тоя някой, щото това е знак, че скоро ще се сблъска със смърт. Излъжеш ли за нещо, го чакай скоро на вратата си.





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор strangely (минаващ)
Публикувано25.05.07 09:17



Кухавелко драга, яко се изцепи с темата за ПЪТник. Много си доверчива, а следователно и повърхностна. Добре си с астрологията, дума няма. Назидателна си и окована с предразсъдъци. Даваш неискани съвети и мнения, което е в подкрепа на твоята душевна нищета. (което няма нищо общо с рационалния мисловен процес - там си несравнимо добра). Не пиша мнения по астрол. теми, защото клубните питанки не са за нивото ми (извини нескромността ми). Пиша си за забавление, а ти направо ме веселиш. Можеш да хапеш, ами - давай. Баси, загубих цяла минута от живота си да се занимавам с теб. Ще загубя и още една, ако се закачаш за постингите ми.

Редактирано от strangely на 25.05.07 09:21.



Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: strangely]  
Автор galy ()
Публикувано25.05.07 09:44



Е разбрах колко ти е нивото

..не си и чувал/а за амрита. Нали ти казах по-полечка с "кухините"

А защо не пишеш мнения е повече от ясно - защото хабер си нямаш от астрология .
Един разумен човек в този форум ( Фръцла ) веднъж каза следното - на върха е най-самотно. Аз ще допълня - и отдолу вият кучета, защото не могат да се качат на върха

Така че дали съм назидателна, дали давам неискани мнения и съвети, точно ти очевидно не можеш да прецениш - за целта се изисква да можеш да разбереш как точно използвам астрологията. ...а преди това да научиш какво точно е астрологията. Аз не съм виновна, че на теб това не ти се удава. Не съм виновна и ако случайно не съм ти отговорила на някой "жизнено" важен въпрос...така съм преценила сигурно. Не мога да стоя тук през цялото си свободно време и да давам безплатни отговори.

Ай със здраве - запази си следващата 1 минута и не ми отговаряй. И без това сме в клуб Астрология. Потърси си някой клуб тип плювалник, за да се "веселиш" Астрологията не е твоето поприще - не сигуби времето





Тема Re: Хороскопа на Слави Трифонов?нови [re: galy]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано25.05.07 11:44



Гали! Сатурн.

има такива които ме преследват по всички форуми. преди месец в един друг форум една госпожица, се заяде за цитата от една статия на наш астролог за Анри Корбен. Изтрих сигнатурата, махнах данни, но уви пак ме намери. Този път с друг ник и ми пишеше един дълги писма...последно време отново ми пише....такава кореспонденция- препоръчано от ада.
Мине не мине време се появява по някоя "хухавелка" или "пухльо" и ми качват адреналина, но без това явно не може.

стегни си шалчето, че на върха не само е самотно, но и студено. едно чайче?

пп. затварям темата, по обективни причини. знаете че рядко трия, нека да стои и да се вижда.
пп.1. в един друг клуб съвсем наскоро написах тема "глупостта, завистта и българосъветската дружба...са безкрайни"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.