Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Година на огненото Кученови  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано29.01.06 12:03



На 29.01.2006 г. започна годината на огненото Куче-
някой има ли линк за различните зодиакални знаци
през годината на огненото Куче - да прочетем нещо повече



Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Moonstone]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано29.01.06 12:24



Това намерих в нета:

Годината на Огненото Куче 2006 - прогнози
Годината на Огненото Куче по източния календар започва на 29 януари 2006 и завършва на 17 февруари 2007. През нея ролята на обществото ще взема все по-голям превес над ролята на индивида. Много от правителствата по света ще въведат мерки за подпомагане на бедстващите, за подобряване на тяхната материална осигуреност, както и на живота въобще.
Често се казва, че кучето е най-добрият приятел на човека. Независимо дали като вярно и предано домашно животно, като водач, пазач, овчарско куче или планински спасител, то изпълнява важна роля в живота на човека. Тези, така характерни за кучето качества – чувство за дълг, отговорност и вярност ще са силно проявени през 2006 година.
През годината на Кучето хуманитарните въпроси излизат на преден план. Затова може да се очаква, че на държавите, засегнати от глад или бедствия ще бъде обърнато сериозно внимание. Ще се насърчава развитието на нови технологии в селскостопанското производство.
Често в годините на Кучето има подем на чувството за патриотизъм и множество националистически каузи обикновено намират добра почва за реализация и получават масова подкрепа. Това обаче може да създаде сериозни проблеми, тъй като нерядко в миналото през подобни години разпалването на националистическите страсти е имало тежки последствия. Не бива да се забравя, че Кучето е защитник на собствеността, така че всяко посегателство в тази посока, ще срещне сериозен отпор през тази година.
В политическо отношение в годините на Кучето превес обикновено взема левицата и в редица страни социалистите и либерално настроените политици ще получат по-силна подкрепа за възгледите си. През годината в някои държави конституцията ще бъде променена значително. Подобни исторически примери в годината на Кучето са: Италия и Португалия стават републики, създава се Петата френска република, създава се Съветския Съюз.
В икономическо отношение се очаква напредък за повечето страни през годината на Кучето. Съществено оживление в строителството и пазара на недвижими имущество. Все пак известна предпазливост не е излишна, тъй като годината е на Огненото куче и в този смисъл не е малка вероятността много от големите представители на бизнеса при некоректност, нечестност буквално да ‘изгорят’ от пазара.
Обнадеждаващо е, че годината на кучето може да бъде много ползотворна за индивида. Тя ще е благоприятна за продължаване на образованието, за повишаване на квалификацията, разширяване на опита или просто за личностно развитие.
Годината ще е добра за колективни дейности, имайки предвид обединението на глутницата при кучетата. Много семейства ще намерят щастието си, доволни от живота. Годината на Кучето се счита за една от най-благоприятните за сключване на брак!
Успех!



Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Moonstone]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано29.01.06 12:26



Току-що мислех да пусна тази тема
Честита година на Огненото куче и от мен!
Казват, за Конете и Тигрите щяла да бъде особено добра, а ние Маймуните сме щели да похарчим повече отколкото можем да си позволим, но това да ни е проблема
Годината е благоприятна за сключване на брак и започване на трайни взаймоотношения, защото нашият приятел Кучето е лоялно и вярно животно. В световен мащаб ще процъфтяват либералните идеи и демокрацията.
През тази година не се препоръчва паленето на силно ароматни клечки тамян или масла, защото Кучето е с чувствително обоняние и в неговите години силните миризми действат зле на хората.
Пожелавам на всички много здраве, любов и късмет в годината на любимото ми животно!

Редактирано от 3aeK на 29.01.06 12:27.



Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Moonstone]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано29.01.06 12:41



Честита и от мен!
Имам някои списания и книжки, но нямам възможност да препиша нещо от тях тук. В нет-а незнам къде има линкове, но бих прочела, ако някой знае.



Тема Re: Година на огненото Кученови [re: 3aeK]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано29.01.06 14:00



Ха ха, много ми хареса това! Да щадите кучето от миризми ей! Аз какво ли съм взела да ги паля тия ароматни свещи!

Я кажи, как се спогаждат заекът и кучето, а? Щото аз от едно време, че до сега понякога, съм котка...


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Moonstone]  
Автор _astra_ (непознат )
Публикувано29.01.06 16:48







Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Niamh]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано30.01.06 11:12



Ми няма да дразним Кучето, я , че ще властва цяла година!
Не можах да разбера много добре - ти Котка/Заек ли си?
Ако си, ето какво пише за теб за годината на огнения пес:
"Вие не се чувствате сигурно. Но не забравяйте, че кучето е ваш приятел. За първи път можете да разчитате, че някой ще ви помогне."




Тема Re: Година на огненото Кученови [re: 3aeK]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано31.01.06 21:00



Не съм наясно според кой зодиак сме в годината на кучето, но по китайския трябва да съм змия. А котката си беше котка още много отдавна, преди да се сдобие с 'котенце'. Ти гледай да не изневеряваш на дылгоухата традиция.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: Линкнови [re: Moonstone]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано02.02.06 11:27







Тема Re: Година на огненото Кученови [re: Niamh]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано02.02.06 11:38



Според китайския
Едно време в Япония и Китай било голям комплимент за една жена да я нарекат змия, а за дамите, родени в годината на Змията (1953, 1965, 1977, 1989 и тн.), се смята, че са много грациозни и красиви .
Само да добавя, че източната Змия отговаря на западната Дева. Е, двата знака не си съответстват толкова точно както Маймуната и нейния западен еквивалент Близнаците, но все пак има доста общи черти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.