Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 23:40



ама и аз я харесвам! Къде казвам, че е дебела? А в крайна сметка не е ли?
Какво толкова кото имаш няколко кг. отгоре?

А извинявай Лили Иванова е звезда извън мащабите на България е Европа! Това никога, ама никога не го забравяй!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Първата си награда "Златен ключ" Лили печели през 1966 г. в Братислава. Следват още десет награди от цял свят като Първа награда от фестивала във Варшава (1967 г), Награда за най-добър изпълнител на фестивала в Барселона (1968 г.), "Златна плоча" за най-много продадени плочи в собствената си държава от MIDEM в Кан, Франция (1969 г.), "Златна плоча" от "Olimpiada de Musica Pop" в Атина (1970 г.), Трета награда на фестивала в Рио де Жанейро, Бразилия (1970 г.), Трета награда с песента "Панаири" в Токио (1973 г.). През 1996 г. Лили Иванова е удостоена с голямата награда "Златен Орфей" за цялостен принос През 1997 г. международната асоциация на жените я номинира за една от най-прочутите жени на XX век. През 1998 г. Лили получава най-високия орден на фондация "Св. Никола Чудотворец" за принос за доброто на света. През 1999 г. президентът Петър Стоянов връчва на Лили Иванова орден "Стара планина" за заслуги към българската поп музика. В досегашната си кариера Лили Иванова е реализирала у нас и по света над 10 хиляди концерта.

Днес Лили Иванова заслужено е наричана "Примата на българската поп музика".

* 1966, Полша, Сопот - трета награда с песента „Защо така”, Фестивал за естрадна песен
* 1966, Словакия, Братислава - първа награда за изпълнение на песента „Адажио” на Ангел Заберски, фестивал "Златен ключ"
* 1967, Полша, Варшава - първа награда, Фестивал за естрадна песен
* 1968, България, София - специална награда "Орфей" и лауреатско звание, Световен фестивал на младежта и студентите
* 1968, Испания, Барселона - първа награда за изпълнение на песента „Да вярвам ли” на Ангел Заберски, Фестивал за естрадна песен
* 1969, Франция, Кан - "Златна плоча" (присъждана за продадени над 1 милион албума), Международен музикален Фестивал "Мидем"
* 1970, Гърция, Атина - "Златна плоча", Фестивал за естрадна песен
* 1970, Бразилия, Рио де Жанейро - трета награда за изпълнение, Фестивал за естрадна песен
* 1973, Япония, Токио - трета награда за изпълнение на песента „Панаири” на Тончо Русев, Фестивал за естрадна песен
* 1973, Чили, Виня дел Мар - извънредна награда за изпълнение, Фестивал за естрадна песен
* 1973, Франция, Париж - първа награда "Гран при" ("Grand Prix") за изпълнение на песента „Стъпки” на Тончо Русев, Фестивал за естрадна песен
* 1974, България, Слънчев бряг – голямата награда "Златният Орфей" за изпълнител
* 1974, Турция, Истанбул - втора награда, Фестивал за естрадна песен
* 1988, Франция, Париж - първа награда
* 1996, България, Слънчев бряг - "Златен Орфей" за цялостно творчество

Освен това:

* „Мелодия на годината” – песни, изпълнени от Лили Иванова, са печелили годишната награда през 1968, 1970, 1974 и 1977 г.
* Конкурс на Българското национално радио „Пролет” – песни, изпълнени от Лили Иванова, са печелили наградата през 1971, 1972, 1976, 1977, 1978 и 1982 г.

[редактиране] Други

* 1997, Турция, Измир - номинация за "Една от 100-те най-известни жени на планетата за XX век", Международна организация за солидарност на жените
* 1998, Белорусия, Витебск - орден първа степен за принос на добро в света, Фондация "Св. Николай чудотворец"
* 1999, България, София - орден "Стара Планина" първа степен за извънредно големите заслуги на Лили Иванова към българската култура в областта на популярната музика, връчен от президента Петър Стоянов
* 11 май 2006 - звезда на българската Алея на славата
* 3 ноември 2006, Русия - орден "Екатерина Велика", престижно отличие, присъждано само на жени (първата му носителка е Маргарет Тачър)

справка Уикипедия и официален сайт на Лили Иванова.www.lili.bg

И астрология се учи така. Първо си мислиш, че всичко знаеш. После си казваш, е поне малко знам, а накрая разбираш...че нищо не знаеш. И започнаш отначало.
Успех
Аморе



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано11.01.07 08:00



ивана и изкуство, ха-ха. тичам да си притопля шкембе -чорбата и щъ и сложа много чесън.водиме в някоя квартална кръчма---трала-ла голяяяяяям хит .
за хороскопа мисля, че е тази година на раждане. Т.е. посмъкнала е минимум 10год.
Развеселих се сутрин рано.Изкуство и чалга.
А Барбара Картланд/ така ли се пишеше/ е моята любима писателка, , пускам Иванка /в/ Зимам книжката и пей , сърце.

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано11.01.07 09:15



Мерси за инфото, но можеше да си спестиш копи-пейста. По-добре да беше почнала с рожденните й данни като искаш да се говори за астрология.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано11.01.07 10:03



Аз ходих на концерта и , колко аристократичност и джазираност има даже в излъчването на тази жена. Ково ли крие хороскопа и.

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Гледай тинови [re: Fruzla]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано11.01.07 10:08



В отговор на:

Гледай ти, за едни крака и един ханш каква война се разрази


E, чак пък война Изразих несъгласието си малко по-категорично.

Като каза война малко оф топик - тепърва ще става интересно с този съвпад на Марс и Плутон и ингресията на последния в Козирог.

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: !Блyдницa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано11.01.07 17:45



Краси мила знаех си аз, че има някой тук който да е бил на концерта й.

поздрави!

А за хороскопа й, ще трябва да потърся данните й, но мисля, че Мария Русалиева е близка приятелка на майка й, и съвсем естествено е да й е правила хороскоп. Все пак е много добър астролог и познавам една две нейни ученички.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано11.01.07 17:59



Здрасти и ЧНГ и за много любов.
Мария Русалиева е номеролог, а на мен ми е гледала на карти Таро. Каквото каза точно беше.Но може и с астрология да се занимава знам ли...тогава така на едно гости ми гледа...но тогава аз не вярвах на тинтири-минтири ..да бях записвала каквото ми каза..ама пуста младост..
Дай да и открием данните на Белослава наистина, тя е дете родено от любовен триъгълник..това знам само..майка и се събира с баща и когато тя е мъничка той е бил нещастно първоженен



Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: !Блyдницa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано11.01.07 18:34



В гутъла окрих, че Белослава е родена на 10,07,1974 ура рак истинска рачка от хубавите!



http://belo-slava.hit.bg/filter.htm

пп. имала си късмет, да се запознаеш с Мария Русалиева. Ще ни разкажеш ли някой път как стана така че се срещнахте.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано12.01.07 21:57



"лъвиците стъпват гордо, имат широк ханш и държат да са център на внимание. имат големи стъпала около 38-40 номер.
а рачешките стъпала са малки, нежни ръце, влажни очи." - явно не можа да разбереш, че коментара за познатите ми е свързан с твоето описание. Бях смутена от подобни категорични изказвания, които нямат нищо общо с действителността.
А сега по темата: Поп-фолка не е моята стихия, не съм виждала Ивана на живо, но разглеждайки снимките й(особено от нейни концерти) и подробности от живота й съм склонна да се съглася с асцендента Везни и изгряващия Юпитер в съвпад с асцендента. Още повече че Венера в Риби е добре разположена(екзалтация) и в този хубав тригон с Луна и Нептун благоприятства артистична кариера. Луната в 10 дом(господар на същия) добре подкрепена от благоприятни аспекти и на трон в знака Рак дава популярност. Не случайно наричат Ивана „душата на попфолка” и „певицата на народа”. Луната е символ на масите, народа, така че е логично да се предположи, че се намира на видно място в хороскопа й.
Слънцето в 5 дом също насочва към артистичност, подкрепя асцендента и Юпитер(тригон) и дава добри възможности за изява.
Самият Юпитер кацнал на Асцендента може да даде проблеми с килограмите, особено в по-зряла възраст(за това допринася и опозицията с Венера).
И малко по въпроса за крачката й - краката се свързват със знака Риби, Ивана има Венера в Риби - напълно е възможно да има малки, добре оформени стъпала. Предполагам че редовно ходи на педикюр и обича меките пантофки, но това няма как да го разбера дали е така.



Редактирано от Alphecca на 12.01.07 21:59.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Alphecca]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано13.01.07 01:51



Малка, лична история:

Днес пътувам в тролея. слушам на плеъра "БГ Радио".
Сутрешният блок е с водещите Симо и Богдана. Има телефонна игра. Обажда се момиче и дава верен отговор. Наградата е вечеря за двама.
Водещите подхващат кратък експанзивен разговор за това кой кого ще гледа по време на вечерята, как ще гледа и дали изобщо ще има време за гледане. А девойката изведнъж ги прекъсва и казва: "Да, да точно както пее певицата Анелия: Погледни ме във очите и кажи, че ме обичаш!". В този момент Симо и Богдана започват адски да се смеят и да я питат, защо се е обадила в БГ Радио където се слуша само Българска поп музика. А тя отговаря: "О, аз от две години само вас слушам, вече".


Та какво й е на тази „певица на народа” крачето, не ми пука.
Това което тя прави е да списва вестник „Шок”. Изкуство е музиката на Едит Пиаф, Гардел, Пако де Лусия, Теодосий Спасов, Милчо Левиев, Васил Петров, Селин Дион, Стинг и естествено вечната Арета Франклин с нейната прекрасна песен: “Call me”.

Вие в ред ли сте цялата тема отиде в мерене на ханшове и големина на стъпала. Ще взема да предложа тази тема в "Астро моста", като пример за "Астро халтура”!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.