Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Lillie]  
Автор Tyмбo (всъщност турбо)
Публикувано23.08.06 15:49



А кога ще видим атлетиката според асцендента? В психологията най-известно е на Шелдън: ендоморфи, мезоморфи и ектоморфи- съответно пълен, среден, слаб.



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: zuli]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано23.08.06 20:21



Не предполагах,4е жените с АС-Стрелец са толкова Красиво-4аровно-сексапилни

Харесах и мъжете с Ас-Скорпион.



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: zuli]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано23.08.06 20:36



За първи път виждам тези картинки и искам само да отбележа, че детето ми има доста от облика на първата картинка. Винаги съм си го мислела това с овенските черти, защото аз и мъжьт ми имаме доста големи чела, а синът ми не, нормално чело, а и цялостно приликата с тази картинка е сериозна. Без ректификация Марс е на 6 гр. от асц. в 12ти дом, Слънце на 3 в 1ви, там е и Меркурий.



А онези сайтове с асцендентите не ги вярвам много, струва ми се, че има разминавания с факти, публикувани другаде.

Vive la Fete

Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Tyмбo]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано23.08.06 20:44



Ще кажа само, че има едно хубаво качество на заточения Юпитер на асц. Понеже често като си кажа данните, са ме питали дали имам склонност към напълняване. Не особено. Нито ми отива.

Vive la Fete


Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Niamh]  
Автор Tyмбo (всъщност турбо)
Публикувано23.08.06 23:19



В седми клас по Биология учехме, че за напълняването най-много отговаря наследствеността. Юпитер на асцендента дали би дал далновидно изражение, открито - може би да!



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Niamh]  
Автор porto (fresh)
Публикувано24.08.06 09:28



Е, и аз имам асцедент телец и Юпитер в 1-ви в телец в секстил със Слънце и тригон с Луна, обаче противоположно на повечето астрологични твърдения никога не съм имала проблеми с килограмите.
Така, че смятам, че за това дали си дебел или слаб едва ли може да се прочете в хороскопа ти. Има други причини за това като нездравословното хранене, стрес, генетична обусловеност и т.н.



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: zuli]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано24.08.06 10:55



Май от чужбина не може да се влезе в data.bg. Къде на друго място ги има да ги видя?



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: porto]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано24.08.06 12:12



Така е, обаче ти не споделяш останалите важни фактори, от които би се направил извод. А аз имам управител на асц. в рак във втори дом+ слънце там и тригон слънце-луна във водни знаци. Ако си кажеш всички необходими данни, веднага ще установим защо не пълнееш, засега ми се чини, че скриваш нещо.



Vive la Fete

Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Niamh]  
Автор porto (fresh)
Публикувано24.08.06 12:22



Това за моя Юпитер в телец в 1-ви го потвърждава и Аройо в книгата си за Юпитер. Вярно е, че сме любители на изтънчените кулинарни удоволствия, обаче и той е на мнение, че не се наблюдава склонност към напълняване /доколкото си спомням това се отнасяше за жените с такова разположение/.


А кои са всички необходими данни?



Тема Re: Лицето според зодиятанови [re: Tyмбo]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано24.08.06 12:40



Далновидно изражение - какво имаш предвид?

Vive la Fete



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.