Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Как да сваля този мъж?нови  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано14.11.06 16:20



Значи човека има: Слънце в първия градус на Овен в 7 дом, Луна, Мерка /У на АЦ/ и Юпитер в Риби в 6 дом; Венера му е в пети във Водолей



Не се бъзикам!

ПС: Работата е наполовина свършена, но искам да я докарам до финалната права



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: ohlalaa]  
Автор Vito_Corleone (Vito Corleone)
Публикувано14.11.06 17:41



Значи зимаш една лопата. После окопаваш с нея правилен кръг с радиус 3.45м в най-затътнетната гора наблизо. Важното е териотрията да е девствена. Дъбочината е 47.3 см. Много е важно да спазваш точните пропорции иначе нищо няма да излезе. После го водиш твоя човек да види какво си направила. Ако след това остане с теб значи си заслужава :P



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: ohlalaa]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано14.11.06 21:42



Какво според теб те дели от финалната права? Колебаеш ли се или въобще не знаеш какво да направиш?

Умирай само в краен случай.


Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано14.11.06 22:01



Трябва да хлътне до полуда

, защото ни дели голяма дистанция... и сега опипва почвата ама аз като типичен Стрелец не мога да го чакам цял живот я!!! Каквото има да става да става веднага...хихихи



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: Vito_Corleone]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано14.11.06 23:32



и докато смъртта ни раздели?
Много страховито е това сваляне.

Момчето е с Венера във водолей, в кой дом не разбрах, но нещо водолейско ще е по - добре отколкото скорпионско ми се струва. Такъв чер сценарий няма да предизвика любов, но пък публика и още как.



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: ohlalaa]  
Автор DTMF (минаващ)
Публикувано15.11.06 02:46



с бухалка



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: Fruzla]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано15.11.06 09:42



В 5 дом му е Венерката с един единствен аспект тригон към Марс от 9... права си скорпионското ще го уплаши май, ама аз имам Венера и Луна, та и Уран в първи дом в Скорпион...та ме е страх да не уплаша тази рибешка Луна





Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: DTMF]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано15.11.06 09:43



ти така ли сваляш жените?



ПС: добре че не те познавам



Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: ohlalaa]  
Автор Lillie ()
Публикувано15.11.06 10:54



Виж... една рибешка Луна съмнявам се да иска да избяга от многото ти скорпи, но Венера във Водолей иска да диша, да диша... добре, че и стрелешко имаш





Тема Re: Как да сваля този мъж?нови [re: ohlalaa]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано15.11.06 13:46



ние стрелците все така искаме нещата бързо да стават, но я по - добре остави инициативата в негови ръце.
кофти е знам, но с овен и то с рибека луна се процедира така. оставяш го да си мисли, че идеята е негова.
разговаряй с него за коледните пости, ще ми е интересно с този марс в 9-ти какво ли ще ти каже






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.