Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема добри курсове в софия  
Автор лeдeнa (непознат )
Публикувано24.02.07 09:57



ходех на хубав курс частен , но нещи се разпадна. Много ми се ходи на нещо сериозно и хубаво. Имам доста литература, но май не всичко е написано. Имам нужда от практически обяснения.



Тема Re: добри курсове в софиянови [re: лeдeнa]  
Автор TONlTA (непознат )
Публикувано03.03.07 07:41



И аз търся някой астрологически курс,понеже от този,който карам в момента не съм доволна.Някои не може ли да предложи добър астролог но с преподавателски наклонности-да обяснява,а не да си мисли че след като той го знае,трябва да го знаеш и ти или сам да си търсиш отговор.





Тема Re: добри курсове в софиянови [re: TONlTA]  
Автор galy ()
Публикувано03.03.07 11:53



Мисля, че малко ще Ви разочаровам в тази посока.

Един учител може да Ви даде основата. Оттам нататък има още много, много, много, много неща, чиито отговори трябва да търсите сами.

Помислете духовните учители, духовните гуру как водят учениците си? Първо - не приемат всеки. Второ - те не им обясняват, карат ги да правят на пръв поглед абсурдни неща...но всичко това си има смисъл.


За мен самия факт, че някой астролог приема всеки за обучение, говори зле за самия него като човек. Астрологията не е по силите на всеки. Ако един учител, иска да бъде добър учител, то той трябва да подбира хората. Безумие е да приемаш да обучаваш човек, който не би могъл да вникне в астрологията, само за да си вземеш таксата за обучение. Да, знам, ще кажете - ами аз просто искам да уча, защото ми е интересно. Ок, и аз обичам музиката, харесва ми да пея...ама дали ще ме приемат в Музикална академия само защото ми е интересно, а гласови данни нямам? Едва ли..

Не казвам, че Вашия случай е такъв.

Просто помислете върху това, което Ви казвам.
И още нещо - преди да се запишете на курс при някой, посетете го първо като клиент. Така ще разберете много за астролога - и какъв е като човек, и какъв е като астролог, и на какво ще Ви научи...дали просто няма да си вземе таксата.





Тема Re: добри курсове в софиянови [re: galy]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано03.03.07 12:00



Ок, и аз обичам музиката, харесва ми да пея...ама дали ще ме приемат в Музикална академия само защото ми е интересно
Леле как се издъни на "Мюзик айдъл" -то и в астрологията толкова те бива





Тема Re: добри курсове в софиянови [re: Boлk]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано03.03.07 13:18



не се заяждай, защото така не е прилично. Моля да се извиниш на дамата!

Освен това, нещата които е написала са много верни и аз се подписвам с две ръце под тях!



Тема Re: добри курсове в софиянови [re: Fruzla]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано03.03.07 14:46



И аз се подписвам с 4 лапи ама тя има да напредва още - това и целях-не да я обидя -човек трябва да е лек,лек като перушинка и да се смее ли смеее





Тема Лили има проблем с ай-пи -то-така мисли тянови [re: лeдeнa]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано03.03.07 15:04



Но Гали, а и не само тя, е права, че за да се обучат, желаещите да изучават астрология трябва да се подбират от Учителя в зависимост от това дали наистина стават
Подавам ръка и започвам да въвеждам в астрологията само онези, в чийто хороскоп видя потенциал. С останалите "интересуващи се" няма смисъл и да си губя времето.




Тема Re: добри курсове в софиянови [re: galy]  
Автор чepeп ()
Публикувано03.03.07 17:05



Гали, е права с изказването си.
До преди няколко месеца ходех на курс по астрология в продължение на цяла година почти!Не,че не ми дадоха някакви насоки,но за мен беше недостатъчно и като материал,и като удовлетворение.
Истината е,че след като го спрях този курс и почнах кажи-речи самостоятелно да се самообразовам,едва тогава почнах да разглеждам нещата по-задълбочено и с по-голям интерес.Естествено,само с четене не става-най-добре е,когато си имаш някого/някои,който да те "побутва","отваря очите" за някои неща...но,като цяло се иска и доста мислене,отделяне на време и т.н.

Все пак бих искал да споделите-какво точно не Ви е харесало на курса.И какви са според Вас недостатъците му.

Незнам!И не разбирам!



Тема Re: добри курсове в софиянови [re: лeдeнa]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано04.03.07 20:54



всичко е написано и казано в астрологията.
абсолютно всичко.
желаещи да ме оборят?!
това че някои се изживяват като изкуствоведи творци и психолози си е за тяхна сметка




мойто мнение е че все още астрологията е доста млада в българия.
липса на традиции знание и какво ли не още са основателни причини и фактори за доста липси
вероятно след 5-10 години ще е малко по различно от сега.



Тема Re: добри курсове в софиянови [re: PYTHON]  
Автор galy ()
Публикувано04.03.07 22:34



Те там е работата

Че всичко в астрологията е написано..та чак пренаписано. Това е големия проблем. Човек не знае накъде да гледа и минава доста време, докато намери релсите заровени под една камара пясък и камънаци.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.