Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема моля помогнете ми в тълкуванието нанови  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано18.10.05 08:48



транзитен аспект сатур в опозиция на на натална луна..тр. сатурн у точно на асц ама супер точно а натална луна съвпада с дсц. по натал сатъра упрл 6дом и се намира в 8 ..а луната упрл. 12дом и сенамира на дсц..благодаря ви...днес тръгва да се разпада този аспект..значи ли , че малко ще ме освободи

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: моля помогнете ми в тълкуванието нанови [re: !Блyдницa]  
Автор a_za ()
Публикувано18.10.05 10:04



Трябва да мине 3-4градуса и тогава ще те отпусне,,8/6/12 дом внимавай със здравето в опозиция на Луната и в съвпад с Ац ще извади на яве някои въпроси за коита се кумиш да вземеш решение



Тема Re: моля помогнете ми в тълкуванието нанови [re: !Блyдницa]  
Автор galy ()
Публикувано18.10.05 14:35



Без да се плашиш...преживях почти същата конфигурация - разлика има само в домовете, управлявани от сатурн и луна.
Както е писала a_za задължително обърни внимание на здравето си, защото към момента на точния транзит нещата само се "подсказват". Помисли добре какво си правила, какво се е случило или какво ти е казал някой, което да ти се е сторило абсурдно по време на точния транзит (естествено +/- заради орбисата).
Сатурн действа бавно, не го забравяй, постепенно показва къде са слабите места. Преминавайки през асц. ще ти се наложи да обърнеш внимание на физ. си здраве - дали това е храненето, дали имаш нужда от някакъв режим, дали имаш развиващи се заболявания...Тъй като и луна при жената управлява здравето, то това е двойно подчертано. Пък и засегнатите домове пак натам сочат. Може да е свързано и с болна майка.
Погледни какъв аспект има между самите сатурн и луна по натал. Ако помежду им няма никакъв аспект, то транзита може да мине дори незабелязано. Виж и какви други планети аспектира сатурн.



Тема Re: моля помогнете ми в тълкуванието нанови [re: !Блyдницa]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано18.10.05 15:02



Кak ти действа досега този транзит?

Има ли наистина нещо, което те притеснява?



Тема RЗдравей Галинови [re: galy]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано19.10.05 10:47



благодаря на теб и на всички отговорили ми...значи по натал луна и сатър не са в никакви отношенияь, даже и минорни..но пък всичко което сте писали е точно така...изпадам в депресия която може би няма видима причина, но всъщност е нещо за което съм си забранявала да мисля т.е. има причина депресия успокоявам в лекарства аз която по никакъв повод не пиех лекарства ...но това е сигурно от съвпада на тр. нептун с луна натална..иначе тр сатурн ми скл само още един аспект тригон също върви към точен с нат. слънце но те в натала са в аспект квадрат..единствения ми лош аспект в натала..
Гали някъде бях чела нещо за аспект наречен примка или ласо...което се изразява в следното прогр луна " гони" тр. сатурн..или накратко в моята прогр луната прогр е няколко гр. след тр сатър...и това било много мрачен аспект...има ли такова нещо...иначе имам толкова други "добри" аспекти в картата си..защо само "лошите" сработват....много ми е чуждо това затваряне в себе си и ми е нетипично...и си мисля , че нетърпението с което очаквам този сатър да се настани трайно в 1дом също не носи нещо добро пребиваването му там

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: RЗдравей Галинови [re: !Блyдницa]  
Автор a_za ()
Публикувано19.10.05 11:02



Гали някъде бях чела нещо за аспект наречен примка или ласо...което се изразява в следното прогр луна " гони" тр. сатурн..или накратко в моята прогр луната прогр е няколко гр. след тр сатър.. mislia che stvashe duma samo kogato se sluchva v 12dom..no ne e priatno da e sled satara ..kogato go preseche naprejenieto shte spadne...a depresiata e ot neptun ot tam sa i lekarstavata koito si zapochnala da vzimash...



Тема Re: RЗдравей Галинови [re: !Блyдницa]  
Автор galy ()
Публикувано19.10.05 14:18



A_za ти е отговорила за прогр.луна луна към транз. сатурн, както и за депресията - няма да я повтарям.
Щом сатурн и луна по натал нямат никакъв аспект, то транзита му към луна може да мине и незабелязано, макар че преминаването на сатурн по домовете винаги дава отражение. Но пък този тригон към слънце (след като има квадратура между тях по натал) вероятно ще даде събитие, при което трябва да си нащрек. Тригонът е мек аспект, но не забравяй какъв е аспекта по натал между двете планети.
А що се отнася, за "добрите" и "лошите" аспекти и защо "добрите" не сработват...как да ти кажа - такава е психологията на човека. Когато му се случва нещо хубаво, той го приема за даденост и смята, че е нещо нормално. както наскоро ми каза един лекар - "Хората реагират на болката". Затова "лошото" ти се вижда винаги много лошо, а "доброто" никога не е достатъчно хубаво.
Няма такова нещо, че само "лошите" аспекти сработват...В природата има равновесие, което значи автоматично, че и при всеки един човек го има същото равновесие.



Тема Re RЗдравей Галинови [re: !Блyдницa]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано19.10.05 17:04



Имам чувството, че астрологическите ти източници са такива, които аз не бих искала никога да погледна. Много мрак и съдбовност и разделение на 'добри'и 'лоши' аспекти... Ах, аз толкова си мечатя за повечко от тия лошите... Още някоя квадратурка,точна опозиция на лична планетка или тао-. Ето по тези причини сега не ми се мисли, но ако намеря време, ще ти напиша какво аз мисля по въпроса, макар и да не ги чувам прогресиите, само по транзити и натал. Трябва ти един Аройо - я бързо тичай към книжарницата! Юпитера ми в близнаци на 0гр. на асц. просто неможе да понесе да чете такива неща!

Астрологията би трябвало да ти помага да виждаш и преживяваш случващото се по друг начин, да не се поддаваш на фатализъм и да не трепериш при започването на труден транзит. Помисли си само, че ако ги няма изпитанията, няма да има и развитие!


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: Re RЗдравей Гали [re: Niamh]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано19.10.05 17:56



а иначе си обичам дирекциите защото там Юпитера ми аха ще направи точен съвпад с асц...по прогресии пък прогр венера и прогр марс правят съвпад с нат луна аха, аха в/у дсцне че се хваля де...ама има и хубаво....
кое точно при аройо прочета...тези хамериканци и разни европейци големи оптимисти...аз при братушките чета...то като няма щипка славянска трагедия...

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Re RЗдравей Галинови [re: !Блyдницa]  
Автор a_za ()
Публикувано20.10.05 09:09



Аройо е много добар верваи ни




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.