Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хороскоп на Ивананови  
Автор porto (fresh)
Публикувано09.01.07 00:29



Здравейте! Някой разполага ли с рожденните данни на Ивана и по-точно час на раждане? Някъде намерих, че е родена на 31.01.1969г в Айтос.
Има хубав аспект за изкуство - тригон на Венера в риби с Нептун в скорпион и вероятно участват в голям воден тригон с Луна в рак. Благодаря.





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано09.01.07 01:19



луната в рак й подхожда. асц. най - вероятно също е рак



а за изкуството(бюст, устни, изобщо много изкуствено има по нея:)))).....не знам, но за известността да, може да е по Венера и по някой дом по широко отворен...

иначе и аз я харесвам....шампанско и сълзи---не! предпочитам шампанското с много целувки и може бял шоколад например

ех, какъв глас има тази жена! само да не беше чак толкова изкуствена. Но, търговията си е търговия. Като погледна съседните теми за Парис Хилтън и госпожа Андерсон, която пък е спечелила конкурс за красавици май в Калифорния и наградата си направила голям бюст и хоп първа спасителка на плажа....:)))

Дай й картата тук, без час на раждане, но нека да са включени и лилит и хирон и аспекти към лунните възли които показват известност, както и асц. макар той да е не ясен.

Все пак може да питаме някой специалист от онези които от пръв поглед ти казват асц, от антропологични и поведенчески характеристики.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано09.01.07 05:23



кои аспекти точно показват известност?!





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано09.01.07 09:37



Първо да уточня, че не съм фен на музиката й, но не може да се отрече, че постигна максимума за много кратък период от време и за страна като България. Интересна ми е от астрологична гледна точка.

Моят вариант за час на раждане е 22,00 часа.
Асцедентът се пада във везни. Харесва ми Венера да е господар на хороскопа й. Така попада в 6-ти дом - работа свързана с изкуство и е в съвпад със северен възел. Юпитер е в съвпад с асцедента - широкоскроена личност, късметлия, май дава понякога и проблеми с теглото. Слънцето попада в 5-ти дом - родена е за шоу наистина. Луната е на трон в рак и попада в 10-ти дом - дава популярност и е в голям воден тригон с Венера в риби и Нептун в скорпион. Аспекти подходящи за занимания с музика. Това е моя вариант, но се надявам някой да даде верните данни все пак.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано09.01.07 09:49



Виждала съм я в ежедневието й заедно с дъщеря й, в Технополис мисля беше - съвсем семпла жена, по нищо няма да познаеш, че е певица №1. Облекло - спортно - по дънки и яке, без грим даже. Така, че изкуствените коси, мигли и т.н са за сцената. То в световен мащаб няма звезда, която да не ги ползва. Какво да кажем за Кристина Агилера например - бюст, коси, лещи всичко й е изкуствено и на нея.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор a_za (female)
Публикувано09.01.07 11:16



Spored men e idealnia variant

Tia ima hubavi ochi ...Venera v ribi dariava s takiva nejni i magnetichni ochi , povecheto devoiki s takava venera pleniavat s pogleda si toi govori vmesto tiah :)



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор пo_дявoлитe! (action)
Публикувано09.01.07 12:57



За съжаление, нямам представа какъв й е часът на раждане, но много ми хареса твоето предположение. Ивана ми изглежда готина като човек, малко мъжкарана, има тежко присъствие, на силна жена ми прилича.
А "Шампанско и сълзи" ме подсети за един приятел, здрав металяга и на външен вид, и по светоусещане.

Та прибира се веднъж жена му и още от вратата чува да гърми "Шампанско и сълзи". Тя тяхната е баш шампанско и сълзи и явно се е разчувствал човека...



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: a_za]  
Автор porto (fresh)
Публикувано09.01.07 22:05



Ми хубаво... Много мъдро умозаключение

Айде сега, който е с Венера в риби да си сложи тука снимка на очите



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано09.01.07 22:39



само да попитам от антролопогична гледна точка знаете ли характеристиките на знаците?





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано09.01.07 23:16



Явно не видя емотиконите?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.