Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Kлep]  
Автор longur ()
Публикувано24.03.06 11:41



Стига де!
Надявам се да го твърдиш от личен опит,а не да си го чела някъде,защото аз лично съм много праволинеен човек,лъжата не ми се отдава,влизам си в всякакви схватки...(рекламна пауза)

Е,случва се да избягаме(и от нас често бягат) когато ни лишават от въздуха ни,постоянно ни критикуват,карат ни се,не си показват чувствата или не ни обичат.Тогава почват и изневерите.
Човек има право право да търси най-доброто за себе си,сродни души,не само да се раздава.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: longur]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано24.03.06 14:29



Абе влизам в лични схватки, но когато ми писне, просто си плюя на петите.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Kлep]  
Автор longur ()
Публикувано24.03.06 15:47



Да,общу взету тъй става ако субектът все пак не е избягал първи от съкрушителния ми монолог!Или ако не съм в настроение просто казвам:батка писна ми,няма да говорим повече за глупости,млъквай и не ме занимавай,ай наздраве!

И да знаеш,че когато Господ затваря порти,отваря вратички.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от longur на 24.03.06 15:51.



Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: longur]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано24.03.06 16:28



Това с вратичките е добре казано! Типично стратегическо мислене на Рак.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: longur]  
Автор илюзия (непознат )
Публикувано24.03.06 16:55



така може. щото това с ВСИЧКИ да си мил ми беше малко трудно за определяне
а това, че астролозите го казват - то и на тях много да нямаш вяра
но виж щом на чувства се доверяваш - май наистина си дете на луната.
само много не съм наясно с тъмната страна на луната. все пак хората от земята няма как да я видят



Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Kлep]  
Автор Kreizi in love ()
Публикувано24.03.06 16:58



хахаа
не прави комплименти на Раците !
:)))))
'баси сбърканите хора не искам нищо общо да имам с мъжката част на тази зодия



Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: longur]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано24.03.06 17:21



Като цяло, раците са много скръндзави, а някои мъже раци манипулират чрез пари, за да получат емоционална стабилност, иначе по отношение последната са страшно комплексирани. Парите облекчават тази несигурност и уязвимост.

Life is too short to walk around blindfolded. Jan Spiller


Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Niamh]  
Автор Kreizi in love ()
Публикувано24.03.06 18:02



скапаняци ! не знаят как да живеят в хармония със себе си ! Толкова комплекси имат ,че не знам как се понасят в кожата си!
Или пък ако се чувстват добре от нещо веднага се скапват от това ,защото обичат да им е зле... отврат ! това е смърт за околните... Бягай на далеч !!!!!!!!!!!!



Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Niamh]  
Автор longur ()
Публикувано24.03.06 18:17



Айде сега,то се вижда кои са "комплексирани",хората които си лаят тук против всички от една зодия,само защото някой им е изневерил или ги е изоставил.
"сомрlех" в превод означава сложен.По-добре да съм сложно устроен,отколкото еднокомпонентна амеба.Може би вие такива харесвата,ама ние не сме дудуци за всяка уста.
Питай приятелите ми дали съм скръндза.А аз не съм предубеден сдуханяк и имам приятели и приятелки от всички зодии!"Като цяло раците са скрънзливи" е все едно "като цяло жените са курви".Е,вярно често си сменяме настроенията,понякога нямаме чувство за мярка,но какво от това?Всеки има недостатъци.Не може само да искате и да сте недоволни от един човек.
Да не би да си мислите,че ще срещнете идеалната любов?Аз отдавна съм се оттървал от тези илюзии,кво като съм готин!Ей за тва един ден няма да чета на децата ми приказките за принца и принцесата.
Вече като ме питат коя зодия съм,ще ги лъжа,защото изглежда на невротичните опарени момиченца-надувки не им изнася.И защо да не ни правят комплименти?На нас това ни харесва.И ние също ви правим.
Но не,вместо да опознаете някой и да го обичате истински,вие предпочитате светът да се върти около само вас.Никой рак няма да избяга от красива,добра и нежна жена.
Но какво знаете вие?Нападате ме заради зодията ми!Колко тъпо!
Но сигурно не знаете,че от 2 години съм в черната дупка,а там джуджетата не щракат с пръсти.Тъгата ме глътна,стотици пъти през това време съм съм искал да пукна,но с приятелите ми се смея и съм весел..И ще продължавам да се усмихвам,поне сред тях,защото вече не ми дреме!

Прекалено мого сте се задълбали в тези зодии!Гледайте на хората като на хора,не като на 12 животни от зодиака.Винаги мога да преценя от 2 приказки дали мога да имам доверие на някой,дали ще ми бъде приятел,или е боклук!Не е нужно да знам коя зодия е.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!

Редактирано от longur на 24.03.06 18:31.



Тема Re: CHILDREN OF THE MOON!нови [re: Kreizi in love]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано24.03.06 18:27



За ваше сведение,авторката на предишния пост е със слънце в рак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.