Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема WANTED  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 12:56



Мъж , свободен.....

Слънце Дева с Венера във Везни...местожителство София




Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 13:49



Само това ли са условията? ... ?



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано31.01.06 14:10



Каква е наградата?



Тема Re: WANTEDнови [re: Lillie]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 14:18



Скромни , но от сърце



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано31.01.06 14:19



Познавам жена, която отговаря на същите условия



Тема Re: WANTEDнови [re: 3aeK]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 14:21



WANTED - Мъж , свободен.....



Тема Re: WANTEDнови [re: samoznaika]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 14:24



Голяма ...




Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано31.01.06 14:58



Не бих казала,4е Девите са от най-щедрите!



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 15:03



Не каза за какво ти трябва!



Тема Re: WANTEDнови [re: samoznaika]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 15:11



vseki obicha Goliamite nagradi



Тема Re: WANTEDнови [re: po_dqvolite]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 15:14



За изследователска дейност, ще проучваме един въпрос



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 15:19



Ние сме млади естество-изпитатели! Всичко е (замаскирано) в името на науката и прогреса!

Защо Дева?



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 15:21



То нали знаеш, тия дето се занимават с астрология /особено пък ако е мъж Дева/ ще са най-придирчиви в избора си също Та затова, ние, астролозите и любителите-астролози все се лутаме и търсим, защото...може би прекалено акцентираме на евентуалната астрологична съвместимост или не-съвместимост, дори понякога без да видим истинския човек зад фасадата на астрологичните му данни и характеристики...



Тема Re: WANTEDнови [re: po_dqvolite]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 16:06



Заради Венерата ми...

И ако може господата да са с рождена дата в 3тата декада на зодията




Тема Re: WANTEDнови [re: Lillie]  
Автор a_za ()
Публикувано31.01.06 16:13



Мндааааааааааа , въпроса е купон да става...То е ясно, че факторите са много , и винаги различни ....:))




Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано31.01.06 16:36



Да,ама купонът не стана!



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано31.01.06 17:10



Ех, ама аз точно един с Венера във везни ти бях предлагала . Приемаш ли го само с рано прогресирал асц. в дева - на 4 годинки. Нооо, засега е зает, а и многото му плюсове на моменти бледнеят заради включването на минусите

Ще пиша довечера, че сега излитам.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: WANTEDнови [re: Niamh]  
Автор a_za (female)
Публикувано31.01.06 17:15



priemam kato stane svoboden da me ima v predvid
shte chakam da macnesh



Тема Re:А аз искамнови [re: a_za]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано31.01.06 17:38



И аз искам Асц Плуто или Марс в овен на Асц.Луна в водолей нА 5 ГРАДУСА.
Съвпад на мерка с нептуна в стрелец Венера в везна на 6 градуса



Тема Re:А аз искамнови [re: kuiperbealt1]  
Автор a_za (female)
Публикувано31.01.06 17:54



mndaaaaaaa dosta slojna porachka, no shte se porazrovia v kartotekata, i ako nameria neshto shte ti dranna
samo pola triabva da znam da ne stane neshto ednopolva zavarkata



Тема Re:А аз искамнови [re: a_za]  
Автор Fil_mi (непознат )
Публикувано31.01.06 18:44



Момиче ти със сигурност не си си имала работа с (мъж-това е най обърканата зодия тъй като в нея ролите са разменени-жените деви са като мъже а мъжете им дето ги търсиш са....)дева,а ако си имала работа значи си падаш по индивиди които вместо сърце имат камък ,вместо душа-касов апарат,вместо глава компютър с който те сканира за секунди и решава за колко мойе да те продаде,какви са ти намеренията.А тези намерения никога не се сбъдват при тях.Познавам много (мъже ) деви и още никой не е успял да се докопа до това което им е единствено в главата-парите.
А за (изследователската)ти страст ,ти явно пак бъркаш,като повечето жени се подвеждаш по фасадата им защото си имала поне само три последователни сексуални контакта с него няма да си толкова екзалтирана.А ако ти разкажа какви са жените и тяхната роля в очите на девата ще повръщаш.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано31.01.06 18:49



Аплодисменти!!!



Тема Re:А аз искамнови [re: samoznaika]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 19:00



Безсрамно благодаря.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 19:11



ОООоооооо, още малко и ще превърнем форума в анти-фен клуб на Девите Но понеже тук всеки има свобода на словото /в рамките на цензурата/, да споделя и аз малко оскъден личен опит
Наистина, често оставаш с впечатление, че мъжът Дева още при първа среща /и впоследствие/ те сканира - дали "ставаш" или "не ставаш". Какви са критериите му за "подбор" не мога да кажа, а и влияние оказват редица не само астрологични, а и индивидуални характеристики и фактори. Жената Дева пък за мен е "тъмна гора" с преобладаващия ми наивно-емоционален подход... Независимо от това, че страстите понякога също не са й чужди, всичко е предварително обмислено и са калкулирани всички "за" и "против", всички "+"-ове и "-"-си. Неведнъж съм забелязвала жена с акцент върху Дева /не е задължително Слънцето или Асц да са в този знак!/ да запази хладния си разум и дистанцирана преценка дори в ситуации, в които по принцип повечето хора се чувстват дезориентирани и погълнати от страст...любов...емоция. За нея обаче дори емоцията е предварително пресметната - как, с кого, колко ще даде и колко ще получи и, разбира се, кога ще му тегли чертата на това краткотрайно "разнообразие", разчитайки на стабилния, макар и омръзнал вече /"узаконен" с формален брак или дълготрайна връзка/ мъжки гръб, който има като даденост...и при който винаги ще може да се върне след опита си да докаже чара си и тя като достойна дъщеря на Ева...

Редактирано от Lillie на 31.01.06 19:14.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор a_za (female)
Публикувано31.01.06 19:46



Мerci за комплимента , но не съм момиче, а жена....Аз се разбирам с мъже Деви и не се опитвам да се докопам до парите им нито на тях нито на които и да е..Живяла съм с мъж дева така, че съм имала повече от 3 пъти сексуален контак и не само с един представител от тяхната зодия. Смея да твърдя, че не съм имала контакт само с мъже Овен и Лъв,но за разлика от тебе аз наистина се занимавам с астрология и не плюя слънчевите значи само на базата на личния си опит , защото винаги живота може да те научи на нещо новор а й астрологията ясно показва, че само по слънчев знак не може да се говори, че някои еди какв си ....Ще взема думите в предвид, но никъде не съм писала, че искам мнение какви са мъжете деви ?!?

"а ако си имала работа значи си падаш по' и не смей да ме категоризираш, понеже нито ме познаваш , нито ме разбираш, най-малкото е нагло и нахално ....




Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 19:49



Лилли,за жената дева си права за всичко което каза.Но наистина в случаят е мъжа и има няколко фрапантни разлики между тях.Примерите са много.
Мъжете са едни от най негостоприемните хора на земята.Мъжа дева щте те покани у тях само ако е разбрал че ще спечели директно нещо от това(и ако случаино ти е поднесъл кафе си измиеш чашката ти -госта.Осакатени за чуство за хумор.Примати които след "капитал "и ли "пари" и си лягат с кокошките .По женската част са не само камъни в леглото но в "свалката"са като "сънени"По-вечето от тях дори имат проблеми с ерекцията,еякулацията и т.н Ами мъж-касов апарат....кахърна работа.и те между другото го знаят и това им създава комплекси които са видими (за който вижда)при "ухажването".
Недай боже да очакваш нешто да ти помогне като приятел-оставя те да умреш.
Докато жената -мъж дева е страхотен приятел,купонжия,гостоприемни,винаги готова да помогне,единствените женски зодии с стрелеца за които съм сигурен че между жена и мъж може да има само приятелство.И са от малкото жени-ловци хиени по мъжката част.Тяхното верую е:Когото си харесам тази вечер си го взимам и точка.И така става.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор a_za (female)
Публикувано31.01.06 19:50



Надявам се душевната ч... да ти помогне да спиш по-леко , явно цялия този зор е затова...докторе




Тема Re:А аз искамнови [re: a_za]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 20:07



A_za,ако се занимаваш професионално с астрология трябва да имаш феноменална памет.Аз от толкова постинги до тук имам само един пропуск в една от дискусиите(истарвах само един пост на копривената метла и му се извиних.Хаиде обаче ти ми кажи в кой пост аз сам плюл огнените знаци(както посочваш ти лъв и овен.Ако посочиш такъв-ще черпя.Ако не би трябвало да си върнеш твърдението назад.
Ще ти кажа и нещо друго-в момента аз участвам в тази дискусия,в същото време в друг саит следя мисълта на човек когото му помагам да се лекува по нета,и трети саит в чужбина кадето с колега си обсъждаме определено заболяване а четвърто си общувам с човека който е наблизо до компютъра
и това няма да ми попречи да чуя и анализирам отговора ти.И ако имаш обратно мнение на моето по темата-хаиде да ме обориш с факти.
А за това че ни си имала гореща случка най вече с лъв-бъди сигурна че е голям пропуск.Лъв и скорпион са най страсните в секса като съм уточнявал и огромната разлика между тях-лъва е всеотдаен,без капка егоизъм (раздава се за секс партнйорката) и забележи- не е гнуслив



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 20:15



Ееее, айде айде, може би не са толкова лоши... не мислиш ли, че прекалено черногледа нагласа имаш спрямо Девите?
Не мога да им бъда съдник /а и на когото и да било/, макар че имам спомени от двама мъже Деви - единият с Луна в Близнаци, а другият с Луна в Телец. Първият беше... тип "палячо" - да, точно така, душата на компанията и си имаше страхотно чувство за хумор! Не е за вярване, нали? Вторият беше...мъммм...малко ме е срам... супер потентен любовник - и Плутон, и Скорпион направо са негова бледа сянка, предполагам
Познавам един мъжки "екземпляр" с асц Дева - и това е много приятелски настроен човек, на който винаги може да разчита... та затова приятелката му го манипулира както си иска - независимо от всичко винаги ще може да разчита на подкрепата му



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 20:29



Не съм забелязала обаче колежката A_za да те е обвинила в негативно отношение /и негативни изказвания/ по адреса на огнените знаци, а и тя самата, доколкото виждам и помня /имам наистина феноменална памет що се отнася до всичко написано или казано тук, а и в останалите астрофоруми/, не изпитва отрицателни емоции спрямо въпросния /огнен/ триплицитет А това, да речем, че нямаме опит или опитности с представител на еди кой си знак все още не го категоризира като "лош" или "неподходящ", нали?




Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор a_za (female)
Публикувано31.01.06 20:29



Мндааааааааааааа професоре, разбирам Ви, че много разбирате и най- вече както гледам имате невероитната възможност като някои велики личности , няма да казвам кой" да правите няколко неща едновремено...Само , искам да допълня, че не съм казвала .....че Вие сте плюли Овен и Лъв , а че въпреки скромния ми опит АЗ не плюя като вас зодиите , явно някъде сме се разминали по пътя на логиката ни...

И ако анализирам отговори те Ви пък аз макар да не съм учила толкова и да не съм като Кашпировски да лекувам хората от разтояние , много често използвате , анализи, критики, детайлен сте до педантичност...напомняте ми много на мъж Дева,,,не че казвам че е така , имате доста общо с зодията , но аз не съм от хората които се ограничават само със слънцето...забележет и ме разберете за какво намеквам....

P.С аз обаче съм гнуслива...




Тема Re:А аз искамнови [re: a_za]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 20:57



A-za,Лилли,моми4ета абе нали си говорим за мъже - жени дева
Ако това с нешто ви докача и сте пристрасни с нещо-започвам веднага да ги искарам такива каквито ви се иска да ги видите с вашите очи.До сега в всичките си постинги съм се придържал строго към безпристрасност.
аз няма да "задалбая"дали ти писала това което казваш че не си само защото не сам дребнав.Но винаги "отбелязвам"че следя от всякаде кой какво казва с подробност(черта на зодията)
А-за никаде не съм казал и че съм(ясновидец,или че съм Кашпировски)или да се правя на такъв.Просто когато влизам в нета разделям екрана на 4 защото считам че иначе не съм полезен на себе си и на отсрещният.А трябва да ти кайа че в цял свят я има тази услуга-лечение по нета.Особенно в моята област където не се разчита на телепатия и тн.
и виж-най после ще кажа нещо относно професионализма в астрологията-казвам го без интрига или да обидя някого-просто и точно КОНСТАТАЦИЯ.
Само факта че съм пуснал толкова поста в които съм изразил мнение.т.е-себе си и във всеки от тях съм пускал по един лек жокер и до сега никой дори от трети път нее познал-това говори достатъчно за "професионалното "в астрологията.Нещо повече-тук дори ми направи впечатление че се говори хаотично от някои0твърдеики че вече били изредили всички зодии а аз пак съм отричал че са познали зодията.Аз пък харесвам оная максима-Проверката е маика на...Ами тези хора(вие двете не сте тези)очевадно след като нямат грам систематизираща памет дори показват грозна немарливост-ами можеха да поровят назад и да осазнаят че говорят глупости защото до сега са спомената само две трети от предположените зодии.А представяш ли си сега да идеш в пирогов за изследвания и пак професионалисти да ти правят три последователни грешни диагнози.............



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:01



И а-за не съм професор,за мен титлата недава точна диагноза и лечение.И ако желаеш ми говори на ти...ако желаеш



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано31.01.06 21:01



Дрън дрън дрън,май много астрокнижки си чел



Тема Re:А аз искамнови [re: a_za]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано31.01.06 21:04



с венера в лъв ако става ми пишии от другия край на БГ

xyz



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 21:09



Не сме "пристрастни", особено пък спрямо Деви разни...
А пък и никой от нас не е казал, че иска и другите да възприемат заобикалящата реалност през неговите очи... тя е видима, ама дали е "реалност"? А и може би неслучайно се казва, че всеки "вижда" това, което иска да види /или това, което е "способен" да види/ съобразно актуалната за текущия момент /краткосрочен или дългосрочен/ нагласа... Не съм обаче напълно съгласна с тезата, че виждаме и получаваме навън това, което е вътре в нас - та в този случай тогава една голяма част от хората отдавна трябваше да гният в някоя помийна яма, а друга част да размахват с полу-ангелски крила - и не *там*, а *тук и сега*



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:12



Лилли ехх неказваш нищо за Варна..............................



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 21:14



Звучи донякъде жестоко, нали?
Напоследък може би не съм особено обективна независимо доколко се старая да бъда... точно преминаване на Лилит през Селена...




Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 21:18



Питай и ще кажа...



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:36



Охх Лилли,ако бях някоя "риби"сега как щях да използвам момента и на последната ти реплика за Лилит....Селена.. (че и марс,венера итнтнт)щях да кимам утвърдително и да казвам ооооо да а,ооо разбира се амаа точно такааа и да се правя че разбирам.Но аз съм ви споменавал 20 г не ми е била идеята да уча домове,планети,да чертая хороскопи-аз си падам по точните факти.четеш литература много до едно време и започваш цял живот наблюдения и анализи,систематизиране на неоспорими факти.За това несчитам че е необходимо да сам учил"граматиката" на астрологията за да се считам професионалист.За мен е достатачно да бъда в компанията на някого и да наблюдавам мълчаливо останалите-да чувам какво и как говорят и какво вършат,да наблюдавам реакциите им ,жестикулации,гримаси,отделни реплики и вече знам най малко от коя група е а щом е например от-водните например вече знам какво ще бъде до края на компанията,от кои какво се очаква.Дори ми е достатачно формата на лицето,ушите,зъбите,устните,носът,за да преценя от коя група е поне.А кой е професионалист и кой аматйор се разбира в дискусия-за това и във спор не питам никой какав е а го подканвам да не се отплесва от темата а да ме обори с факти и аргументи.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:40



Ее Лилли да питам ,но съм си малко срамежлив и притеснителен пред толкова хора а пък и не ти знам телефонааа...........



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано31.01.06 21:45



Да беше млада красива жена с удоволствие бих те оборил с факти и доказателства за проблемите с ерекцията и еякулацията на мъжа дева.,но явно не си ,така че не виждам смисъл да си правя труда.

вярвай си във книжките които си прочел



Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:59



Приятелю за какво прочитане говориш ,ако си толкова непроницаем(явно че си обидена дева)-няма ситуация от живота(каквато си помислиш)да не сам бил до дева мъж и мога да ти го засвидетелствам с такива подробности че ще се изчервиш и панически ще обърнеш гръб......мдааа не случаино употребих "панически".Въпреки изпъната та ви снага зад която се прикривате паниката ви обхваща вав какво ли не-само сте мъже когато сте готови да минете през маика си за тия пусти пари.Ако искаш пробваи се аз съм свикнал такива като теб после да ме дръпват на страна и да ме питат шокирано"Абе ти да не си ме следил навсякаде"Аиде не ме хващаи на темата"ако бях жена" за да не те опиша в леглото с наи малки потресаващи подробности...



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:04



Аз не съм Дева, но съм Лъв. Би ли описал моята зодия?



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:09



Hava,неказваш в поста си ф или м си,но както и да е.Бих те помолил да ми кажеш повече за порт фолиото ти-видях че си падаш по рока.Ходи ли на Каварна и по кои групи си падаш.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:12



Без да питате в детайли, Докторе, съмнително е да поставите точна диагноза... А пък и нали казахте, че можете да поставяте и виртуални диагнози... направо като рентген




Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:13



Ф съм, т.е. ж съм.
Не почваш добре. Това ми е болна тема, защото не ходих на нито един от всички концерти, които се проведоха тази година в Каварна. Групите, загатнати в профила ми, са напълно достатъчни.
Давай нататък.



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:16



А знаеш ли нешто за Ахат и Аисберг и какво.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:18



Добре ти работи фантазията...що се отнася до мъже Деви, или имаш преки наблюдения? Да не си им светил пък? Еееййй че си разпуснах и аз циничната плутонова уста, извинявай за тази ми вулгарна нескромност



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:20



Мисля, че с информацията, която искаш, бих могла преспокойно да те подведа. Дилемата е дали да го направя.



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:27



Ах тиии подстрекателко Лилли-никога не си измислям и фантазирам преживени неща.И никога не говоря и неоспорвам неща от които неразбирам(т.е преееееживял)Ама и аз те подплаших с тази реплика за телефона типомислих че се изчерви и си тръгна но не ти е такава зодията та си бях спокоенБих ли рискувал да предизвикам някого -ами че ако не сам подготвен нали ще ме направи смешен.

Сега,ако искаш повече подробности кажи как да оставя лична бележка защото помня че ти казах че аз влизам само тук в Дира и не сам наясно



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:45



Тъкмо си отворих устата преди да тръгна "с рогата напред" и да ти кажа нещо от сорта "ами ако беше толкова курназ, щеше отдавна да си ме питал на бележка", а ти взе че ме изпревари...
А и не си спомням да съм те молила за "повече подробности" Но ако искаш, остави...бележка. Ама как става и аз не знам, защото имам проблем с изпращането на бележки на потребители, които не са ми в бележника и затова мога да отговарям само на получени съобщения А пък и нали съм скромна, та затова не пиша до модератора или до поддръжката за възникващи проблеми...

Редактирано от Lillie на 31.01.06 22:47.



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:48



Да тъкмо за това че се засякохме най-скромните тук с теб бих ти пратил моя меил но след като го няма твоя............



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:51



Хав ,знам че отклоних вапроса ти но това незначи че няма да отговоря.Нали и аз съм човек(боже с тая моя зодия и човек........)бих искал да си поговорим за неща които и мен ме влекат-иначе получавам само въпроси



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:52



Защо се притесни и избяга от въпроса ми?
Вярно, нещата изглеждат различно, когато трябва да се отговаря конкретно, защото рискът да сбъркаш е огромен. Но не разбирам защо можеш да категоризираш Рибите и Девите, а Лъвът да не можеш?



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:55



"Нали и аз съм човек (боже с тая моя зодия и човек...)"
Че какво й е на зодията ти, да не е насекомо?
Или е единствената "неодушевена"? Помисли коя е...



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:57



Времето е твое.
Ще подмина намека, за да не изпадам в предразсъдъци.
Все пак зададох един-единствен въпрос. Нужни ли са "личните" ми житейски преживелици, за да му отговориш?



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 23:00



Ами може би... може би защото се притеснява да не е достатъчно безпристрастен? Що ли?



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:01



Ехх Лилли сега някой профисионалист ще каже пак като онази жечер че те свалям а такива като мен любители астролози знаят че само глупавите маже си мислят че свалят тъй като сваля ........самата жена овен а и стози асцедентттттт.



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:04



Ще ти отговоря но проблем ли е да разменим няколко изречения на тема рок.Аз не се базикам а серйозно те питах ваобще ли не си чувала нещо от и за Ахат и Аисберг.А какви групи и стилове слушаш



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:08



хава -добре в този саит които ти е на порт фолиото мойе ли да се оставя бележки и как?Не се маитапя по темата-какво не е вазможно и аз да слушм рок ли?



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 23:10



Хубаво е да има мечти човек... и илюзии също Радвай се, че в момента колегата Скорпион отсътства, та да може да ти обясни в детайли за разпределението на ролите между представителите от различен /макар че не е задължително/ пол, слънца и асценденти... и за най-новите тенденции в тази връзка



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 23:11



За миг не съм помислила, че се бъзикаш! Твърде хубаво би било.
Бих разговаряла за рок, но се намираме в клуб Астрология, а не в клуб Рок и Астрология.
Ако преброиш колко групи има в профила ми, ще ти кажа за Ахат и Айсберг. И забележи, идва най-трудното - после да отнесеш отговора ми към първоначалния въпрос. М?



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:15



Ехх лъвче,исках това да споделя че не само мога да ги преброя но и познавам някои хора лично нооо ти нешто се настъпа по опашката иии.....



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано31.01.06 23:17



Eх, колко весело става тук понякога . А аз ти бях пратила бележка преди сума ти време. Ако още ти се правят характеристики по лице - моя снимка е пусната в една по-стара тема. Че и сламки, не ами цели греди има.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано31.01.06 23:21



Честно ли (в рамките на цензурата)? на Плутон намирисва.





Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 23:23



Никак даже никъде не съм се настъпала.
Какво значение има, че ги познаваш лично? Как трябва да реагирам на това?
Е, колко са? Ако си ги преброил, може да продължаваме натам, а ти затлачваш.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fruzla]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:38



Нещо бави при мен дира нооо..



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 23:43



Niamh-не сам видял бележката ти иначе щях да отговоря.Аз и на Зули казах че и без това българина много пита но малко носи и ето виждаш колко ми се цупят а да оспорват нежелаят.Не бих правил описание по лицето на сабеседдник.Извинявай.А иначе коя зодия си че спомена за този дарводобив



Тема Re:А аз искамнови [re: Fruzla]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 23:53



По-скоро на Уран *мразя ограниченията*, ама не съм го казала аз Всъщност, за да сме точни, първо си мислех да пиша "в рамките на приличието", ама тая "цензура" не знам защо ми дойде на акъла... А и поне от това не се оплаквам, досега като че ли не съм била цензурирана, а и мисля, че правя всичко възможно, за да не предизвиквам подобни реакции...



Тема Re:А аз искам *DELETED*нови [re: Fil_mi]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано01.02.06 00:00



Мнението е изтрито от herbaliser

Тема Re: А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано01.02.06 00:04



Ти нали не изпускаш инфо никакво и носиш на подробности като слон. Беше казал, че не ти е нужна зодията, айде от мен да мине, водно съм. И тук има много уловки обаче.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re:А аз искамнови [re: Niamh]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано01.02.06 00:06



И при теб ли дира почна да забива?



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано01.02.06 00:10



Лилли,не само че започна да забива ами и пращах 3 пъти пост до Niamh i ми ги плюе.и в един момент ме забива в порт фолиото ми как стана но се отвориха бележките които сам получил и мисля че пробвах да отговоря на Хава-може да е получила



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано01.02.06 00:13



Сега се опитва да отпуши.Лилли а ти явно си си говорила с мода.през това време



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано01.02.06 00:18



В отговор на:

Не бих правил описание по лицето на сабеседдник.Извинявай.




Хихи.. ох, извинявай. От толкова увъртания, заобиколки и теглене на локуми, забравих за какво говорим..
Кажи нещо безпристрастно за Лъва, така както и за останалите. Българиту ще го коментираме в други теми.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано01.02.06 00:50



Кое се "отпушва"? Имаш предвид дира...?
"Лилли, а ти явно си си говорила с мода през това време"
- Не съм имала честта да говоря с мода...никога
По-скоро ме нямаше през това време в този форум... в друг си бях



Тема Re:А аз искамнови [re: Lillie]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано01.02.06 00:53



Лилли ами на кого говореше мода за планета,а ти пак нещо такова,Знаеш ли дира нещо бави а лич бележки работят ако искаш да влезем там



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано01.02.06 01:01



Какво "такова"? и какви планети? Плутон ли?
Да влезем... ама без *фри*волности Да загася ли лампата?




Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано01.02.06 08:28



Ха ха.Чакам да ме опишеш тогава в леглото с най-малки подробности... Да се посмея рано рано
За много голям спец се взимаш явно,от тея дето си мислят че всичко им е ясно и са незаменими . Samiq факт че характеризираш всички по един модел само на база слънчев знак говори за "професионализма" ти.Отварял едновременно 4 прозореца и си чатил със чиста памет. ..

Редактирано от DTMF на 01.02.06 12:06.



Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор a_za (female)
Публикувано01.02.06 08:42



Stava mnogo haresvam Venera v Lav, niama da izbroiavam dostoinstvata i koito e probval znae



Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано01.02.06 12:16



...казала венерата в лъв и се фрцнала



Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор Canopus (понезнат)
Публикувано01.02.06 12:32



За много голям спец се взимаш явно - професионалисти колкото искаш и още толкова

- In Partibus Infidelium -


Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано01.02.06 13:46



Ами сигурно въпросният г-н "Почувствай ме" /ако правилно съм превела/ ползва Mozilla Firefox щом има такива неограничени възможности за отваряне на по няколко прозореца /или вратички?/ наведнъж...
*Казал изгряващ Уран, за да се фръцне с брилянтните си познания по IT комуникация



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:11



Здрасти, а_за, отговарям на всичките изиксвания без второто да добавя - Луна в Риби, а и асц. ми Дева.

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано02.02.06 22:25



тц тц тц,ами сега трябва да те призова на дуел и които оцелее взима даматашегувам се



Тема Re: WANTEDнови [re: DTMF]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:31



Еми за спорта бих се пробвал, иначе е важно да видиш на кое точно условие неотговарям.

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано02.02.06 22:34



Може би на възрастовото...



Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано02.02.06 22:38



в отговора ти имаше двусмислие,видях го разбира се. Или вече си зает (сериозно?) или венерата ти не е във везни



Тема Re: WANTEDнови [re: DTMF]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано02.02.06 22:38



Е, нали знаеш, "дамите с предимство", тоест те избират



Тема Re: WANTEDнови [re: Lillie]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:39



Ех...възможно ли е да неотговаряш на непоставени условия ?...:) Пък и не си точа зъбите, просто усетих момент да блесна:)..девешка му работа..или ?

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: DTMF]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:43



Да изпозваме думата "зает", но не се имам за видеокасета :)

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано02.02.06 22:44



"просто усетих момент да блесна:)..девешка му работа..или?"
Или... Слънце на Асц/в 1ви дом



Тема Re: WANTEDнови [re: Lillie]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:47



ее ти ми гледаш картите...буквално

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано02.02.06 22:48



Не е честно, нали?
Ах този манипулативен Плутон...!



Тема Re: WANTEDнови [re: Lillie]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано02.02.06 22:52



Девата ги усеща тия работи...:)

Нищо Лично


Тема Re: WANTEDнови [re: Vito Corleone]  
Автор a_za (female)
Публикувано03.02.06 10:33



Oooooooooo ne podozirah, che izobshto niakoi shte se obadi,,, a sega si imam dvama uhoajori
Ehhhh jivota e hubavo neshto na momenti
I s luna v ribi si e super



Тема заменямнови [re: a_za]  
Автор KapyHa (новак)
Публикувано03.02.06 21:27



Мъж(почти свободен)
дева, с марс в скорпи, венера на асц-рак, луна в 12 рак за ...нещо с повечко огън,по-малко водичка,и не толкос домошаресто, но марс задължително в скорпи



Тема Re: заменямнови [re: KapyHa]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано03.02.06 21:39



Kхм, нямам за даване, иначе го имам каквото го търсиш Пожелавам ти и на теб


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard

Редактирано от Niamh на 03.02.06 21:40.



Тема Re: WANTEDнови [re: a_za]  
Автор Kacиoпeя ()
Публикувано25.03.06 09:21



аз пък искам мъж Рак с венера в Лъв



Тема Re: WANTEDнови [re: Kacиoпeя]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано25.03.06 12:49



Много мъдро.

Life is too short to walk around blindfolded. Jan Spiller


Тема Re: WANTEDнови [re: Kacиoпeя]  
Автор longur (cancerogen)
Публикувано25.03.06 16:56



Па ей го на!Само ,че не знам къде ми е Венерата!

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.