Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 12 dom , venera i vruzkite :(((нови  
Автор tutmanyak (непознат )
Публикувано17.10.05 17:15



Ya kagete ima li i drugi deto da sa s venera v 12 dom i hi4 da ne im vurvi v li4nia givot. Syakash ima nyakakuv zapor. Kak se otrabotva tova. Yavno liubovta tryabva da se izdigne do po visoka vibracia, toest 4ovek tryabva da se razvie duhovno, da se iz4isti i togava da obikne sveta, (principa na neptunianskata vsemirna liubov) i togava ste se opravyat nestata. Ама зasto po dyavolite tryabva da e taka, mamka mu, zasto tryabva da e po nai trudnia na4in!!!

Ste se radvam nyakoi da spodeli sobstvenia si opit,





Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: tutmanyak]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано17.10.05 17:33



мъж ли си жена ли си...венера в 12 не е болка за умиране..друг е въпроса, че за връзките при жените отговаря марси слънце..при мъжете луна и венера..така , че тълкуванието е съвсем различво...много дизайнери имат венера в 12, ако си жена пък може да си съпруга на мафиот..не я жали венера в 12 и не я вини

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: !Блyдницa]  
Автор tutmanyak (непознат )
Публикувано17.10.05 17:47



::::)))))
dobre ste ya ostavya za malko, togava saturn v 11 dom e vinovnika!!!

4e zasto gena na mafiot? kakvo obsto ima 12 dom s mafiata? moge na svestennik, na zatvornik no na mafiot ako e v 8 mi.



Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: tutmanyak]  
Автор anti.dir.bg.fen (DTMF)
Публикувано17.10.05 21:54



виж как и сам/а много точно си си отговорила,пък ще ми разправят после че екзалтацията в 12-ти била за завиждане

шегувам се



Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: tutmanyak]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано17.10.05 21:59



а бе по 12 дом са и свекървите мамицата им.. с венера там може звездите да те орисват да те обича свекървата

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: !Блyдницa]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано18.10.05 23:06



С Уран в 12ти за свекърва-шизофреничка ли съм орисана? Шегувам се... ама с тая плутонова тао-квадратура хич не ме обичат жените... е, всеки вещ астролог веднага ще каже, че заобикалящата ни среда е само огледало на вътрешните ни конфликти... нищо повече...



Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: Lillie]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано19.10.05 10:58



не бе ще имаш свекърва която ще ти следи мейлите в нета...ама мен не ме чети и не ми вярвай аз отивам да си правя сепукоили херакири...

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: 12 dom , venera i vruzkite :(((нови [re: !Блyдницa]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано19.10.05 14:05



Е, щом казваш, че ще имам... защото, нали знаеш, на някои пък им е писано да нямат



Тема Liz Green mnenieнови [re: !Блyдницa]  
Автор tutmanyak (непознат)
Публикувано19.10.05 14:22



Liz Green v onazi 4ervenata kniga, beshe spomenala nesto 4e venerata v 12 dom bila dosta "izmu4ena" i izolirana. Az mislya 4e ima nesto vyarno v tova. Ili si treti 4ovek, ili nesto se sgubva drugo, ne 4e si obre4en, no kato 4e li tryabvat pove4e usilia, v sravnenie naprimer s drugi veneri, kato v 1 dom kudeto shansa si kazva dumata.



Тема Re: Liz Green mnenie [re: tutmanyak]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано19.10.05 14:35



мдааа... наскоро се опитвах да интерпретирам една мъжка карта, но много се затрудних. Първо, планетите в картата са някак си несвързани и са разделени на две части /преобладаващото мнозинство/ - стелиум, включващ Слънцето, Марс и Меркурий-управител на асцендента в интерсептиран Телец, 12 дом и стелиум Луна/Юпитер/Уран в Стрелец, 6 дом като планетите не правят нито един мажорен аспект помежду си освен точния куинконкс на Слънцето с Юпитер/Уран. Картината се допълва от Венера в Близнаци на асц в широка опозиция с Юпитер/Уран в началото на знака и с Нептун в последния градус на Стрелец; всъщност Венера е в точна опозиция с мидпойнта между Юпитер/Уран и Нептун. Съвсем искрено признавам, че това е картата, която ми е особено трудна за тълкуване, имайки предвид и емоционалната ми обвързаност с нея. Другото, което ще добавя, е че въпросният човек като че ли най-силно реагира на плутонови и уранови транзити...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.