Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Сънищата??нови  
Автор пo aнreлитe (реакция)
Публикувано22.05.06 12:31



Малко загубена тема, но все пак реших да питам... Напоследък ме мъчат непрекъснато сънища и не мога да се наспивам. Не са тип "гадателски", макар че веднъж сънувах нещо особено.. anyway.. не ми се иска да задълбавам много в такива "параненормални" неща..
Спомням си, че някой беше писал за 8-мия дом, че има връзка със сънищата...
Според мен сънищата са пряко свързано с преживяванията през деня и поне доколкото успявам да забележа, сънувам дадена случка поне 3-4 дена по-късно...
Имате ли някакво мнение за сънищата??

Ще пиша по-късно.



А Дон Кихот прегърнал здраво чашата...

Тема Re: Сънищата??нови [re: пo aнreлитe]  
Автор Oзиpиc ()
Публикувано22.05.06 15:28



Сънищата понякога отразяват транзити. Теб какво точно те интересува за сънищата?



Тема Re: Сънищата?? [re: Oзиpиc]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано22.05.06 15:57



Ок, каква тогава е причината да сънуваш пътувания във времето и пространството, прераждане на душата в друго тяло (дори понякога на същество с нечовешки произход), извънземни експерименти, войни на цивилизации, изроди...Потопа...потъналата Атлантида? На фантазията и въображението ли се дължи или на нещо друго?

П.С. Не гледам фантастични филми, нито пък ужаси от доста време...

Satyật Nậsti Paro Dharmah


Тема Re: Сънищата?? [re: Oзиpиc]  
Автор пo aнreлитe (реакция)
Публикувано22.05.06 19:23



Не знаех как точно да поставя темата, защото абсолютно нищо не разбирам от сънища. Има ли някакво положение (в астрологията, де), което предразполага към повече сънуване? Казваш, че е свързано с транзити... Какви по-специално? Не бях сънувала много дълго време, но от няколко месеца - от декември горе-долу, сънувам много. Кошмарите особено са същински ад.



А Дон Кихот прегърнал здраво чашата...

Тема Re: Сънищата?? [re: Lillie]  
Автор пo aнreлитe (реакция)
Публикувано22.05.06 19:33



И аз се чудя каква ли е причината.. дали е най-вече въображение.
А има ли шанс да си се впечатлила от нещо прочетено или чуто, не задължително от филми? Понякога се случва от някоя мисъл, която за секунди е минала през съзнанието ти, почти без да разбереш, в съня да се доразвие като цяло преживяване.
Аз съм сънувала всевъзможни неща. Любопитно е наистина защо в съня прескачаш от място на място, от време във време без никаква връзка между тях. Случвало ми се е няколко пъти насън да чета книги, които през живота си не съм чела, нито съм чувала за такива, но в съня мисълта си върви гладко, последователно...
Моите сънища обикновено не са фантастични, но са толкова реалистични, че когато се събудя, нямам усещането, че съм спала... дори понякога чувството от съня си остава през целия ден до степен да се чудя дали наистина не се е случило..

Ако знаете нещо повече за сънищата, тълкуването им и т.н., споделете. Може да се получи интересен разговор.



А Дон Кихот прегърнал здраво чашата...

Тема Re: Сънищата?? [re: Oзиpиc]  
Автор Ohliandre ()
Публикувано22.05.06 21:26



Аз също съм на мнение, че сънищата в голяма степен отразяват случили се неща, натрупано напрежение и т.н., особено когато съзнанието е натоварено и не успява да се "отпусне". Много често са отражение на собственото ни отношение към всичко случващо се. Относно "прозренията" бях чела, че показтелни били т. нар. "хипнотични" сънища - моментите преди да заспим, когато не сме нито будни, нито заспали. Тогава се срещали събуждащото се подсъзнание и заспиващото съзнание... Били най-истински, но твърде кратки и рядко ги помним. Нещо като пресечна точка. В известен смисъл е вярно - като някаква "концентрация" на същността ни - и сигурно са пророчески, доколкото спасението ни е в нас самите , и доколкото всичко, което ни се случва е резултат от собственото ни светоусещане...
А какво значи да отразяват транзити? Транзитите се отразяват и наяве...

Редактирано от Ohliandre на 22.05.06 21:30.



Тема Re: Сънищата?? [re: пo aнreлитe]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано22.05.06 21:44



Аз сънувам постоянно и ве4е знам кои са проро4ески и кои просто натрупани емоции.Знам кога сънят ми озна4ава болест за мен или близък,или някакъв проблем.Имала съм такива,които се сбъдват след време до пълна подробностТрябва сама да се "проу4иш".Аз съм забелязала,4е каквото сънувам в събота срещу неделя винаги се сбъдва,а казват,4е е обратното.
Само незнам дали темата е за тук



Тема Re: Сънищата?? [re: пo aнreлитe]  
Автор zuli (любознаещ)
Публикувано22.05.06 22:25



До колкото знам сънищата се асоциират с девети дом и Стрелец.



Тема Re: Сънищата?? [re: zuli]  
Автор Tyмбo (всъщност турбо)
Публикувано22.05.06 22:32



Всички планети, точки и прочие са източници на съновидения. Според мен в темата за сънищата може, да навлезем в големи каши.



Тема Re: Сънищата?? [re: samoznaika]  
Автор пo aнreлитe (реакция)
Публикувано22.05.06 22:46



Ами и на мен не ми се виждаше твърде за тоя клуб, колебаех се дали да пиша. Но другите клубове, които са на подобна тематика, не ги посещавам и затова предпочетох тук да питам, защото поне знам какви хора пишат тук.



А Дон Кихот прегърнал здраво чашата...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.