Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: с един отговор по всички въпросинови [re: Fruzla]  
Автортoнди (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:17



И къде я виждаш тази "Астрологията" като изключим някои мнения на Алукард, в твоите ли?!
Или в някои на останалите неграмотници тук?!
Като ти се случи третата случка повече няма да имаш шансове да ти се случват случки!



Тема Re: за тези които питат за деца-копи материалченови [re: Koмeнтap]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано08.10.05 18:18



Съгласна съм с теб за всичко, което казваш... дори с последния абзац. Наистина, в прекаленото "задълбаване" да си правим какви ли не прогонози понякога просто...животът минава покрай нас



Тема Re: за пореден път оффнови [re: Fruzla]  
Автортoнди (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:21



ми аз съм човека, който ти обясняваше началата ама като видя, че нищо не става от теб се отказа ..
кажи де ..
къде са ти децата?!
обясни ми го астрологично. щото ако продължава да стои тази тема ще ти го обясня аз, вкл. и градноманските изпълнения в главата на едно русенско селянче, което е пред превъртане!
естествено не тук и естествено с пример ..



Тема Re: за пореден път оффнови [re: Fruzla]  
АвторKoмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:22



Точно така: кои сме ние за да изискваме от теб човещина, доброта, съзнателност, отговорност?

Аз не съм Тонди. Би трябвало в името на ах така любимата астрология да се съобразиш с някои неща все пак. Без да вкарваш личните си проблеми в тема, където не им е мястото.



Тема Re: за тези които питат за деца-копи материалченови [re: тoнди]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано08.10.05 18:25



хммм...в предния си постинг всъщност мислех, че отговарям на теб. Извинявам се за невниманието. Само едно бих искала да уточня: нито съм "луда", нито съм "стара мома", нито пък "повтарям думите на еди кой си". Съжалявам, ако съм създала погрешно впечатление. Съжалявам, че има хора, които без да ме познават могат да направят една точна и обективна преценка, че съм научила нещо си само по форумите...или че съм папагал...или пък че не знам как се стига до "тези неща"... съжалявам, че я има тази агресия тук



Тема Re: Не ви е мястото в този клуб!нови [re: Koмeнтap]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано08.10.05 18:27



Какво толкова се нервиш на Блудница, че сложила темата! Казах вече, няма да я изтрия! Няма ти да казваш кой какво да прави! Нямаш морално право да диктуваш живота на другите. Оправи своите теми в карата си и тогава напиши трактат за свободата на избора!

Смарагд а ти имаш ли деца? Май си ми кака? И как така нямаш деца или си убила живота в себе си? Виж не всички са убийци и самоубийци, за това че ти така мислиш в психологията си има термин. Препращам те към клуб „Психология”, ако стане напечено да викам ли бърза помощ?
Искам сама да си идеш, давам ти този шанс да покажеш поне капка достойнство!

Какво мога аз или не мога, не е твоя работа! Не съм стара мома и не размахвам пръст с важен тон! Глътни си злобата и внимавай да не ти приседне, понеже няма кой една чаша вода да ти даде при нужда!
Самотница!

П.С. Преди да си отидеш, не забравяй да се извиниш на хората тук!



Тема Re: за пореден път оффнови [re: Koмeнтap]  
Автортoнди (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:28



и на мен ми е много интересно
човек с сатурн на асц. да не знае какво е отговорност и да има нахалството да се чуди що няма деца?!



Тема Re: за тези които питат за деца-копи материалченови [re: Lillie]  
АвторKoмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:30



Може би проблемът е там, че използваш понякога дословно неща, без да осъзнаваш чии са и от кого си ги "лапнала"?

Истинските астролози работят с кодове и тези кодове блестят и се виждат от 1 км разстояние. По кодовете във всеки един астрологичен текст може да се идентифицира дали въобще е астрологичен, дали е писан от астролог или е сбор от несъвместимо преписвани и комбинирани формули от най-различни школи.



Тема Re: Не ви е мястото в този клуб!нови [re: Fruzla]  
Автортoнди (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:34



тя Алукард си е виновна че ти съдейства да те направи фуклата модератор и след това оживи клуба който беше съвсем умрял както е и сега!
А сега имаш късмет, че имаме с Кирчо Баничката известни разногласия и те е оставил като заварено положение...
Много бързо си забравила как обикаляше като глуха кучка да ни молиш да пишем тук



Тема Re: Не ви е мястото в този клуб!нови [re: Fruzla]  
АвторKoмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 18:35



Благодаря! Да си жива и здрава!

Не ме познаваш. С какво право говориш, че нямам деца, че не съм омъжена и че съм самотница? С какво право говориш тук и с какво право ме гониш от клуба? Ти коя си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.