Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хирон и Лилит  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано13.03.07 23:04



Ясно ми е, че вниманието ми трябва да е насочено към планетите и техните аспекти, но така или иначе ги има хирон и лилит . +това ги гледам в момента впо транзит хирон ми е в опозиция с лилит, а на лилита не и се носи добра слава. та мога ли да ги разглеждам като важен транзит. въобще транзитете на хирон с какво значение са, или по-скоро допълват общата картина? За лилит същото..



Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: killah]  
Автор galy ()
Публикувано13.03.07 23:14



Ами то има около 300 астероида

Защо точно хирон и лилит? Има и харон.
На какъв принцип са избрани точно тези два астероида?





Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: galy]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано13.03.07 23:17



те са най-известни. питай астролозите по този въпрос. аз за това засегнах тях, иначе ако отворя тема за другите 299(?), то едва ли някой ще сподели мнение

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от killah на 13.03.07 23:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от killah на 13.03.07 23:18.



Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: killah]  
Автор galy ()
Публикувано13.03.07 23:27



Е, хубава работа. Щом повдигаш такъв въпрос, се очаква, че имаш някакво становище. Още повече казваш, че хирон и лилит си ги има. Че то има около 300 като тях - има и астероид България. Той защо е така "дискриминиран"



ПП. Астролозите няма какво да ги питам. Хирон, харон, лилит и т.н. са просто екзотика за повече "мистичност". Все търся някой да ми демонстрира това мощно влияние на хирон и лилит и все удрям на камък - само приказки и теория, нищо конкретно като карта, дирекции, транзити, събития. Странно как заедно с хирон, все присъства някой "мощен" транзит или дирекция на планета.

Моето мнение обаче не пречи вие да си говорите на тази тема Аз просто реших да попитам - току виж пък се намери някой да ми обясни защо точно тези два астероида са избрани и е логично да бъдат най-известни, след като са избрани точно те.





Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: galy]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано13.03.07 23:34



ти напрактика задаваш наново моя въпрос. според мен едва ли са избрани случайно, въобще в случайността не вярвам. Гледам в астро.ком транзитите на хитор са засегнати. например в момента имам квадратура към марс/плутон. а астро.ком си е комерсиален сайт. щом са толкова комерсиализирани значи не можем да ги зачеркнем така. а защо астролозите са избрали точно тях...ха това е въпрос



Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: killah]  
Автор galy ()
Публикувано13.03.07 23:49



Е така де, правилно...щом в астро.ком маркират транзити на някой си астероид хитор, ние как така ще ги пренебрегваме.

То е все едно да пренебрегнем продукцията на толкова известна комерсиална компания като "Кока кола"...ами така де - човешкия организъм явно има нужда от кока кола

щом компанията, която я произвежда е толкова известна и голяма.





Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: killah]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано14.03.07 00:27



Ето линк за Лилит,
аз лично я използвам, ако е
акцентирана в картата



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1945558954&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: galy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано14.03.07 01:29





gali
караш ме да се смея
беше направен опит да ти бъде обяснено но едва ли желаш да възприемаш.
и то при това с пример който ти даде
не ти харесаха тогава нещата ама изобщо
всъщност не ти хареса вронски как разбира хирон
а вронски е астролог все пак

трудно беше да се приеме интерпретацията на вронски
разбираемо

вронски астролог ли е или не е?
или е екзотика в астрологията?



Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: galy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано14.03.07 01:31



астрокома са печени и хич ама хич не са случайни
продукта им го има на всяка една машина на която има астрология





Тема Re: Хирон и Лилитнови [re: killah]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано14.03.07 01:34



какво мнение трябва да се даде


ми дадено е
питай я гали дали не е дадено мнение по въпроса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.