Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: питаш ли манови [re: sa6tata]  
Автор CHEVREFEUlLLE (орлови нокти)
Публикувано26.05.06 10:48



има някакви гадни транзити, на мен ми се сгажда последните седмици яко!

нежно и брутално ...


Тема Re: дано ма прочетешнови [re: Гиди longur мpъceн!]  
Автор strangely (новак)
Публикувано26.05.06 10:52



преди да ме делитнат (за кой ли път)Ма много си сдъФкан ша знайш и някъде ша ти го набият до сълзи. Тогава надали ша дойдеш да се изФърляш колко си важен преди и след 8 водки....8 ВОДКИ? Ебахти мотиката дет' изглеждаш



Тема Re: питаш ли манови [re: *Eвa*]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано26.05.06 12:01



Аз мога да ти кажа точно каква е ситуацията имам приятели раци и са много добри души, ама като техните проблеми или по-сериозни имат само мъжете скорпиони. Абе, женско водно слънце, какво да го правиш. По-важно е да се укрепи и бронира, не може да се отпусне току тъй и да повярва в другия, той трябва да мине през 101 проверки, до което естествено не се стига често. И с Венерка в рак, ти е трудно да разбереш раците, както и аз недоумявам пред това чудо жената телец (примерно, говоря обобщено) Обаче за всеки знак си има капани заложени и постоянно се удивлявам колко лесно се пълнят и се тюхкат хората нещастни... ми като се страхуваш от това, дето най-много искаш, как да стане бе. И си измислят оправдания, причини и поводи, занимания и се правят, че са щастливи така. Винаги има каузи, за които си струва да си избуташ на заден план гордостта (и предразсъдъците ) Обаче не, истинските мъжкари трябва да владеят положението. И как го овладяват - с автогол.

I don't mind stealing bread
From the mouths of decadence


Тема Re: дано ма прочетешнови [re: strangely]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано26.05.06 12:02



преди да ме делитнат (за кой ли път)

това сериозно ли?

I don't mind stealing bread
From the mouths of decadence


Тема Re:Aaaaa, случва се...нови [re: Niamh]  
Автор strangely (новак)
Публикувано26.05.06 17:30



но не боли



Тема Ще ти отговоря с песен...нови [re: strangely]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано26.05.06 17:58



Абе не ме занимавай с глупости,бе!

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема На 8 водки вече знамнови [re: Гиди longur мpъceн!]  
Автор strangely (новак)
Публикувано26.05.06 18:11



какви ги вършиш. На колко поръчваш песни? Мерси, харесвам Ъпсурт



Тема Re: питаш ли манови [re: Гиди longur мpъceн!]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано26.05.06 18:14



Е по коя пътечка да тръгна,по трънливата ли?
Мили дами,не съм никакъв мазохист,напротив ,писна ми да вървя подир някакви овце,с които всичко би могло да протече нормално,но прдпочитат да се надуват,за да си вдигнат западналото самочувствие...или пък с такива,дето първо те търсят,пълнят ти главата и след това разчитат,че си им в ръцете и се правят на всевластни.Какво се опитват да докажат тия кози,защо го правят?
Не може ли мъж и жена да имат нормални взаимоотношения без тези циркове?
Защо да държа на някого,който не държи на мен?Защоизобщо съм тръгнал да се занимавам,аз да не би да съм мазохист?


ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: На 8 водки вече знамнови [re: strangely]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано26.05.06 18:16



Аз пък харесвам батето Славков.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: питаш ли манови [re: Niamh]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано26.05.06 18:21



Каква гордост, добре де, можеш да си пазиш гордостта, ама двойна ще стане тя , ако уважаваш и човека до себе си, даже всички ще им завиждат, ама кой да го разбере, вярно е това, че съединението прави силата,това важи и за любовната двойка. Ако непрекъснато проверяваш или измъчваш партньора си и го унижаваш пред хората не се ли къса и част от гордостта и себеуважението ти, така хората само се подсмихват. А пък идеални хора няма, за да ги проверяваш, все някъде има пробив, нали сме хора, а не богове и ако не се уважаваме взаимно и другите няма да ни уважават - казала венерата в рак.
Аз имам чувството, че на 8 незнам си какво я е разкарал, защото не е знаел какво всъщност прави. Да му се ограничи алкохола.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.