Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Как се влюбвате според зодиакалния знакнови  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано16.01.06 20:16



Как се влюбвате и какви са признаците, че сте се влюбили? Аз съм близнаци и не се влюбвам доста лесно, трябва ми да общувам с човека поне няколко месеца, преди да започна да се влюбвам в него. Усещането, че съм влюбена го осъзнавам, едва когато осъзная, че някой мъж силно ми липсва, чак тогава получавам някакво прозрение, че съм влюбена, иначе отначало гледам чисто приятелски на повечето мъже, рядко става така, че да се влюбя и когато се влюбя е за дълго. А при вас как е? Задавам ви този въпрос, защото вчера говорих с един човек на тази тема и като му казах, това той каза, че изобщо не го усеща по този начин, естествено е различна от моята зодия. Та нека всеки да каже как усеща кога е влюбен и какъв му е зодиакалният знак.



Тема Re: Как се влюбвате според зодиакалния знакнови [re: *Eвa*]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано16.01.06 20:22



Доколкото знам, за влюбването /наред с останалите планети и астрофактори/ в голяма степен отговаря Венера. За любовта като биологичен феномен, привъзаността, загрижеността - Луната... да не пренебрегваме и слънчевия знак, но според скромното ми мнение "влюбеността" е детерминирана не от два, три, а от повече фактори, нито пък от един-единствен - слънчевия знак или този на Венера...



Тема според Венеранови [re: *Eвa*]  
Автор zuli (любознайко)
Публикувано16.01.06 21:25



Мисля, че Венера е най-определяща в случая. Според мен:

В Овен е открита, директна и няма свян.
В Телец е устойчива, кротка и има свян.
В Близнаци е радостна и приветлива.
В Рак е мила, внимателна, грижовна.
В Лъв е топла, дори гореща, любвеобилна.
В Дева е свита, срамежлива, предпазлива.
Във Везни е чаровна, мека, сплотена.
В Скорпион е бушуваща и ненаситна.
В Стрелец - история на една звезда.
В Козирог е гостоприемна, сдържана.
Във Водолей - чиста като утринна зора.
В Риби е обилна, чувствена, плодовита.



Тема Re: според Венеранови [re: zuli]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано16.01.06 21:35



Аз така като гледам описанието ми се струва по-различно положението, считам, че слънцето играе доста голяма роля, определено един близнак никога не се влюбва само във физическите форми на един мъж, определено той трябва да ме завладее духовно, а това за милото и грижовно отношение на венерата в рак също не мисля, че много съответства на истината, обикновено всичките мъже, в които съм се влюбвала са се състезавали по нещо с мене, не мога да си го обясня, но е така.



Тема Re: според Венеранови [re: *Eвa*]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано16.01.06 21:41



От въздуха трябва да е. Търсиш опонент, да мисли различно от теб, иначе ти е безинтересно... предполагам?



Тема Re: според Венеранови [re: po_dqvolite]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано16.01.06 21:47



Те не искат да са ми опоненти, но винаги подсъзнателно се състезават с мене. Даже мъжът ми като тръгвахме с него, го предупредих, а с него най-големи състезания, образно казано, сме провеждали. И защо винаги гледат на мене като на равна, не разбирам, това от кой аспект идва, според тебе? А пък аз си мечтая да съм слабата и да ме закрилят.



Тема Re: Как се влюбвате според зодиакалния знакнови [re: *Eвa*]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано16.01.06 21:47



Аз се влюбвам мноооого трудно с тази Венера в Козирог!



Тема Re: Как се влюбвате според зодиакалния знакнови [re: killah]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано16.01.06 21:49



В кой дом е?



Тема Re: Как се влюбвате според зодиакалния знакнови [re: *Eвa*]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано16.01.06 21:51



10ти на МЦ!



Тема Re: Как се влюбвате според зодиакалния знакнови [re: killah]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано16.01.06 22:13



Сигурно това, че се влюбваш трудно, се дължи на това, че кариерата и работата са на първо място при тебе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.