Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Вярвате ли, че има сродни души?нови  
Автор13/O7 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:26



дали се намират, а може ли да се разминат?



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: 13/O7]  
Авторвиo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:30



твърдо да:) за разминаването- не вярвам



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: 13/O7]  
Автор13/O7 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:33



аз приятелят ми го познах от пръв поглед и ми се струва, че и той мен.
обаче толкова пречки имаше пред нас, че ни разделиха
ако той е бил сродната ми душа, значи ли това, че няма да го забравя?
нали сте чели Линда Гудман за сродните души. дали винаги накрая се събират или това са някакви наивистични измислици за баламурници???
просто ми е ужасно тежко, сигурно съм била голяма гад в някой предишен живот, а и сега съм сигурно...
има ли аспекти в хороскопа, които показват, че на човек не му се живее и живее по принуда или като наказание?



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: виo]  
Автор Бeтeлreйзe ()
Публикувано07.10.05 13:34



Вече не знам в какво да вярвам... Някога вярвах, да.



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: 13/O7]  
Автор Бeтeлreйзe ()
Публикувано07.10.05 13:39



Ами кармично натоварени са рак (ти беше рак, нали?), скр, риби и дева... Те "плащат" най-много с други думи.
Макар че като гледам какво става, се чудя дали е нужно нещо лошо да се случи, че да имаш усещането, че изплащаш дълг или просто е въпрос на гледна точка... Не е тайна, че водните знаци са по-чувствителни и раними от другите - това само по себе си е достатъчно наказание, не ти трябва друго, щом изживяваш така зверски всичко...



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: Бeтeлreйзe]  
Автор13/O7 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:50



да, рак съм и по принцип тежко изживявам много неща.
но този път наистина ми е по-зле от обикновено след раздяла!
затова се замислих за сродните души - чудех се дали не съм загърбила някого, с когото е трябвало да бъда ... и съответно кармата ми става още по-тежка , трупам грехове...
направо ще взема да откажа мъжете за известно време ... дано мине.



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: 13/O7]  
Авторбoни (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 14:31



ами много ясно,че има сродни души,дали ще се намерят е въпрос на късмет,преди да се омъжим,съпруга ми беше идеален,после всичко се промени,престана да ми помага,по цял ден обикаля кафетата и лентяйства,а аз гледам детето и въртя къщата,да не се раждаш жена в България,кофти е,на 30г.съм,изглеждам на 35-40.......................



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: бoни]  
Автор13/O7 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 14:38



да, наистина съм забелязала, че българските мъже като цяло са патриархален и ориенталски тип ...



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: бoни]  
Авторджиджи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 14:40



разведи се!!! направи нещо. мъжете в българия са такива , защото жените им го позволяват. я иди в швеция да видиш как се държат жените! и ги уважават. Уважавай себе си, за да те уважават и другите!!! Това не е много астрологичен съвет, но е истински и много помага! лично съм се убедила!
бъди силна! и не се оплаквай, защото съдбата ти е в твоите ръце, а не в нечии други!



Тема Re: Вярвате ли, че има сродни души?нови [re: джиджи]  
Авторбoни (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 14:46



не мога да се разведа,зависима съм финансово от него,апартамента е негов,ако се разведа аз и детето сме на улицата,в майчинство съм,то е 130лева,да се снимам с него ми стига,на мен да не мислиш,че ми е хубаво,аз съм овен и съм силна жена,но се налага да стискам зъби,поне докато бебето ми порасне..............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.