Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Дайте да разбием близнаците!нови  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано16.08.06 17:16



Седя си кротко

и чета съседната тема за близнаците и долните им страсти, кражби, отнемане на гаджета, немарливост и прочее и като типичен близнак се замислям дълбоко какви ли други гадни черти имат близнаците, та реших да ви пусна една тема да ни пооплюете малко повечко, дано ви олекне. Та, давайте, казвайте всичките ни лоши черти, може и с асценденти и разни други планетки да добавите. Например, аз познавам един близнак с асц.козирог и луна в скорпион да кажем и той е такъв и такъв. За сведение моя асцендент е лъв и луна в риби, може и моите кусури да кажете. Ще ми бъде интересно и надявам се да си извадя поуките, а и други близнаци може да се поучат, може пък да помъдреем нещо, знае ли човек, да станем по-добрички.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: *Eвa*]  
Автор irra ()
Публикувано16.08.06 17:45



Е това е моята тема

.Та значи моето гадже е Близнаци и оня ден така брутално ме изльга и то за такава тьпотия.Хванах го и то с 10 факта,които говорят,че сьм права и пак продалжава да льже.Кара ме сега да повярвам в нереалнотоА аз знам че този пут сьм права,и е ясно,като сльнцето и тои пак НЕ.А е супер детско и безсмислено.И нагал-звьни на следващият ден-ама все едно нищо не е станало.А аз-Рака,като трясната с парцал и му викам,че развали цялата врьзка и само се чудя,каде да се скрия..Луната му е в Скорпион.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: *Eвa*]  
Автор Tanika (диреща)
Публикувано16.08.06 17:49



Единственото , което ме дразни в Близнаците е тяхната пословична любопитност, която ги кара да ровят и човъркат в дори интимни неща.
Друго което мъничко ме дразни е малко старомодното им мислене.
Това е иначе си ги обичкам.





Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: *Eвa*]  
Автор пo_aнreлитe (jaded)
Публикувано16.08.06 18:07



А още по-типично за Близнака освен да се замисля дълбоко е да се осланя изцяло на импулса. Хваща идеята и действа спонтанно без да предвижда резултати.
Според мене онова момиче, за което разказах, е "изпуснато", защото има много енергия, много любопитство и очевидно ловкост, които обаче не успява да култивира.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано16.08.06 18:13



Е, любопитство не ни липсва, искаме да научим от всичко, дали успяваме или често ни подрязват крилцата е друг въпрос. А възпитанието е основен фактор, но всичко се пречупва през призмата на човешкия характер.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: irra]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано16.08.06 18:23



Интересно, аз обаче си мисля, че за да те излъже един близнак, значи вероятно нещо ти си го уплашила, та е решил да мине с по-мекия вариант, така да не те ядоса, особено пък и щом е било за дреболия. Ти винаги ли подлагаш на съмнение твърденията му така с по десетина въпроси

. Може и затова да те е плъзнал. Какъв му е асцендентът, луната, знаеш ли? А ти коя зодия си, щом си с близнак?



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: *Eвa*]  
Автор Valda (saro)
Публикувано16.08.06 18:41



Съждения от рода на : "Иван лъже.Иван е Близнак.Следователно всички Близнаци лъжат" са ,меко казано логически неверни.

Ако всички Близнаци, които познавам лъжат, това не означава,че някъде в Квебек например, не съществува Близнак, който да не лъже



Някой ще изберат да отработят ранените си планети чрез лъжа, други чрез духовно развитие или музика, поезия, творчество.

Ааааа и нека този, който не е излъгал поне веднъж през живота си ми пише



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: пo_aнreлитe]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано16.08.06 19:03



Не знам защо, но аз импулсът го приемам за положително качество, все едно да следваш първият порив на вътрешната си интуиция.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: *Eвa*]  
Автор zuli (любознаещ)
Публикувано16.08.06 19:09



Браво, Ева, хубава тема.


Пуснала си я 5-10 мин. след влизането на Луна в Близнаци.

Понеже моята Луна е там, мога да кажа, че сме несравними по любопитство, трябва от всичко да сме чули, да сме видели, да знаем, всестранни интереси имаме. Близнаците са мобилни, дребнави, не кроят големи планове, нито дългосрочни стратегии, действат и мислят за мига, после каквото стане. Проблем е късогледството. Нервят се за дреболии. Трудно ги понасят хората, които гледат на живота твърде сериозно и отговорно, но пък могат и да са им от огромна полза. На такъв човек недобронамереният Близнак може буквално да му разсипе живота - лъжи на дребно, шегички, нервничене, капризи, а развлеченията му дейстат отвличащо от целите. Обаче добронамереният Близнак може да изиграе ролята на почти незаменим съветник или партньор на стабилен и отговорен човек, със своята пъргавина, всестранните знания и опит.

Този Близнак с Луна в Скорпион и асц Козирог си го представям доста сериозен и отговорен човек, с бистър ум. Дълбочината на чувствата и повърхността на Близнаци, хм, хем са противоречими, хем допълване, в съчетание с асц Козирог може да даде силно амбициозен човек, изкачващ се по стълбицата на научна кариера.

А твоята добричка Луна и интелигентно Слънце, за жена е добре, хем умна, хем чувствена. Стига да не е много лабилна, податлива на влияния и лековерна. Асц Лъв е добре дошъл тук, ще вдъхне увереност и самочувствие на кротката и срамежлива Луна, само да не прерастне в излишна гордост, което не подхожда на жена, по моему.



Тема Re: Дайте да разбием близнаците!нови [re: Valda]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано16.08.06 20:08



На живо, доколкото се сещам, познавам двама Близнаци - Слънце и Асц. Познавам и близнашки Луни, имам две приятелки такива.
Асц Близнаци е и с Венера изгряваща в опозе с Луна, Юпитер/Уран, Нептун - отработва си я не чак толкова с лъжа /макар че понякога може и да послъгва на дребно/, а повече с изкуство и бохемен начин на живот.
Слънце/Венера в Близнаци, които познавам, пък са в опозиция с Нептун /и други "екстри"/ - наистина понякога прекалява и с лъжите, и с манипулациите - и най-учудващото е, че номерът винаги минава и всички я мислят за толкова мил човечец


Много интересно разминаване се получава понякога между вътрешното съдържание на един човек и маската, с която се представя пред другите и как хората се връзват на тази уловка... но в края на краищата идеални хора /и зодиакални знаци/ няма и всеки бива приет от и в онази среда, с която най-добре си пасва.
Изводът какъв е - не си бутай носа там, където не ти я мястото - споделям го предимно от личен опит, след неколцина неуспешни опита да бъда приета и да стана част от онова, което не отговаря на това, което съм и което трябва да бъда. И после какво - единият обвинява другия и си ближат раните...



Satyật Nậsti Paro Dharmah



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.