Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Харизматичностнови  
Автор porto (fresh)
Публикувано31.08.06 15:35



Темата за Бойко Борисов ме накара да се замисля какви са астро-показателите за харизматичност. Забелязала съм, че много от световноизвестните певци и актьори имат Луна в дева или друго силно влияние на дева. Можете ли да си обясните това?
Може би най-магнетичният и обичан президент на САЩ Дж.Ф. Кенеди също е с Луна в дева / Слънце-близнаци, АСЦ-везни, какъвто вариант има и при Б.Борисов/.
От лични наблюдения пък смятам, че скорпионите могат направо да те хипнотизират. Попадаш под влиянието им и после мърдане и отърване няма.



Тема Re: Харизматичностнови [re: porto]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:09



От всичко има мърдане и измъкване въпроса е колко го искаш или така ми е добре и решаваш да си останеш.





Тема Re: Харизматичностнови [re: porto]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:11



Не виждам с какво е харизматичен ДжФК, освен че ПР дейноста започва да се използва, масово.



Тема Re: Харизматичностнови [re: Djasta-Prasta]  
Автор Valda (saro)
Публикувано31.08.06 16:18



Май трябва да си уеднаквим дефинициите за харизматичност най-напред.
Аз също не харесвам особено Кенеди, но за американците е бил харизматичен.
Виж Бойко е





Тема Re: Харизматичност [re: Valda]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:23



Аз на американците им предлагам Бил Гейтс да е.



Тема Re: Харизматичностнови [re: Valda]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:25



А Б.Бойко също не е харизматичен, ами си е хитряга от класа.



Тема Re: Харизматичностнови [re: Valda]  
Автор porto (fresh)
Публикувано31.08.06 16:40



Не мисля, че харизматичен е синоним на красив! Има стотици манекени и манекенки, които нямат и грам от това нещо, но изглеждат перфектно.
По-скоро го свързвам с обаяние, чар, интелект, хумор, ораторски умения и въобще една вътрешна сила, която може да накара много хора да ти повярват.
Влиянието на дева при толкова много от звездите аз лично си го обяснявам, с това, че освен дарбата, таланта, трябва да имаш и упоритостта и трудолюбието да развиеш възможностите си в максимална степен.
Ето някои от най-актуалните личности, които ми попаднаха с:
Слънце в Дева - Бионсе, Камерън Диаз, Салма Хайек, Киану Рийвс, Майкъл Джексън, Фреди Меркюри
Асц. Дева - Мадона, Софи Марсо, Ума Търман, шарън стоун, Хелън Хънт, Киану Рийвс, Том Круз, Брус Уилис
Луна в Дева - Мадона, Джоди Фостър, Натали Портман, Мишел Пфайфър, Шон Конъри

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕВИЧКИ !!!





Тема Re: Харизматичностнови [re: porto]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:47



Отвори тълковния речник и ще видиш какво означава харизматичен, и аз съм красив по красив от б.Бойко и за колегите си и приятелите съм харизматична личност.





Тема Re: Харизматичностнови [re: porto]  
Автор Djasta-Prasta (непознат )
Публикувано31.08.06 16:48



Забравяш и използвачество и ред други качества на девите хубави.





Тема Re: Харизматичностнови [re: porto]  
Автор Valda (saro)
Публикувано31.08.06 16:49



Аз по-скоро го приемам като "съдбоносен" за цяла нация или много хора, за магнетичен , малко обсебващ независимо дали позитивно или негативно. В известен смисъл харизматични са и Салин и Хитлер.
Май планети близо до ъгли имат голям дан в харизматичността.
Някъде има ли карта на Ева Перон или Симон Боливар, Алиенде.
търся повече политици и исторически личности - при певците и актьорите има много ПиАр и грим и преструвки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.