Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: Lillie]  
Автор zuli (любознайко)
Публикувано19.01.06 23:02



В отговор на:


Девата и Водолеят не са ли по-склонни да анализират и систематизират всичко, особено при Меркурий в тези два знака?




Така е, имам Мерк във Водолей в първи дом - 7 пъти меря, веднъж режа.



Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: zuli]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано19.01.06 23:07



Пак ще повторя, че си като мама - Слънце в Риби, Асц + Меркурий във Водолей само че поради опозицията на Меркурий с Юпитер/Плутон тя май първо реже, а после мисли но аналитичните способности наистина ги има, да



Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: Fil_mi]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано19.01.06 23:08



Ти ли? Ти си спал и си хъркал, а пред тебе на масата до монитора е стояло тефтерчето ти, в което си отметвал кои зодии още не са казали двете, за да се правиш на тях и да отричаш, че не са познали. Е, да, ама след дванайстия опит няма къде да ходиш.
Стиховете като се ти толкова лични защо ни споделяш за тях. Търсиш си гадже по интернет нелегално?



Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: Lillie]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано20.01.06 08:15



ха.ха що ли те разбирам синче с венера в 1 и асц везни т.е по тежък случай от твоя...голяма суетност...онзи ден ми вика " Мамо благодаря ти , че си ме родила толкова красив" и самочувствие не им липсва

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: Lillie]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано21.01.06 10:12



Аз не мисля че Скорпионите са най-гонени. Тях доста ги обичат и не им се случва някой да ги пропъжда често.
Кажи ми какво значи силен Уран, щото знаеш, че не разбирам!



Тема Re: ВОДОЛЕЙ интересна зодиянови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано21.01.06 12:39



Имах предвид изгряващ Уран или Уран, включен в силна конфигурация със светилата, лични планети... често такива хора остават неразбрани от тълпата, но пък гонени... При Слънце /а понякога и Луна/ в кофти аспект или конфигурация с транссатурнова планета /а защо и не Сатурн?/, както пише в статията на една българска астроложка, ако имаме проблем с правото си на съществуване и доказването му или някакви вътрешни бариери - дори и неосъзнати - те биват пренасяни навън, в заобикалящата ни /огледална/ действителност - и като в огледало ще видим, стига да поискаме, всичките си вътрешни страхове, противоречия и несигурност във вид на ответна реакция от страна на хората - познати и непознати... Тоест се получава, че ако имаме, да речем, проблем с Егото и утвърждаването му /Слънце/, често ще сме поставяни в такива условия на живот, в които посредством някои хора и/или обстоятелства ще биваме мачкани, пренебрегвани, за да можем да осъзнаем проблема. И тогава ще си отговорим на въпроса "защо" - "защо аз?", "защо все на мен?", "защо не мога?", "защо не ме искат?" и безброй други екзистенциални въпроси, в повечето случаи доста болезнени...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.