Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: a_za]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано10.01.07 10:28



Интересно... досега сякаш не съм попадала на това виждане за Венера и връзката й с очите. Доколкото съм запозната, светилата в картата се свързват с очите на човека и "виждането".
Ако се абстрахираме от антропологичните характеристики на знаците, бихме могли да предположим, че красивите и изразителни очи биха се срещнали при:
- воден Асц
- Луна, Венера, Нептун (Юпитер) и понякога Уран близо до Асц (в зависимост от знака)
- водна Луна

Разбира се, това не са всички фактори, които евентуално биха оказали влияние. А и нали казват, че очите са огледало на душата, и може би неслучайно има влияние на Луна, Венера и Нептун тук. Абстрактно погледнато.
Гореизброените фактори естествено не могат да бъдат разглеждани шаблонно, винаги ще има изключения, а и генетиката (да не говорим пък за някои расови и етнически черти) си казва думата.

Познавам, например, две девойки с Венера в Риби и с Луна в Рак с много малки и неизразителни очи, с неприятен поглед. Познавам Луна в съвпад с Нептун във воден знак (и в знака на Асц) с отблъскващ поглед и очи, които са далеч от идеала за "изразителни и красиви очи".
Познавам и огнени Луни с красиви очи, и въздушни Венери...
Всичко е толкова относително.





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 15:52



трябва да се види походката, как върви...ако е тежко е един. асц. ако е леко и скокливо и друг.

ако обича да си хапва, ако е със закръглена фигура, ако е притеснителна и лицето й светва от малки капчици пот то е с воден асцендент. обаче пак няма гаранция

вижте й косата на Ивана, лъскава като грива на лъвица, но и рачешките коси са много хубави.
очите й са издължени на горе в посока слепоочие, което пък е лъвска черта.


сега ако някой знае дали са й големи дланите на ръцете, кой номер обувки носи ще помогне много.
от друга стара уран на асц. ще промени всичко и ще се очаква неочакваното.

лъвиците стъпват гордо, имат широк ханш и държат да са център на внимание. имат големи стъпала около 38-40 номер.

а рачешките стъпала са малки, нежни ръце, влажни очи.

много може да се разсъждава, но може по дата на издаване на албумите й да се проследи и да се засече. за това ще ми трябват няколко дни, а аз нямам такова свободно време



каква форма й е нослето, устните, ушите дори, има ли малка глава и дали е с ясно изразени черти(костна система) ...това имах предвид като вкарах силикона в редовете си. те стават просто неузнаваеми.


тя всъщност с малък бюст ли е или не чак толкова, задните й части повдигнати ли са като на други певици или не....а това от съществена важност при търсене на час по външни характеристики.

със сигурност отпадат стрелец, дева.

също тена на кожата й леко тъмен (матов ли е)? на мен ми се струва, че да. тоест пак накланяме към воден асцендент. също и телец.

Зъбите, дали са си нейни или са й направени корекции. Това също е важно, дали са малки като бисерчета или малко по – големи. раздалечени ли са и т.н.

поне аз лично винаги искам данните на родители и на брат/сестра.
така в генерациите се виждат нещата доста по ясно и веднага асцендента се откроява като Майски слънчев ден. До минута ще са нужди важни събития в живота. ще е добре да се знае кога е родена дъщеря й.

тя колко е висока? ако е над 170 юпитер е в дневен дом. понеже е доста известна, а й правят голяма реклама, може юпитер да играе важна роля.
възможно е ние - публиката, да я въприема по венера, тоест венера да е в аспект с асцендента.

страшно, ужасно важни са аспектите към асцендента. също и планета в близост до асц.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Lillie]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 16:08



Венера- Юпитер(уран)- лилит
Хаха какъв тау квадрат само. Тя търси вечната любов, и като я намери пак не е щастлива, защото тогава пък ще трябва да докаже, че е намира това което търси.

Според мен е работохолик, тя не е доволна никога от постигнатото. Сатурн в овен!

Може би е родена между 16.30 и 18.10ч. но знае ли човек, нестандартна работа. Това не е краен резултат, изобщо нямам време да й въртя картата и да търся точен час.
Обаче има някой неща, които е добре са се обсъдят с нея самата. Сатурн на върха на 10-ти дом. та тя може да основе своя звукозаписна компания. Биг бос е тя, дам истински шеф, от най големите шефове. Лелее....такова чудо е...
Има и голямо бъдеще в чужбина, но това пак е нещо което се реализира в много много много труд. От толкова работа, трябва да е фиданка 90-60-90, обаче явно това й коства много нерви и си хапва много обилно...и тайно.
Може да бъде режисьор дори, вижда нещата напред. Има интуиция и й се доверява доста често(не е чак толкова заземена)....и т.н. стига толкова



Тема Оооооооооо!нови [re: Fruzla]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано10.01.07 18:32



В отговор на:

лъвиците стъпват гордо, имат широк ханш и държат да са център на внимание. имат големи стъпала около 38-40 номер.


За гордата походка бих могъл да се съглася, но за широкия ханш и големите стъпала веднага мога да те оборя с два прекрасни индивида.

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: Оооооооооо!нови [re: Canopus]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 20:20



е какво да се прави, такива са им характеристиките.
ръцете им са като лапи. а ходилата?

„Стройни, високи, с дълга къдрава или права коса. Лице овално, с големи очи. Притежава силен сексапил, излъчва достойнство и аристократизъм.” Това е цитат от моите лекции, по които аз съм учила.

и аз веднага мога да извадя няколко примера в моя полза, но ще трябва да им снимам ходилата на жените



колко много "Ооооооооооооо".......не се възмущавай толкова много.

та така, до тук с моето участие за поп фолк дивите. Ах, колко почитатели имала Ивана тук
Тя има малки, мънички, "ню ню" крачета, сладка е и пее като славей:)))))) Като малка виетнамка ситни по сцената





Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано10.01.07 21:37



Малко инфо за АСЦ Лъв (характеристиката е базирана изцяло на личните ми наблюдения върху мои познати от женски пол с този асцендент):
-- Искам да подчертая, че никоя от тях не е с големи стъпала и само една е с широк ханш!!!
-- Определено имат добро самочувствие, дори и да не представляват нищо особено. Могат без причина да се хвалят и изтъкват. Като цяло са приятни събеседници, но прекалено много обичат да говорят за себе си. Винаги бият на очи в тълпата, досега не съм срещала безличен човек с този асцендент. Огненият темперамент е просто задължителен! Такива драми обичат да заформят.... И така:
-- Позната N1- слаба и дребна на ръст. Има буйна "грива", която й стига почти до кръста. Използва страшно много грим и се облича предизвикателно. Лъчезарен човек, обича да се забавлява, доста е показна в изявите си.
-- Позната N2 - висока не повече от 1,65, въпреки че твърди че е повече... Едри черти на лицето. Артистичен тип - увлича се по живопис, приложни изкуства, скулптура. Общителна, отворена, обича да командва.
-- Позната N3 - дребничка, но в замяна на това с пищни форми, които демонстрира щедро. Не обича да й се противоречи, всички трябва да се съобразяват с нея. Интересува се от изкуство и музика. Има дизайнерски нюх, сама си шие част от дрехите. Обича когато излиза навън да привлича вниманието към себе си с дълбоки деколтета, с грабващи вниманието бижута, с аромат на скъп, екзотичен парфюм, с интересен маникюр и грим.
-- Позната N4 - едра жена, пълна. Едри черти на лицето, орлов нос, властен поглед. Родена феминистка.
-- Позната N5 - среден ръст, много кльощава. Притежава забележителна коса - дълга, черна, гъста, много къдрава - тип "грива". Жив и енергичен човек. Поредният властен тип - обожава да комнадва и да е център на внимание. Обича марковите дрехи, скъпите бижута и парфюми.



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Alphecca]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 22:05



добре, разбрах мнението ти за асц. лъв и твоите познати.

А какво мислиш от астрологична гледна точка по темата? Имаш реална звездна карта(космограма), коментирай тук а не някакви твои познати които никой не е виждал.

Имаш конкретна карта, обоснови твърдението, че краката на Ивана са малки. Леле направо сапунен сериал на тема поп фалка в българската астрология.
хахаха



Всъщност аз харесвам и слушам музика от цял свят. Водя музикална рубрика в едно списание. Та искам да кажа, че обичам музиката и харесвам тестовете на песните им.

Айде стига сте се възмущавали! Защо не коментираме ботушките им марка Гучи за по няколко хиляди лева например?

Може ли да сравниш пропорциите на една жена с асц. стрелец или дева, с асц. лъв например? Не! Защото те са коренно различни.
Знаете ли, че външният вид, цвят на очите и "опаковката" с която се представяш пред света е свързана с аспектите на планетите към асцендента?
Е тогава всеки ще улови или Нептун или Венера, или Юпитер.

ивана покорява маса хора, тя владее публиката. има опозиция на Венера - Юпитер. уран го забравяме за момент...
Тази опозиция, килограмите, отчаяните й опити да изглежда слаба, фокусите на режисьори да удължават картината на нейните клипове, дори на концертите й, за да не изглежда така както изглежда.

Това е една мания, комплекс - външен вид.

Казах. Хайде да видя астрологично обосновани отговори, а не "Моята позната не е такава". Ами естествено, че няма да е такава. Тя има ли слънце във водолей с ретро Меркурий? Тя има ли Меркурий в екзалтация, на това отгоре изгорял в лъчите на слънцето?
Тези ваши познати имат ли слънце в заточение? Имат ли луна на трон? Има ли взаимна рецепция на Венера – Юпитер?

Какво е присъствието на земната стихия в хороскопа й?

Ама значи, като пишете четете ли се? Чукча не читател, чукча писател....


И Кристина Агилера е звезда! Това сравнение е неуместно, защото все едно да сравняваш Амед или Ахмед, дявол знае как се казва, с Рики Мартин например или Джъстин Тимбърлейк. Или Камелия с Парис Хилтън и сестра й Ники, която е още по – симпатична и хубава от самата Парис...

Хъхххх а някой ходи ли на концерта на Белослава? Един колега е написал, че „декември без коледен концерт на Белослава, е като мохито без кубинска мента”. Наздраве!



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано10.01.07 22:18



Ееее, по-спокойно де. Коя беше тая Белослава пък сега?

За миналата година успях да отида само на три концертчета от скромни, по-скромни ... ДЕПЕШ МОД в София /това беше тийнейджърската ми мечта/, СТИНГ в Несебър /малко по-зрялата ми мечта/ и ДЮРАН ДЮРАН. Брит-музика, кво да праиш не може да се сравнява с Белослава, наистина, но все пак...!!!



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: porto]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано10.01.07 22:33



Белослава е певицата с 5- награди ако не са лъжа от телевизия ММ. Има си верховни хитове, които са непреходни и не се изтъркват.
Пее много як джаз.

тя има силен телец и рак

с тези форми....сега пак някой да не скочи, да се дърля за формите й. ще ми е като дежа ву.

Майка й е една от най - добрите актриси в БГ. Ми това е положението.

Гледай ти, за едни крака и един ханш каква война се разрази



Тема Re: Хороскоп на Ивананови [re: Fruzla]  
Автор porto (fresh)
Публикувано10.01.07 22:52



Аз защо така не мога да се сетя за нито един неин "върховен хит"

сигурно щото издава по две сингълчета годишно. Телевизия ММ изобщо не ми е критерий за това дали някой е преходен или не ...
Видя кои за мен са сериозните изпълнители - хора, които са на сцена повече от 20 години. Депеш мод пък взеха награда на МТВ за група на годината за 2006.

А на Ивана не съм й фен и нямам намерение да ставам - сметнах, че картата й би била интересна. Между впрочем такава е сигурно и картата на Лили Иванова, която също е звезда за страна с нашите мащаби. Ама то е типично за българите да не уважават звездите си, а да се стремят да ги вкарат във всевъзможни клюки и интриги. Сега пък Ивана била дебела - ми много важно като е дебела, това нали не й пречи да пее и то винаги на живо, да бъде супер отворен и ведър човек, да намира сили и воля не само да е на върха, но и да се задържи няколко години там....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.