Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема аспекти на лъжата в х-па  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано04.01.07 17:58



Поради близките ми срещи с човек имащ нептун на х.па и крайно неприятното му излъчване на лъжец си мисля дали имащите изявен нептун в х-па си честичко си служат с лъжата.И в женска карта най-точен аспект в -па е квадрат нептун-мерк. като нептун е в съвпад с лилит и е интесептиран в скорпи.Синастрията на същатата дама най-точен аспект е съвпада на нейния нептун с мерк. на партньора.И изобщо напрегнатите аспекти на нептун към кои планети показват показват хора-лъжци.
Ей ама много е противен този мъж с нептуна на асц. ...може би само в професионалните му занимания носи нещо добро....познайте с какво се занимава.

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: !Блyдницa]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано04.01.07 19:54



Адвокат?





Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: samoznaika]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано04.01.07 20:15



ей вЕрно, че тези сериозно лъжат. Не музикант.



Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън

Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: !Блyдницa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано04.01.07 20:57



привет


не само напрегнатите аспекти на меркурий и нептун са гаранция за лъжа. може и с хармоничните да се случи.
освен това не зная дали има астролог който да няма отношение мерк- нептун.

самата аз имам меркурий в падение в съвпад с нептун.
има обаче още нещо, дали е фантазия или лъжа.
като бях малка много си фантазирах. направо побърквах майка ми. милата тя.

пп. Краси, Честита Нова Година и много много прегръдки и целувки. надявам се да се видим пак на следващата среща.



Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: Fruzla]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано05.01.07 00:56



меркурий в стрелец е в заточение а не в падение!
толкова съм разсеяна. ето ви меркурий и нептун в действие.
сорри.
пп. мерси за бързата бележка.(за едно от джуджетата на Снежанка).





Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: Fruzla]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано05.01.07 12:56



и аз имам съвпад на Мерка с Нептун, само че мойте са тройка - Марс им прави компания... в 2 дом!!!
разсеяна, фантазьорка но с лъжите не ме бива, издавам се рано или късно...сега, четох май нещо на Аройо беше, че съвпада на Марс с Нептун може да говори и за човек, който лесно може да бъде измамен, въвлечен в нечисти сделки и т.н. та ще внимавам повече отсега нататък



Редактирано от ohlalaa на 05.01.07 12:57.



Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: ohlalaa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано05.01.07 13:49



хехе и при мен са трима в кухнята

слънце, меркурий и нептун.
много съм разсеяна. направо до безобразие. като правя едно нещо и все едно останалата част от света изчезва.
доста често някой разярен меркурийанец ми подвиква Амореее Амореее ...чак тогава слизам на земята.
всъщност съм свръх концентрирана в нещо и ...а на ретро меркурий мога да правя по много неща едновременно и да говоря по телефона и да пиша и ...като се отплесна...да правя ей такива големи офф топици.

Николай Дойнов астролога, в един филм каза че: Хора със съвпад слънце, меркурий и нептун трябва много да внимават със зависимостите и от това, да не ги манипулират.
аз все неразбрала, кой с кого се среща пък защо е изтирт пък какво е обядвал и накрая така хубаво си обирам каймака на скандалчето, и после години си се чудя...какво точно направих.

а иначе марс и нептун...я кажи как си с пеенето? по принцип трябва да е напрегнат аспекта за да пееш силно и мощно като Едит Пиаф например...

а темата е за лъжата. много ми е трудно да излъжа. като взема де се чевря, да заеквам, да чупя пръсти.

иначе имам един познат, но не му зная датата точно. та той си има жена, но и любовница. той лъже, че е на работа, а тя че е на фризьор. И той в хотел с любовницата, а тя в съседната стая прави записи през балкона.

но те са скорпиони, аз не бих висяла на един балкон...лъжата си има обяснение. марс - плутон, те са по машинациите. а фантазьорите те са друга тема. Например как може да напишеш за Питър Пан и да не си лъжец? А Уенди?
айде моля ви се....Дядо Коледа, на Кока Кола рекламното лице

Редактирано от Fruzla на 05.01.07 13:51.



Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: Fruzla]  
Автор Уeнди (full moon)
Публикувано05.01.07 13:57



Да де, но от лъжата за Питър Пан до лъжата на изневеряващия има огромна разлика: кой го боли от Джеймс Матю Бари?



Тема Re: Дж. М. Баринови [re: Уeнди]  
Автор Oxлиaндъp (slidingdoors)
Публикувано05.01.07 14:39



Дж. М. Бари е телец. Луна и Марс в козирог.
Нептун е в риби в квадрат с Венера в рак.
Меркурий в лъв в тригон със Сатурн и квадрат с Юпитер.

Losing my religion


Тема Re: аспекти на лъжата в х-панови [re: Fruzla]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано05.01.07 14:42



ти питаш за пЕЕне, а аз чета пИЕне



Аморе, на теб поне ретро Мерка добре ти се отразява, пишеш стихове и т.н. а пък аз нито мога (т.е. нямам търпението) да пиша стихове, нито да се обяснявам надълго и нашироко, затова понякога хората не ме разбират от първия път!!!

Обратно към лъжците, един квадрат между Нептун и Луна би довел също до лъжи, защото лъжците кого заблуждават най-напред - себе си

По повод Скорпитата, еми да аз имам много от това и наистина ако ми дойде музата ще впрегна цялото си въображение да разбера кой, къде и с кого е ходил... и перука ще си сложа за да съм по-автентична...детективка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.