Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ДЦ-ът и какво ни носи той?  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.05.06 10:39



Нека си поговорим за ДС и това какво ни носи той. Знам, че е много важен за партньорските отношения, като аспект е в опозиция е на АС и нека го обсъдим.



Тема Re: ДЦ-ът и какво ни носи той?нови [re: *Eвa*]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано18.05.06 11:16



Това не е ли представата ти за партньора? Асцендентът си ти, начинът, по който подхождаш към света; десцендентът е партньорът, както и (някъде бях чела...???!!!) откритите ти врагове. Винаги съм се чудила защо трябва да има полярност в отношенията: АЗ и ТОЙ се намираме на 180 градуса един от друг, защо принципът е този на привличането между магнитите? Всъщност една връзка по ДСЦ носи развитие, а тези по АСЦ са по-лесни, някак по-удобни, но няма и промяна... Така че? А къде остава 5-и дом? На мен 5-и дом и лъвското начало не ми се виждат много "любовни"... А дали е случайно, че 5-и е в опозиция с 11-и, домът на приятелството?
Какво ни носи? Радости и скърби...



Тема Re: ДЦ-ът и какво ни носи той?нови [re: Myцифep]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.05.06 11:26



Естествено , че има, ако много се раздаваш за хората, не се раздаваш достатъчно в семейството и обратно.
При мене и мъжът ми ДЦ-те попадат във водолей, при него има струпване от страна на 7 дом , а при мене и 5 и 6 и 7 домове са празни. Ето какво прочетох за струпването на руски:

Н.Маркина отмечает, что скопление натальных планет вокруг Д. означает человека, стремящегося к слиянию с другими, он ведёт поиски внешней жизни. Такое скопление даёт потребность исполнять вторые роли, не брать на себя инициативу и разделять ответственность с партнёром или коллегами. Рождённый сам получае больше удовольствия, заботясь о других, чем те, о ком он печётся. Он испытывает зависимость от внешних отношений и либо самозабвенно служит им, либо болеет в условиях высокой конкуренции, не имея достаточно возможностей побеждать. Человек легко может принять чужую точку зрения, ему трудно докапаться до своих желаний. Способности рождённого скорее видимые, чем реальные, их реализация обусловлена событиями внешней жизни, удачным браком, судебным процессом или светскими контактами. Связи, а не личная инициатива создают человеку сферу выражения его талантов.



Тема Re: ДЦнови [re: *Eвa*]  
Автор zuli (любознаещ)
Публикувано18.05.06 11:29



ДЦ е нашия опонент, освен удачен партньор сочи и врага.



Тема Re: ДЦнови [re: zuli]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.05.06 11:31



При мене е без никакви планети наоколо във водолей, значи ли, че врагът е непредсказуем?



Тема Re: ДЦнови [re: *Eвa*]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано18.05.06 11:37



:о) Как така непредсказуем? :о) Някъде четох, че колкото повече планети имаш в 7-и, толкова повече изисквания имаш към човека, с когото си.
Би трябвало знакът, в който е 7-и дом да описва достатъчно врага. По-скоро врагът е толкова по-малко враг, колкото по-малко планети имаш в 7-и, ако приемем, че всяка планета конкретизира проблем в отношенията с противоположния пол... не знам...



Тема Re: ДЦнови [re: Myцифep]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.05.06 11:40



И аз това се питам, конкретни врагове нямам, поне аз не знам за тях, ако те се чувстват такива. Но какво би означавало ДС във водолей в 7ми дом?



Тема Re: ДЦнови [re: *Eвa*]  
Автор Myцифep (devilindisguise)
Публикувано18.05.06 11:48



Ами... доколкото мога да преценя... имаш нужда от свобода в една връзка, държиш партньорът ти да е интелигентен, с широки, нетрадиционни разбирания и всичко ураново, за което се сещаш, най-вероятно ти харесва. В същото време именно това са нещата, на които ти самата трябва да се научиш (може би и затова този дом е на враговете, но не наистина на "врагове" в буквалния смисъл, а на хора, противоположни на личността ти, изразена в асцендента). Това са нещата, които по някакъв начин ти липсват и човек с гореизброените качества може да запълни тази липса. "Враждата" идва оттам, че всеки урок носи в себе си някаква трудност, докато бъде възприет и на това ниво могат да възникнат конфликти. Но това не е истински враг, а може би някой на когото се възхищаваш, защото притежава качества, които са ти необходими...
или нещо такова?



Тема Re: ДЦнови [re: *Eвa*]  
Автор zuli (любознаещ)
Публикувано18.05.06 12:15



При мен така действа ДЦ Лъв, приятни са ми много, но често патя точно от тях.

В отговор на:

какво би означавало ДС във водолей



Аз имам асц. Водолей, значи както сме си приятни и изведнъж може да се окажа твоя непредсказуем враг.



Тема Re: ДЦнови [re: zuli]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.05.06 12:19



Да му се не види, точно ти ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.