Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Сатурн в 5-ти домнови  
Автор Gabito (непознат)
Публикувано23.06.06 15:11



Здравейте!
Обръщам се към всички с тази позиция. Моля ви кажете ми как ви влияе гадният Сатурн в този толкова важен 5-ти дом? Пречи ли ви да се забавлявате? Пречи ли ви да имате деца или пък късно сте се сдобили с деца?
Предварително благодаря на отзовалите се:)

[url=http://vsdi.net/count][img]http://vsdi.net/count/wed/i/meter-ru21319.png[/img][/url]


Тема Re: Сатурн в 5-ти домнови [re: Gabito]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано23.06.06 18:31



Според мене би дал много сериозен човек, който няма да има чувство за хумор, изглеждащ малко напрегнато спокоен, почти хладен. Би имал проблеми при общуването с децата си, поради прекалената си сериозност. Ограничена емоционалнаст или липса на изблик на чувства, така си го представям, но дали е така, може да каже някой, ако познава такъв човек или пък самият той има сатурн в 5 дом. Зависи и в какъв знак е и какви аспекти сключва.



Тема Re: Сатурн в 5-ти домнови [re: *Eвa*]  
Автор lnfinite ()
Публикувано24.06.06 10:53



За съжаление познавам само 1 човек, за сметка на това много близък, та мога да твърдя, че не се заблуждавам относно наблюденията си, със Сатурн в 5-ти (на куспида). Сатурн е в опозиция на Луна. Момичето е много емоционално и чувствително, но почти никога не го показва, дори и пред най-близките си. Много добре се разбира с децата, все още няма собствени, за да разберем какви биха били отношенията с тях, но не мисля, че ще са лоши (поради други фактори). Весел и усмихнат човек, непрекъснато търси забавления, определено знае как да се забавлява и тук е момента да вмъкна, че в същия 5-ти дом стои и Уран. Още е млада за деца, но съм я чувала как разсъждава по въпроса - ако намери подходящия човек, не й пречи и сега да има дете, казва, че ще я забави малко в реализацията в живота, но по никакъв начин няма да й попречи. И все пак предпочита това да се случи възможно най-късно, иска да е максимално узряла за подобна стъпка (но по принцип е много зряла за възрастта си).
В любовните отношения няма тези затруднения, които трябва да са типични за Сатурн в 5-ти, но е много старателна в избора си (не говоря за партньор по 7-ми).
Та в този ред на мисли във въпросния случай Сатурн играе ролята си в 5-ти, но не като задържащ и ограничаващ фактор, а като зряло поведение в тази област.



Тема Re: Сатурн в 5-ти домнови [re: lnfinite]  
Автор Tanika (диреща)
Публикувано26.06.06 14:04



И аз имам Уран в 5 дом, и затова имам едно прекрасно дете, доста умно и нестандартно разсъждаващо на всички теми още от две годишен





Тема Re: Сатурн в 5-ти домнови [re: Gabito]  
Автор lzida ()
Публикувано27.06.06 11:52



Здравейте,
аз не много по темата ама мен ме притеснява Хирон(в Телец), който ми е в 5 дом. За Хирон в Телец знам, че човек трябва да се научи да изразява чувствата си-любовта, иначе ще му бъде трудно. А самия 5 дом не се ли отнася пак за чувства, връзки и тн. Някой би ли пояснил?



Тема Re: Сатурн в 5-ти дом [re: lzida]  
Автор vilib13 (непознат)
Публикувано30.06.06 21:05



Здравейте, аз имам Сатурн в 5 дом в точен съвпад със Слънцето. Да наистина ме прави много сериозен, по принцип като усетя по шумни събирания бягам далече. Обаче тук сатурн си има и свойте предимства, прави те много отговорен и способен да поемаш отговорност. Друго което ми дава е, че съм запален планинар, а планините са под знака на сатурн. Все още не съм женен и деца нямам така че по този въпрос нямам мнение. Като заключение искам да кажа че животът със Сатурн в 5 дом и особенно ако е в съвпад с лична планета не е от най - забавните и весели, но ти обръща погледа към теб самият, да опознаеш себе си.



Тема Re: Сатурн в 5-ти домнови [re: *Eвa*]  
Автор Bтъpceнe (пойна)
Публикувано01.07.06 18:24



а какво би дало съвпадение много много точно на юпитер и сатурн в 5ти- става дума за съвпад с точност до десетица на градус.щото нито съм твърде сериозна нито пък твърде несериозна...по скоро може би съм човек на крайностите.

път ме чака



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.