Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Актьорски заложбинови  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано12.06.06 21:03



Кое в картата би благоприятствало занимаване с актьорство ?





Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор пo aнreлитe (реакция)
Публикувано13.06.06 11:34



Аз наскоро си мислех кои професии за какви астрологични комбинации са подходящи.
Не съм наясно с конкретните аспекти и условия, но по мое мнение от Рибите стават много добри актьори. Земните също много ги бива да играят. По принцип, Лъва и 5-ти дом ги отнасят към актьорските заложби, но според мен има далеч по-интересни персонажи от тях.



Str8 There's no other way.

Тема Re: Актьорски заложби [re: пo aнreлитe]  
Автор peacemistress (непознат )
Публикувано13.06.06 13:21



Според мен се иска силен Нептун като цяло.....За да играеш роля ти трябва много развито въображение , където почти няма граница между илюзия и реалност....



Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано13.06.06 13:42



Според мене е задължително да имаш планетки или асцендент в лъв, лъвът обича публиката.
Аз имам асцендент в лъв и юпитер там, но не обичам публичните изяви, отдавам го на нептун в скорпион, който имам, не обичам хората да ме познават. Това е защото публичността в някаква степен ограничава свободата, а за мене тя е на първо място. Навремето имах възможност да стана рекламно лице, но заради публичността отказах. Иначе лично дойдоха да ме канят.
Но пък ако реша в живота да изиграя нещо, убедителна съм.



Редактирано от *Eвa* на 13.06.06 13:44.



Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано14.06.06 09:03



много неща са, нещо като 3 в 1 кафето на нескафе.
има си нужда и от хубав и изтънчен Меркурий, да харесва класика и да има нюх към пресъздаване на образ.
по принцип лична планета в 12-ти дом, която пък да е управител на 5-ти дом е добра предпоставка, но може да насочи човека не към света на киното, а да изиска себеотдаване и милосърдие.
Разглеждала съм карти на велики режисьори и актьори. Режисьорите са много по интересни, защото те си представят предварително всичко и използват кукли или актьори за представлението.
За да си актьор трябва да можеш да рецитираш добре, да говориш добре, не на някакъв диалект и да пееш добре (Меркурий в близнаци или дева, Венера, Нептун, Луна).
Обаче и слънце в 12-ти дом


Общо взето това е една трудна и неблагодарна професия- защото един е Стефан Данаилов и младите актьори трудно намират сцена и изява.



Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор anti.dir.bg.fen (DTMF)
Публикувано15.06.06 01:55



риби и лъв,и управителите им, без меркурий))гбгхфгдфгцфзгц



Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор lullaby (неспокойна)
Публикувано16.06.06 17:23



за овен и стрелец също съм чела, че стават.
а и любимият ми актьор е стрелец - 1.12!!!
мнооооооого е як





Тема Re: Актьорски заложбинови [re: lullaby]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано16.06.06 20:21



кой е той?!





Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано17.06.06 19:20



Брад Пит не беше ли със Слънце в Стрелец?



Satyật Nậsti Paro Dharmah


Тема Re: Актьорски заложбинови [re: killah]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано18.06.06 11:21



театъра по 12 дом, киното по 5 дом
гледаш и за аспекти на нептун към мерка и венера като благгоприятни са и опозициите

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.