Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предсказателна астрология?нови  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.12.05 21:04



Я да чуя нещо по въпроса, има ли програмки по въпроса, книжки, платени, безплати, безплатни съвети и всякакви такивка?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: Kaily]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано05.12.05 22:17



дирекции,прогресии солари, малко ли са? Всяка добра програма ги има , и книги безплатни из нета бол))

лкмйцхб ьукцхбкуй245345



Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.12.05 14:46



Е кажи в ЗЕТ-а какво има.
Аз нещо не мога да се оправя.
Освен транзити друго не виждам.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Предсказателна астрология? [re: Kaily]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано06.12.05 23:10



в зета има всичко ,преди много месеци в първата закована тема пуснах линк към всички по известни професионални астропрограми-преработени на безплатни.

Линка стоя няколко месеца,после някой споне че вече не работил..не знам..не съм го проверявал,още тогава изтеглих всички професионални програми...но са много мегабайти и не мога да ги изпращам по мейл



Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: Kaily]  
Автор Deep Blue (water element)
Публикувано14.12.05 17:28



Привет! Много ми хареса книжката на Бернадет Брейди - Предсказателна астрология. Мисля, че беше 10 лв.



Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: Deep Blue]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано15.12.05 01:08



И на мен ми хареса книжката,свалих си я от интернет миналата или по -миналата година и я изчетох . Има малък проблем -на руски език е,но за сметка на това е безплатна)))

Редактирано от DTMF на 15.12.05 01:11.



Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: DTMF]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано15.12.05 15:07



А също и предсказателната астрология от поредицата на Марч и Макевърс на същата цена... и се изядох от яд, след като намерих всичко, което навремето съм купувала, абсолютно безплатно в нета, преведено на руски обаче



Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано15.12.05 20:44



Дай я и на нас де. Егоист.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: Lillie]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано15.12.05 20:45



Е дай го поне ти тогава.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Предсказателна астрология?нови [re: Kaily]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано15.12.05 22:54



пиши майл в бележка да ти я изпратя




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.