Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хапки от реалносттанови  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано03.03.06 20:36



привет-мривет
може темата да ви се стори малко необичайна и леко олигофренска, но въпреки тези опасения я пускам

идеята е, да излезем от клишетата, книгите и заученото (от някой а от други като мен - дочутото) и да бръкнем в реалността за истински случки, които са се случвали с наши близки, приятели и познати от даден слънчев знак и са ни накарали да си кажем "Да, типично за Лъвовете" или "отново близнашки номера", или "рачешка му работа", или просто "Овен!", и тн. и тн., схванахте идеята

мисля, че ще примерите ще илюстрират добре някои тенденци при представителите на различните слънчеви знаци.

та, да започна...

цялата компания обичаме да ходим на гости на един приятел Стрелец - любим приятел, при който винаги ми е толкова уютно, винаги ни посреща със зачервени бузки, с най-широката усмивка, все едно цял ден/месец нас е чакал да види, претрупана маса и 4 котки, 1 куче и н-брой рибки, щъкащи в двете стаи, в които живее.
обичайно следват много смях, топлина, идеи и фантасмагории, насочени в неопределеното бъдеще, екзотични коктейли по негова рецепта и, разбира се, "стойте колкото си искате и без това не си лягам".
последния път го питам- какъв е картона под масата- оказва се план за изграждането на стена-аквариум на мястото на настоящата (той живее под наем), елате да видите тавана, казва, там ще обзаведа на котките.

друг Стрелец- приятел от Америка.
не му стигат 50 (и няколко щата?), в повече от които се е развявал, скоро ми съобщи по мейла, че лятото пристига в България да си търси жена, в Америка не можал да срещне достатъчно луда.

и така нататък и така нататък, имам доста случки със Стрелци (и други!), но ги оставям за после (ако някой друг сподели нещо)




с мислене не става, пробвах


Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: 3aeK]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано03.03.06 20:52



Цял ден правя фон за една стена. Накрая като Пикасо се развихрих и направих небето като при Нострадамус.
Като се прибрах разбрах, защо в магазина ме гледаха малко странно. Имам жълто в косата, червено чак до ушите, и въобще пробудих творческият дух в себе си.
Утре продължавам. „Давам живот на стени всякакви.” е моето мото.
Доволна съм от резултата. И си спестих по 8лв. на квадратен метър.
Много ми хареса темичката.




Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: Fruzla]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано03.03.06 21:04



Аз пък си спомням, че навремето шпакловах кухнята и боядисах целия апартамент, без да имам някакъв опит, само от гледане. Вярно е, че досега като забиеш пирон в кухнята и на някои места пропада, но има ли значение. Спомням си, че тогава беше дошъл някакъв от енергото да проверява електромера и отдолу му казали, че горе се прави ремонт и като се качи горе, очаквал да види майстор и като ме видя мене как шпакловам върху един стол, щеше да припадне, даже си остави телефона, беше много впечетлен.



Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: 3aeK]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано03.03.06 21:35



Здравей, този първият стрелец е почти 1:1 с мъжа ми, с тази разлика, че моя не си пада много по котки, но е имал примерно 2 стаички в мазата с папагали( освен кучето и изобилието от аквариуми: отглеждал е и е размножавал десетки видове рибки), а тоза за аквариумната стена е... нямам думи! Докато беше студент, живееха 5 момчета в един апартамент, а на вратата имаше табелка 'сем. Купонджиеви'

Life is too short to walk around blindfolded. Jan Spiller

Редактирано от Niamh на 03.03.06 21:38.



Тема стрелец, стреля, стрела, стена, през стенатанови [re: Niamh]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано03.03.06 21:41



Дам и аз имах 4 папагалчета. Едно бяло, едно синьо, едно зелено и едно жълто. Стрелец без панаир наоколу не може



Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: Niamh]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано03.03.06 22:14



охоо, значи не са един и двама, очертава се тенденция. а пък американецът-стрелец подари (съвсем сериозно!) спейдер-маймунка на племенницата си, имаше идеи да я научи да пуска пералнята, но маймунката бягаше много често от къщи и се наложи да я дари в зоопарка


с мислене не става, пробвах

Редактирано от 3aeK на 03.03.06 22:15.



Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: *Eвa*]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано03.03.06 22:18



Хихих. Много си оправна ти. Аз чак толкова не мога, днес за пръв път боядисвах. Обаче и аз имам телефона на инспектора който е за моя район от Енергото)))))
Много хубави мъже има там!
Иначе се пробвах да шпакловам и си ожулих всички пръсти, но при работа с дърво се чувствам по - добре. Аромата на бук, на бор, на орех е неповторим. И когато из под ръцете ти излезе фигура е ...просто неповторимо.




Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: Fruzla]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано03.03.06 22:33



Неволята учи, нали знаеш, а ентусиазъм не ми е липсвал никога.
Супер, да не си художник или дърворезбар. Или ти е природна дарба? Аз нямам наклонности в рисуването.



Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: Fruzla]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано04.03.06 01:55



ми дай да видим малко снимки,и аз ще ти покажа после..от стена в заведение



Тема Re: Хапки от реалносттанови [re: DTMF]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано04.03.06 11:48



Като стане готово ще пусна снимки. А ти дай твоите, важно е да се сверят часовниците.
Ти ли си я правил тази стена?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.