Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дева и Деванови  
Автор sweetteee (непознат )
Публикувано03.03.06 15:26



За първи път влизам в клуба Ви. Моля кажете ми нещо за зодия Дева - подхождат ли си две Деви и би ли могло да има стабилна връзка между тях?
...влюбена съм `до уши` както се казва, а той ми се прави на Kazanova, нещо с което не бих се примирила никога...
Благодаря предварително за помощта



Тема Re: Дева и Деванови [re: sweetteee]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано03.03.06 19:32



ми що да не



Тема Re: Дева и Деванови [re: DTMF]  
Автор stupid_one (непознат )
Публикувано03.03.06 22:02



А защо пък да?!

Нека момичето даде пове4е данни за двамата, ако иска по-точни мнения - понякога стават чудеса - не само по Коледа.

P.S.
А само на основа слънчеви знаци - 2 деви - двама критикари, анализатори, ве4но търсещи недостатъците в другия, момичето няма да издържи дълго с тоя сухар..., а на мом4ето едва ли ще му пука много.
Виж с Козирог, Телец, Скорпион, Рак и Риби ще има пове4е шансове!



Тема а Дева с ОВЕН ?!нови [re: stupid_one]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано03.03.06 22:31



Може би ще разводня, но така и така говорим за Деви...
Аз лично забелязвам че тая зодия има някакво странно привличане между различните полове (т.е. любовници и т.н.) и между еднакви полове (приятели - мъж мъж, жена жена и т.н.) с..... ОВЕН ! Странно е, но някак си... наблюдавам няколко такива "двойки" и колкото Овена да си е откачен и сбъркан, колкото и Девата да се прави на сериозна, изтънчена и т.н. - получава се между тия двамата, а никъде из спец. литература свързана с астрологията честно казано НЕ съм срещал да си пасват тези две зодии.

PS: говоря просто от гледна точка на едните Слънца и съвсем повърхностни наблюдения, по-подробно не съм "разгадавал" отделни натални карти на такива двойки.

Редактирано от ADH-Honda на 03.03.06 22:32.



Тема Re: Дева и Деванови [re: stupid_one]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано04.03.06 01:59



Ок,добре че ми отвори очите,не познавах деви до сега))



Тема Re: а Дева с ОВЕН ?!нови [re: ADH-Honda]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано04.03.06 02:02



Логиката е такава,ако сложим девата в 1-ви дом тогава в 8-ми дом се пада овен-добра сексуална съвместимост Когато не се знае асц-та на някой тогава слънцето се поставя в 1-ви и пак се вади някаква информация,по-добре от нищо)



Тема Ами Лъвнови [re: ADH-Honda]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано04.03.06 15:11



Най-близките ми приятели са Лъвове, има и един Овен, btw, гаджето ми също е Лъв...незнам. Наблюденията ми по принцип са, че огнените и земните слънца намират лесно общ език.

Нищо Лично


Тема стихийна съвместимостнови [re: Vito Corleone]  
Автор zuli (любознаещ)
Публикувано04.03.06 15:36



Защото са сухари.


Разбиране може да има между стихиите:
1. огън и въздух, защото са мъжки знаци
2. земя с вода, защото са женски знаци
3. въздух с вода, защото са влажни
4. огън със земя, защото са сухи


Останалите две комбинации са най-трудни, ала понякога полезни:
5. огън с вода, защото го гаси
6. въздух със земя, защото отвява всичко що е подредил




Тема Re: Дева и Деванови [re: stupid_one]  
Автор sweetteee (непознат )
Публикувано04.03.06 16:09



не бих искала да си давам по-точни данни на `всеослушание`, ако някой може да ми каже нещо повече ако дам рожденните дати, нека ми даде е-mail адрес където да ги изпратя, ако не...ще караме така...пък ще видим...



Тема Re: стихийна съвместимостнови [re: zuli]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано04.03.06 16:53



Понякога има и изключения...
Въпреки многото огън в картата си се разбирам най-вече с вода и земя, с въздухари и огняри ми е по-некомфортно /понякога, което не е абсолютно твърдение/...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.