Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ефемеридинови  
Автор Deep Blue (water element)
Публикувано20.11.05 15:28



Здравейте приятели,
често чета мненията в клуба, но пиша рядко, защото все още уча. Моля за съвет къде мога да открия таблици с ефемеридите за България (освен току що излязлата книжка за 20 лв.) Интересни са ми годините след 1970, защото прогресиите силно ме запалиха и сега се упражнявам.
Поздрави!



Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано20.11.05 17:32



Можеш да си ги свалиш от www.astro.com




Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор _iskam_da_znam (непознат )
Публикувано20.11.05 17:43



В този сайт също можеш да надникнеш
http://podnebom.ru/index.php?act=podnebom_soft




Тема таблици с ефемеридитенови [re: Deep Blue]  
Автор Canopus (понезнат)
Публикувано20.11.05 17:51



Една препоръка от мен - така и така сега навлизаш в астрологията научи се да работиш с GMT (време по Гринуич или още известно като UT - universal time). И като купуваш ефемериди търси такива с аспекториум за текущия ден. Ако имаш познати в Лондон бих могъл да ти дам адреса на една книжарница, откъдето можеш да си купиш ефимериди на издателство Aquarius 2000. Много са хубави, нямат нищо общо с тези по нашите книжарници и горещо ти ги препоръчвам. Ако нямаш познат стискай палци да ми се отвори път натам в скоро време та да ме използваш.

Успех!



Тема Re: таблици с ефемеридитенови [re: Canopus]  
Автор _iskam_da_znam (непознат )
Публикувано20.11.05 17:55



И аз ще ти стискам палци!!



Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано21.11.05 02:04



вместо 20 лв за книжката е по изгодно да дадеш около 50 и да си купиш чернобял джобен компютър и да му инсталираш астрологична програма+още 1000 фумкции



Тема Re: Ефемеридинови [re: DTMF]  
Автор Deep Blue (water element)
Публикувано21.11.05 09:28



Много благодаря на всички!!!
Приключението ми продължава!

А иначе компютър имам и онзи ден инсталирах Zet 7 Lite, но още се ровя в програмата и до сега не видях там ефемериди...

Canopus, за съжаление нямам познати в Лондон, та за това и аз ще ти стискам палци



Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано21.11.05 12:02



А за какво ти са ефемериди след като имаш астропрограма>?


Иначе ефемериди -безплатни в нета -бол



Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано21.11.05 12:13



И за какво са ти ефемериди в зета, при условие че програмата прави всичко...тоест можеш де си направиш справка за текущите транзити във всеки един момент



Тема Re: Ефемеридинови [re: Deep Blue]  
Автор Canopus (понезнат)
Публикувано21.11.05 12:42



Понеже те питат за какво са ти ефемеридите след като имаш астропрограми бих ти подсказъл, че ефемеридите допълват набора от средства с които е необходимо да разполага всеки, който е решил сериозно да се занимава с астрология. Все пак говорим за класически инструмент в астрологията. Но за да са стойностни да са обезателно с аспекториум (таблица на аспектите) за съотв. ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.