Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:40



Ее Лилли да питам ,но съм си малко срамежлив и притеснителен пред толкова хора а пък и не ти знам телефонааа...........



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано31.01.06 21:45



Да беше млада красива жена с удоволствие бих те оборил с факти и доказателства за проблемите с ерекцията и еякулацията на мъжа дева.,но явно не си ,така че не виждам смисъл да си правя труда.

вярвай си във книжките които си прочел



Тема Re:А аз искамнови [re: DTMF]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 21:59



Приятелю за какво прочитане говориш ,ако си толкова непроницаем(явно че си обидена дева)-няма ситуация от живота(каквато си помислиш)да не сам бил до дева мъж и мога да ти го засвидетелствам с такива подробности че ще се изчервиш и панически ще обърнеш гръб......мдааа не случаино употребих "панически".Въпреки изпъната та ви снага зад която се прикривате паниката ви обхваща вав какво ли не-само сте мъже когато сте готови да минете през маика си за тия пусти пари.Ако искаш пробваи се аз съм свикнал такива като теб после да ме дръпват на страна и да ме питат шокирано"Абе ти да не си ме следил навсякаде"Аиде не ме хващаи на темата"ако бях жена" за да не те опиша в леглото с наи малки потресаващи подробности...



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:04



Аз не съм Дева, но съм Лъв. Би ли описал моята зодия?



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:09



Hava,неказваш в поста си ф или м си,но както и да е.Бих те помолил да ми кажеш повече за порт фолиото ти-видях че си падаш по рока.Ходи ли на Каварна и по кои групи си падаш.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:12



Без да питате в детайли, Докторе, съмнително е да поставите точна диагноза... А пък и нали казахте, че можете да поставяте и виртуални диагнози... направо като рентген




Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:13



Ф съм, т.е. ж съм.
Не почваш добре. Това ми е болна тема, защото не ходих на нито един от всички концерти, които се проведоха тази година в Каварна. Групите, загатнати в профила ми, са напълно достатъчни.
Давай нататък.



Тема Re:А аз искамнови [re: po_dqvolite]  
Автор Fil_mi (новак)
Публикувано31.01.06 22:16



А знаеш ли нешто за Ахат и Аисберг и какво.



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано31.01.06 22:18



Добре ти работи фантазията...що се отнася до мъже Деви, или имаш преки наблюдения? Да не си им светил пък? Еееййй че си разпуснах и аз циничната плутонова уста, извинявай за тази ми вулгарна нескромност



Тема Re:А аз искамнови [re: Fil_mi]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано31.01.06 22:20



Мисля, че с информацията, която искаш, бих могла преспокойно да те подведа. Дилемата е дали да го направя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.