Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Асен Блатечки  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано24.09.06 19:33



Знам, че е много малко вероятно, но някой да е срещал из нет-а неговата карта?


Снощи го гледах в един филм с Ван Дам. Филмът се казва "Ад". Случайно го хванах по тв и можете да си представите изненадата ми, когато първо мернах Ван Дам, а след малко зад гърба му изникна и физиономията на Асен Блатечки.
Както и да е, знам само толкова - 22 март 1971г., София. Ако някой е срещал повече, моля да сподели.



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано03.10.06 20:23



Хора, сдобих се с час. Не питайте.


2,20АМ. Ако някой има интерес, да погледне. Като начало не е със Слънце в Овен, както мислех, а в Риби. Изгряващи Марс и Луна в Козирог и този Асц определено беше изненада за мене.
Поправка, че Слънцето е в Овен все пак. Благодарности на Зули!

Редактирано от пo_aнreлитe на 03.10.06 22:21.



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано04.10.06 09:07



Да, асцендентът е неочакван





Тема Re: Асен Блатечкинови [re: Myцифep]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано04.10.06 14:51



Ами аз мислех, че е в някой въздушен знак. За теб защо е неочакван?



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано04.10.06 15:10



На мен ми изглеждаше по-воден...





Тема Re: Асен Блатечкинови [re: Myцифep]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано04.10.06 22:30



Гледала ли си го на живо? Има много силно присъствие. Препоръчвам ти "Трамвай Желание", макар че не знам дали се играе в момента. Като се замисля, баш си е кардинален и Марсът много, ама много му личи.
Тренирал е бойни изкуства (дано не греша, но май карате беше) и движенията му са много бързи, но добре премерени. Въобще усещането е като ураган, който вилнее наоколо, но знаеш, че няма да те нарани. Дори когато стои на едно място и мълчи, пак приковава. А с тоя "радиоактивен" поглед, както веднъж се изрази Валда, кове на място. Най-обезоръжаващото е, че липсва лигавото самодоволство на хората, знаещи силата си.
Въх, ако продължа да приказвам, какво ли още ще кажа...



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано05.10.06 09:38



Не съм го гледала на живо, но май ще отида...


Не продължавай, знам



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: Myцифep]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано06.10.06 14:15



Е, надявам се да ти бъде интересно!



Чудя се дали не ми допада заради някои сходни положения. По-специално искам да попитам, защото ми направи впечатление, за моя Нептун в точен съвпад с Асц му. Какво означава този аспект?
Също, в картата му няма и капка водица с изключение на рачешкия Дсц.



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано06.10.06 14:21



09.01] Синастрический Нептун в первом доме
Это многообещающий, но очень непростой для налаживания искренних отношений аспект. Нептун искажает реальность между нами, но делает это по-разному для меня и для партнера, и здесь многое зависит от натальных аспектов Нептуна в его карте и, соответственно, натальных аспектов моего первого дома. Например, поражение моего первого дома может означать мои почти всегда негативные реакции: я буду постоянно понимать его в худшем возможном смысле, или даже еще хуже. Все мои попытки искренне объяснить свою позицию или состояние будут либо приводить его в экстаз (при гармоничном Нептуне), либо ввергать в полное недоумение, но в любом случае для того, чтобы научиться правильно воспринимать мои личные проявления, ему нужно долго этому учиться; и вопрос, искренен я или нет, часто будет для него истинным камнем преткновения. Этот аспект, особенно если Нептун и мой первый дом не сильно поражены, дает соблазн плыть по воле судьбы, не строя отношений, а радуясь их светлым моментам, которых поначалу может быть много, и смазывая возникающие противоречия, тем более что честное их выяснение может оказаться очень трудным. Такой путь, однако, ведет к тому, что партнеры увязают в непроходимой взаимной лжи, все более очевидной (по крайней мере, мне), и радостно-блаженные минуты совместных медитаций постепенно сходят на нет, да и сами медитации становятся все более грубыми. Вообще на низком уровне этот черноучительский аспект: у обоих есть постоянное искушение ввести партнера в обман, причем он вводит меня в заблуждение поверхностно, а я его - очень глубоко.



Тема Re: Асен Блатечкинови [re: пo_aнreлитe]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано06.10.06 14:22



[09.01] Синастрический Нептун в первом доме
Между личностями устанавливается прочная психоэмоциональная связь формирующая их дальнейшие взаимоотношения. Интуитивная возможности предвидения, возникающие на уровне подсознания нептунианской личности, оказывают конструктивное или деструктивное влияние на возможности самовыражения человека Первого дома. При позитивности Нептуна в сравнении нептунианская личность существенным образом повышает уровень духовно-эмоционального восприятия личности Первого дома, позволяющий ей не только самосовершенствоваться во всех отношениях, но и эффективно созидательно-конструктивно самовыражаться, что, в свою очередь, стимулирует нептунианскую личность еще более позитивно и активно раскрывать свои интуитивные, эстетические и творческие способности. При негативности Нептуна в сравнении нептунианская личность оказывает негативное влияние на психоэмоциональное состояние личности Первого дома, попустительствуя ей во вредных привычках и наклонностях, а сама же буквально начинает утопать в пустых и бесполезных фантазиях нереального надуманного мира. Если партнеры более близки, находясь в семейно-бытовых взаимоотношениях, то все вышеприведенные эффекты становятся еще более ярко выраженными.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.