Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано14.01.07 10:51



това , че учи в консерваторията не я прави по малко тъпо парче. Всички манекенки учат право / което завършват за 2год, не защото са умни обаче/и публична администрация/ една от тях студентка 5курс не знаеше коя е столицата на Унгария , тази учеше Европейстика , сигурно щото Унгария не е в Европа и за това не знаеше/


тази снимка си я постнала за да кажем ау ква красота ли
честно да ти кажа дали Иванка Пепа или кака все тая те са кото клонирани и си приличат
а и я погледни Монсерат какъв глас има а колко килограма, или килограмите и циците определят гласовете данни
Закон за забрана на чалгата си трябва и нулева толерантност
ей ама побеснях като си позволяваш да редиш името на Иванка до Биитълз, простотия до шия както казваше дядо ми

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: !Блyдницa]  
Автор porto (fresh)
Публикувано14.01.07 11:08



Краси мила, докога смяташ да си избиваш комплексите тук? Не виждаш ли, че не желая да падна до твойто "високоинтелектуално" ниво на изказ? Затова колко акъл и възпитание има човек не се съди от музикални предпочитания, доказа го отново. Не смятам да ти отговарям повече на нервните изблици.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано14.01.07 11:54





Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано14.01.07 11:58



от дългото си висене из клубовете на дирника, си зная че дежурните обиди тук са
комплексар
недоебан
така , че нищо ново под слънцето.И грешиш много може да се съди за човек по музикалните му предпочитания.

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано14.01.07 12:03



хайде стига вече.

мир?!?!? моля

толкова много теми писахме, толкова много въпроси обсъдихме, та Поп Фолка ли се оказа препъни камъка в нашия клуб?

Ако съм била груба в изказването си към твоята любима певица, моля те извини ме.
Нека да си стистен ръцете и да забравями конфликтите.
ТИ си харесваш една музика, другите друга, а аз слушам всичко, но най - вече джаз, соул, блус, чилаут и т.н. клубна музика също.

Целувки и весел сънчев ден от мен
приключих с учасието си в тази тема





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано14.01.07 12:04



Мисля, че не бива да се карате заради музикални предпочитания. Аз, например, не харесвам нито Ивана, нито Бийтълс. Класика, некласика, не ми харесват като цяло. Всъщност харесвам една, две техни песни, както и една, две песни на Ивана. Искам да кажа, че ако съм сама вкъщи и искам да слушам музика, не бих си пуснала диск нито на Ивана, нито на Бийтълс.
Всеки си има собствен начин да почувства една музика, това извира от дълбините на душата му. Така че защо трябва да отричаме или да приемаме тази или онази музика, нека всеки си слуша това, което го кефи. Не мисля, че някой го бърка каква музика слуша другия, щом сме обединени от астрологията.
Но пък не виждам нищо лошо да се разискват картите както на Бийтълсите, така и на Ивана. Всеки по своему е уникален и известен, всеки си е имал или има собствен свят и начин на поведение, на живот. Аз харесвам много да чета биографии на всякакви известни хора, понякога, ако им знам данните развъртам хороскопите и им гледам транзитите през това или онова събитие от живота им.



Редактирано от *Eвa* на 14.01.07 12:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.