Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Е ли мъжът Скорпион  
Автор 3aek (alive)
Публикувано19.06.06 09:03



един малък терорист у дома?
Пускам тази тема полу на майтап, но не и напълно случайно, след като вече от 3-ти познат чувам за баща Скорпион - изключително властен, патриархално настроен и с претенция да контролира и наставлява всички в къщи


Може би трябва да отбележа факта, че познатите ми, 'оплакващи се' от това бащино влияние, са две Риби и един Рак - вероятно те усещат нещата по такъв начин...
От друга страна съм чувала отново за баща Скорпион коренно противоположни определения. Моят колега (Телец) разправя за баща му, че е най-кроткия и уравновесен човек, който познава - работи, върши домакинска работа, пазарува и си гледа внуците...
Аз лично почти не познавам мъже Скорпиони и нямам преки впечатления. Знам, че ще кажете, че не може да се съди само по едно Слънце, но все пак - имате ли някакви впечатления от поведението на мъжете от този знак у дома и сред най-близките им хора?

Вселената подкрепя действията

Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: 3aek]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.06.06 09:08



Изглежда, че скорпионът действа така повече на водната стихия, имам приятелка водолейка, омъжена за скорпион, имат си детенце и той е най-грижовният съпруг и баща, който съм виждала. Поне пред хората де, но тя не се е оплаквала никога от него, даже самият той казва, че тя го командва.



Редактирано от *Eвa* на 19.06.06 09:09.



Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: 3aek]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано19.06.06 09:22



Моят баща е скорпион,а също и майка ми

.С няколко думи мога да кажа,4е за по-добър не съм си ме4тала!Темата е за бащата,но това важи и за двамата ми родители-винаги са ме подкрепяли,насър4авали,вярвали са в мен пове4е от мен саматаТе са пример за мен как се дейсва в криза-тогава е цяло "удоволсвие" да гледаш как мобилизират вси4ки сили и сетива за оцеляване!
Разбира се 4овек трудно приема недостатъците си,изре4ени и оголени от един скорпион,но се свиква
АКО ТЕ ОБИ4А,ДОКАТО ДИША,МОЖЕШ ДА РАЗ4ИТАШ НА СКОРПИОНА!



Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: samoznaika]  
Автор 3aek (alive)
Публикувано19.06.06 10:34



Аз също вярвам, че ще бъда добър родител, /не защото съм скорпион

/ но знам, че ще изисквам много от децата си и в лошия случай ще роптая срещу слабостите им, защото много трудно понасям моите собствени

4овек трудно приема недостатъците си,изре4ени и оголени от един скорпион - мисля, че именно това отблъсква някои от представителите на водната стихия, защото като чувствителни същества по-дълбоко усещат настроенията и емоциите на скорпиона, които в някои случаи им идват прекалено груби и болезнени, може би

Вселената подкрепя действията

Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: 3aek]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано19.06.06 11:00



Ако смяташ,4е има по-4увтителни от рибите(слънце)

.Именно те са в състояние да разберат най-добре мотивите и подтиците им.Аз предпо4итам голата и жестока истина,отколкото усмивки и мънканици!Като ми ударят един словестен камшик и се вземам в ръце



Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: samoznaika]  
Автор lilly9 (непознат )
Публикувано19.06.06 20:37



живея с мъж скорпион с марс в телец, смятате ли че камшика е само словесен? пък и не пожелавам на никой да се изправи срещу разярен скорпион. не знам каква е индикацията за изневяра в хороскопа, но при съпруга ми изблиците на нетърпимост към мен и детето са пряко свързани с влюбванията му в поредната колежка, докато за мен е твърдо против да работя.





Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: lilly9]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано19.06.06 20:56



Ужасно мразя насилието. А ти защо се подчиняваш? Не можеш ли да се противопоставиш? Къде е твоето слънце, асцендент и марс може би, както и луна?



Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: 3aek]  
Автор chapchaps (минаващ)
Публикувано19.06.06 21:27



Татко е Скорпион, майка е Козирог.........
Но тя е доста властна и го е подхванала от началото на брака....може да се каже, че тя е терориста в къщи


Тя казва, че често иска да го набие, ама той е 110 килограма, а тя 47.



Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: lilly9]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано19.06.06 22:20



Съвети лесно се дават на 4ужд гръб,ситуацията е ужасна,но с много оскъдна информация.Трябва да си извоюваш уважение.Ако можеш,сподели пове4е,стига да не те усети,4е тези животинки надушват вси4ко





Тема Re: Е ли мъжът Скорпионнови [re: 3aek]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано20.06.06 05:44



Майка ми и баща ми са скорпиони



... аз се намирам за по-скорпион въпреки, че слънцето ми е в Стрелец...а за мъжът скорпион - според мен са властни малко или много и ако усетят, че губят нещата от контрол или се отдръпват или нападат(зависи от човека)

Иначе не са лоши (никак даже)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от killah на 20.06.06 06:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от killah на 20.06.06 06:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.