Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано13.01.07 09:01



Ами много интересно защо отиде натам темата след като ти я насочи нататък - сега възмущението ти е меко казано нелепо!!? Може да си я пуснеш в Астромоста като пример за Астроманипулиране!! Всъщност какво е изкуство е доста субективна тема и нито ти, нито аз сме хората, които трябва да дават подобни гръмки оценки. Защото доста от признатите вече като гений творци - художници, поети, музиканти преживе са били оплювани. Навремето и Бийтълс са били охулвани, но днес са класика. Може би е за съжаление, но си мисля, че след 10 години Белослава никой няма да си я спомня, за разлика от Ивана, незнам. Само времето и историята може да покаже дали някой става или не. Съжалявам, че предизвиках такива страсти, но сметнах, че тук може да има и рационални, трезво мислещи и разсъждаващи хора, които могат да надскочат собствените си музикални предпочитания, както направих аз, но уви. Ако бях пуснала тема за Хитлер нямаше да скочите така да го оплювате със сигурност





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано13.01.07 14:09



чета ли добре или ти сравняваш Бийтълс с Ивана?

Е това вече ме разби тотално. Отивам да си тикам къмъните, да правя компания на Сизиф.
Хау!



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано13.01.07 15:46



Фрузи, дай да поговорим по темата! Ще ми обясниш ли защо си стигнала до заключението че нейният Сатурн е на върха на 10 дом - все пак Ивана е била случайно открита и в кариерата й се намесва по-скоро късмета, отколкото къртовският труд и упоритият стремеж към успеха. При хора с това положение на Сатурн сериозните успехи идват бавно и с времето. Другото е че ако тя е с асцендент Лъв, така хубавата й Луна отива в 12 дом и не благоприятства публичните изяви ???



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор пo_дявoлитe! (action)
Публикувано13.01.07 15:50



Хора, не забравяйте, че музиката освен изкуство е и бизнес. Особено хората, които я създават, я възприемат наистина като професия, като това, което им дава хляба и парите. Ей, това фенството е страхотия!!! Дали ще е Ивана, дали ще е някой друг, това са просто хора с професията "музикант", а извън тази сфера те вероятно имат много други проявления, както и ние си имаме. Трябва да бъдат и майки, бащи, данъкоплатци, ходят да пазаруват, ходят на лекар и т.н. Понеже са публични личности, прожекторите хвърлят светлина само върху една малка част от тях. Интересното е какво може астрологията да ни подскаже за останалото скрито.
В днешно време сексът продава. Ако не си секси, обезателно трябва да си някакъв смахнат чешит, който разсмива хората. Ако не си атрактивен с нищо, дъвчат и те плюят. Бизнес, хорааа, бизнес. За да коментирате истинската същност на известните хора, трябва да вдигнете пердето и да си отворите по-широко очите.

_____________________________
Even at my worst I'm best with you...


Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Alphecca]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано13.01.07 16:27



работя по метода на изключването, ти по метода на заяждането ли?

докажи, че не съм права. хайде извади данни за албумите й, за изплагиатстваните й песни. за сръбските и гръцките й песни.

в два поредни постинга правя разсъждение. когато нямам точни данни работя по космограма и това направих тук. разгледах една част от аспектите й.

Отхвърлям един по един асц. и това което остане се разглежда отново и допълнително се прави проверка.

Това, че асц. лъв имат големи крака ще кажа защо мисля така. Първо една жена майка на мой познат носи номер 40 обувки.
Второ едно момиче което беше на работа при мен носеше номер 39.
Ако съм сгрешила, ОК! Няма безгрешни хора, ще се радвам в останалите си 99% да съм на верният път!

Но никой пък не коментира ушите на Ивана, Устните й, зъбите й. Колко е висока тя? Колко килограма е? Каква е формата на ръцете й? Дълги и издължени или месести и пълни пръсти има? Тук даже капачката на коленете играе важна роля.
Но явно никой не знае какво е антропология. Е, няма нужда всички да са специалисти в астрологията.


Права е "По-дяволите", това е бизнес! Това са пари! Колкото повече плаката продаде, толкова по - голям приход ще има. Колкото повече концертни участия има толкова по - голям приход. Само опитен счетоводител й трябва.

Изкуството е нещо друго. Иванка от Айтос е бизнес и нищо повече!
Смятам да обърнем внимание на Белослава.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Alphecca]  
Автор porto (fresh)
Публикувано13.01.07 18:34



В отговор на:

Другото е че ако тя е с асцендент Лъв, така хубавата й Луна отива в 12 дом и не благоприятства публичните изяви ???



И е в квадрат със Сатурн на всичкото отгоре....



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано13.01.07 20:18



е то кво да и обсъждаме циците устните и другата и чалга карантия, като всичко е пипнато от докторята и е далеч от даденото и от хороскопа. В тази връзка се сетих , че / Аморка как се казваше оназе дето беше от едно село до Русе нищо, че твърди , че е от Русе/ е започнала да окапва , като Майкъл Джексън, та нейните данни какви бяха
Аз отивам да търся дискове на Ивана щото нали ще става класичка, да не се излагав в бъдеще.



Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Alphecca]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано13.01.07 20:20



ми, че тя в оная реклама на кафето беше по пухени чехлички. Ау колко страшна беше там / един мой любим мъж , се беше стрелнал от тази реклама/



Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: !Блyдницa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано13.01.07 20:44



хахаха мисля беше Глория



по - добре не бих могла да го кажа от теб



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано14.01.07 10:27



Точно Анелия е певицата, която прави истински ПОП-парчета, обаче. А говори ли ти нещо факта, че е студентка в Консерваторията вече? И освен това е рачка и то от наистина хубавите!




Редактирано от porto на 14.01.07 10:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.