Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Хорар за работанови  
Автор Angelfree (непознат)
Публикувано13.02.07 03:09



Здравейте, вчера , 12 февруари, 12:12 ч. в София, получих по телефона предложение за работа. Звучи примамливо, и е това, което ме устройва напълно, но в момента водя разговори за подобна работа на друго място, вероятно не толкова добре платено, но по-авторитетно като редче в СV-то. И в двата случая говорим за хора, с които съм работила преди, работим по общи проекти в момента и са ми близки приятели.
Въпросът е дали да приема вчерашното предложение или да не се хвърлям още?

Объркано стана, но ако някой има желание да си каже мнението, благодаря!



Тема Re: Хорар за работанови [re: Angelfree]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано13.02.07 11:19



Може ли и аз да питам?



Прекалено е хубаво, за да бъде истина - позвъняване с предложение веднага /без интервю/ да се започва работа и то към стабилна и престижна компания:
13.02.2007г. 10.51ч Варна
Съмнява ме Луната без курс в последните градуси на Стрелец в точен съвпад с Плутон в 8 дом какво може да е?



Тема Re: Хорар за работанови [re: Lillie]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано13.02.07 11:55



Не е ли по добре първо да зададем
въпроса така:
"Подходящо ли е да се започва нова
работа с дългосрочна перспектива при
ретрограден Сатурн ?"





Тема Re: Хорар за работанови [re: Moonstone]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано13.02.07 12:02



еееееее, и ти си като майка ми

убивате овенския ми ентусиазъм само че в момента ретрогданият Сатурн за втори път прави точен /повтарящ се/ тригон към натална Венера



Тема Re: Хорар за работанови [re: Lillie]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано13.02.07 12:12



Не си спомням Венерата ти в 5 -ти дом ли беше ?





Тема Re: Хорар за работанови [re: Lillie]  
Автор galy ()
Публикувано13.02.07 13:02



Лили, напълно си права за луната без курс - това казва: "Нищо няма да стане по отношение на зададения въпрос ( или въпроси)".

И Moonstone е абсолютно права за ретрограден сатурн - всяко ново начинание при ретрограден сатурн носи слабост и трудности по отношение на форма, структура и издържливост.





Тема Re: Хорар за работанови [re: Moonstone]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано13.02.07 13:12



Да, в 5 дом, ретроградна, в 21-46 Овен



А пък за "добрия" Юпитер и "лошия" Сатурн имам пример от реалния живот.
На пролет, когато започвах сегашната си работа, което случайно се случи при транзитно преминаване на Юпитер през Асц, перспективите ми се струваха бляскави. Такива бяха и обещанията от страна на работодателя. Такова бе и мнението на приятелки, занимаващи се с астрология. Впоследствие, като подкарах сатурново завръщане, разбрах в какви л**на съм се озовала. Второто преминаване на Юпитер през Асц ми внесе повече яснота по въпроса "оттук нататък накъде".
Та в тази връзка се сещам за тема в един астрофорум, посветена на "добрия" Юпитер - дали винаги е бенефик. И, vice versa, дали Сатурн винаги се свързва със спънки и ограничения и дали е изцяло "лош"
Каквото ще да казва хорарът, преди малко се разбрах за интервю утре от 11 ч. Ще трябва да се "разболея" за да се измъкна някак си от офиса



Тема Re: Хорар за работанови [re: galy]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано13.02.07 13:14



Ох

все не ми върви... докога ли? каквото ще да става, наскоро си поставих цел да сменям работа и смятам да го направя - ако не сега е моментът, тогава по-късно



Тема Re: Хорар за работанови [re: galy]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано13.02.07 13:15



Хм... да разбирам ли, че ако приема предложението за започване на тази работа, ще е грешка от моя страна?





Тема Re: Хорар за работанови [re: Lillie]  
Автор galy ()
Публикувано13.02.07 13:39



В отговор на:

Каквото ще да казва хорарът, преди малко се разбрах за интервю утре от 11 ч. Ще трябва да се "разболея" за да се измъкна някак си от офиса




Добре. Само да отбележа нещо - пуснах карта за часа, в който си написала това: асцедент на 2°47 рак, луна на 29°43 в козирог, ретрограден сатурн в 3 дом.

Няма да го коментирам, обаче моля те напиши утре ходила ли си на интервю и какво е станало. Ок?

За решението да си смениш работата и кога вероятно ще стане да намериш друга - ей сега погледнах: около октомври тази година ( дотогава може и да работиш на сегашната, може и да не работиш, това не съм гледала).
А октомври'2008 има сериозна промяна в самата дейност, която ще работиш ( може и да не е свързано с промяна на работата). Това е. Ще пусна дашамша за повече подробности






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.