Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Конфигурация Йод и Тао квадратуранови [re: Canopus]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано24.10.05 11:29



Хм, не че е особено важно, но просто не си разбрал/а. Смятам тао-квадратурите за по-често срещано явление и установявам, че ги няма във всяко поколение в моето семейство и се учудвам (разбирай: ядосвам), че Йодът се среща тук-таме през поколение, а уж бил рядко срещан. Сега ясно ли е?

Ами, наистина не ме кефи картата ми - щеше да е добре да имах съвпади, или смотаната ми квадратура Марс-Сатурн поне да беше точна и да ме държеше изкъсо.

Рядко срещаната карта при мен не се показва.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: Конфигурация Йод и Тао квадратуранови [re: Niamh]  
Автор Canopus (понезнат)
Публикувано24.10.05 12:00



А, сега вече е ясно! Е, нали знаеш, че нищо на този свят не е случайно! Сигурно и с Йода при вас е така. Интересно!

И друго, но това си е за твоя лична употреба. Може и да не ми отговаряш. При мен първите, несъзнателно протекли през главата ми асоциации са определящи. Та като ти четох постинга си помислих (във връзка със смотаната ми квадратура Марс-Сатурн): Горко и на това момиче. Помислих си го, ти ще прецениш правилно ли е. Всъщност, не знам защо си помислих за теб в женски род, сори ако не е така.

Успех!



Тема Re: Конфигурация Йод и Тао квадратуранови [re: Canopus]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано24.10.05 12:55



Ми обясни защо си го помислил това. То аз си знам как ми действа въпросния аспект, но не отказвам чуждо мнение. В неподвижни знаци, на 5 гр. Момиче съм да, освен ако вече не съм.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: Конфигурация Йод и Тао квадратуранови [re: Niamh]  
Автор Canopus (понезнат)
Публикувано24.10.05 14:19



Цитирам:

При мен първите, несъзнателно протекли през главата ми асоциации .... Как да ти обясня защо си помислих за теб в женски род?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.