Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Профилътнови  
Автор пo дявoлитe! (action)
Публикувано02.12.06 20:48



е нашата идентификация във виртуалното пространство. Регистрирали сме появата си чрез него. Той представлява ли нещо от гледна точка на астрологията? Хорар, натал или др.?
Широко разпространено е схващането, че в интернет човек е един, на живо - съвсем друг. Мислите ли, че моментът на регистрацията в някой форум предопределя до някаква степен как ще се изявявате в него, как ще контактувате с пишещите и т.н.?

Чудя се като как да впиша и дир в картинката, при положение че е в състояние да ни докара купища виртуални прераждания със своите бъгове, изчезващи профили, теми, мнения...





Тема Re: Профилътнови [re: пo дявoлитe!]  
Автор indulge ()
Публикувано02.12.06 23:58



Човек влиза в различни роли дори в протежение само на един ден. На работа те наричат "колега", у дома жената "скъпи", детето "татко", френдовете - "приятел", за продавачите в магазина си "клиент", за властите си "иван иванов" и т.н. всичко това са аспекти на една и съща личност и те си имат имена. С никовете е същото.

Mon ame n'a plus besoin de rien!


Тема Re: Профилътнови [re: indulge]  
Автор innonsence (не знам си кой)
Публикувано03.12.06 00:31



Така е, впрочем и аз това си мислех напоследък за "ролите". Във виртуалния свят нерядко влизаме в различни роли в различните форуми, някои от тези "роли" дори са многолики и шарени в един-единствен форум. Животът е шарен, казват, така е и с "лицата" и "ролите" - на някой пасват повече, на друг по-малко.



Тема Re: Профилътнови [re: innonsence]  
Автор Valda (saro)
Публикувано03.12.06 09:13



Какво пък толкова,
нета е чудесно място, където една Близнашка Луна може да удоволетвори емоционалната си потребност да бъде разнолика, някоя Рибка или 12-домник да бъде потаен или някой "вълк" да се позабавлява в овча кожа. Да му мислят козлетата





Тема Re: Профилътнови [re: indulge]  
Автор пo дявoлитe! (action)
Публикувано03.12.06 11:42



А тук си "indulge". Това название кой аспект от личността ти разкрива?





Тема Re: Профилътнови [re: Valda]  
Автор пo дявoлитe! (action)
Публикувано03.12.06 11:58



Идеята ми хрумна, докато размишлявах над точния час и доколко е възможно да отчетеш с точност кога едно нещо се е случило. Погледнах си регистрацията и от любопитство я метнах в програмата, при което се получи

.
Направи ми впечатление първо Марса на асцендента, де, но освен него и Меркурий в Рак. И се замислих колко често си задавам въпроса "Дали не бъркам?", когато пиша тук. И ако нещо не се получава както трябва, то е, защото аз греша някъде. Въобще погледът ми е обърнат само навътре, разглеждам себе си, собствените си реакции, докато по принцип погледът ми е изцяло съсредоточен върху човека отсреща, попивам го, потъвам в него.



Тема Re: Профилътнови [re: пo дявoлитe!]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано03.12.06 13:22



Марс на асцендент според мене дава активност, борбеност, но понякога и липсва въздържане, трябва да контролираш сигурно нетърпеливостта си понякога. Лично на мене не ми пречи никак, аз мисля, че се разбирам с тебе, всъщност ти беше първата с която влязох във виртуален личен контакт, за първи път с тебе си писах бележка си спомням. Меркурий в рак според мене дава едно упорство при вземане на решение, а също и творчески интерпретации.



Тема Re: Профилътнови [re: Valda]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано03.12.06 13:31



Хехе, ти направо удари в целта, гледах си първото включване изобщо в клуба и се оказа с луна в близнаци във втори дом - това как го тълкуваш - кото разноликост ли, освен това имам и марс в съвпад със северен възел в овен в 12 дом, асцендент също овен, сигурно затова исках да сменям модератора в клуб история

. Обаче слънце в рак, това вече не знам как да го тълкувам в хорар? А пък венера, марс и лилит са ми в съвпад в лъв в пети дом. Сатурн също ми е в рак. Плутон пък ми се е изтипосал в стрелец в 8 дом и ми тригонира с марс. Единствено юпитер е опозиционер в 6ти дом във везни на марс, явно нета понякога ще ми пречи да работя усилено, пък и квадратира към слънцето в 3ти дом. Ех, този работлив юпитер.

С една дума раждането ми във виртуалното пространство на клуба е преди всичко обхванато от пламъци, по-малко вода и никаква земя. Трябва сигурно от време на време някой да ме придърпва на земята и да ми дават по един кислороден апарат.

Редактирано от *Eвa* на 03.12.06 15:01.



Тема Re: Профилътнови [re: пo дявoлитe!]  
Автор indulge ()
Публикувано03.12.06 14:25



питаш кой аспект от личността ми разкрива - ами, поредният



Mon ame n'a plus besoin de rien!

Тема Re: Профилътнови [re: indulge]  
Автор singleman ((10тетра))
Публикувано03.12.06 15:20



интернет е измислица



Goodbye Milky Way


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.