Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хороскоп при най-добрия астролог  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 21:05



искам да ми се направи хороскоп при най-добрия астролог,кой е той?помогнете ми да го намеря в България



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 22:38



остави си е мейл



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: ...]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано03.10.05 23:02



Какво според вас означава "най-добрият" астролог? Има добри астролози в България, ама аз лично бих се затруднила да правя аргументирани твърдения от сорта "кой е най-, най-, най?"



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 11:58



Ti da ne si kozirog?



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Автор galy ()
Публикувано04.10.05 12:30



Присъединявам се към това, което е написала Lillie. И ще допълня с един въпрос...

Какво разбираш под добър хороскоп? Ако си изясниш този момент, вероятно ще разбереш какъв астролог да търсиш.

Един хороскоп обхваща целия живот на човека и от него се извлича всякаква информация - но всеки човек си има своите приоритети. Няма как един астролог да предвиди какви са тези приоритети.

Затова един съвет - отиди при астролог, но с конкретни запитвания. Така и ти ще бъдеш доволна, и астрологът ще знае върху какво да се съсредоточи.



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: galy]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 12:40



под най-добрия разбирам,не този,който 6те ми вземе най-много пари,а доказал се човек с умения в астрологията,освен това искам той да ми направи хороскоп,а не астро-програма да ми го прави,както стана последния път като си поръчах,и не съм козирог,а лъв



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 22:03



Най-добрите астролози в България са Люмиер и Алена,прогнозите им винаги са точни,ако имам пари и аз ще искам хороскоп при тях



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Eли]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано04.10.05 22:13



Alена астролог ли е или нумеролог? Откъде знаеш че е добра след като не си ходила при нея?Или по слухове и легенди и се носи славата? Освен кармична забрана за брак какви други термини използва?



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: DTMF]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано04.10.05 22:39



...и аз оставам с впечатлението, че нумерологичните й прогнози според датата на раждане се ограничават с клишета от сорта "сдържайте емоцията...", "кармична забрана..." и все в този дух Нямам си никаква представа обаче какви са й изявите в качеството й на професионален астролог



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Eли]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано05.10.05 09:42



Алена предрече на Слави при това в ефир, че миналата година ще се жени...дали не го е хванала кармичната забрана

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Eли]  
Авторттт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 12:30



хахахахаха какво говориш момиче?алена не е астролог,а печалбарка,знаеш ли колко хора разведе и раздели?за Люмиер знам,че баба ми го гледа по един канал за гледачки



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Автор galy ()
Публикувано05.10.05 13:21



Соня, в един такъв момент, когато астрологията все още "прохожда" и масата хора са с презумцията, че това е вид врачуване, е трудно да се намери човек, който се е доказал. За да се докаже един астролог, той има нужда от време и работа. И най-вече има нужда хората да разбират какво може да им даде астрологията.

В Индия всеки един човек поне веднъж отива при астролог. Там още с раждането на едно дете му се прави хороскоп. И тъй като това е вековна традиция, астролозите имат възможност да се докажат.

В България се заговори за астрология от 10-ина години. Това е много кратък период и за хората, и за астролозите.

Астропрограмите се използват за удобство - да се спестят ръчните изчисленията. Но тълкуването се прави от астролога.
Освен това си мисля, че всеки професионален астролог би трябвало да работи и с хорарна астрология, тъй като най-често хората отиват с конкретно запитване. Намери такъв, който да работи с хорарна астрология. Отиди с конкретно запитване - въпрос - и сама ще разбереш дали си струва да искаш рожден хороскоп. Но въпреки всичко пак трябва да кажеш какво те интересува и да питаш по време на консултацията.



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: DTMF]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано05.10.05 14:20



Един лъв естествено ще иска, най – доброто, най – качественото, най – най – най---
Нали утре трябва да се из фука: Бях при най – добрия, най – хваления, неземен просто...
При Апостол Апостолов няма да сработи, той иска него да го хвалят. Два царя в една стая..трудна работа.
Алена няма да й обърне достатъчно внимание.

Така че мислете, трябва да е известен, да не взима много пари, да й направи най – уникалният хороскоп...Дадох ви джокер. Вие сте на ред! Остава и помощ от приятел. 50 на 50 вече го проиграхте.



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Fruzla]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 16:03







Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Fruzla]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 16:04



това като подигравка ли да го тълкувам?



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 16:33



соня, моето мнение е следното:
1. остави си е-майл , за да ти изпратя едни координати или се регистрирай. (посочването на име би се изтълкувало като реклама и би раздразнило останалите)
2. понеже както тук колегите отбелязаха, астрологията е навлизаща като наука и практика в България. От това следва, че всеки, който има амбиция да се занимава с астрология и да поназнайва малко повече, все още няма необходимото вътрешно усещане да признае авторитет. А от друга страна все още хората, който най-добре владеят тази наука, не са се доказали съвсем като авторитети, зашото за изграждането на една марка се иска време (ако си учила маркетинг ще влкючиш за какво говоря)
3. имайки предвид народопсихологията на българина: огледай се кого плюят най-много редовите астролози - има реална възможност той да е много добър.

айде успех!!!



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: coня]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано05.10.05 16:36



Не, само че не знам в България да има Астролог който да е на световно ниво.
За жалост от 1989г. се е отворил интерес към Астрологията и то открито и свободно.

Имаме си астролози които са работили скрито и тайно, но за момента още няма някой който да заслужава невероятното признание “Най – най...”
А при кого си правила хороскоп и не си останала доволна?
В темата която е закована горе, има малък раздел в който има координати на астролози. Обади се, разговаряй с тях. Този който ти вдъхне доверие е твоят човек.

Защото на мен ми харесва един, на друг му подхожда друг. Строго индивидуално е. Така както не всеки харесва марка дрехи „Бенетон” и „Макс Мара”, „Паоло дел Кане”, пък на мен страшно ми пасват.
Така е и с парфюмите. Аз харесвам ароматите които имат жасмин, синчец и ухаят за трева и гора. А моята приятелка ме задушава с мускус и харесва Опиум.

Разбираш ли, няма класация: Най – най...

Може би ако някой ден направя списание като „Форбс”, но за Астрология, ще правя годишна класация, въз основа на брой ученици, покани за лекция на конференции, тираж на книги, участия в астрологични събития и т.н. Казвам брой ученици, защото броят на хороскопите не говори за качество, точност, обективност и прецизност. Много е по – важно, на колко хора успяват да се научат да си помагат сами. Иначе нека да си правят хороскопи, все пак.
За сега естествено в медиите водят Иван Станчев, Алена и Люмиер, но това е защото имат договор и заплата.

Много е лесно да се измери общественото мнение, има си разни тактики и тук социолозите ще знаят най – добре.

Астролога не е магазинер, не си предлага стоката с етикет и цена, не я подрежда във витрина. Известните астролози, не винаги са най – добрите специалисти, а по скоро са добри бизнесмени, в което няма нищо лошо, но просто ти отговарям на въпроса.
И не ти се подигравам. Зная само как мисли, какво чувства едно слънце в лъв.



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Fruzla]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 17:28



Права си за слънцето в лъв,наистина така мисля,искам всичко най,най,просто някак си ми прозвуча подигравателно,но най-вероятно съм сбъркала,но това за добрите бизнесмени не го разбирам,нали астрологията е създадена за да помага,по тая логика всеки бизнесмен да стане астролог,точно тука е момента да разбера кой наистина е добър астролог и кой иска да ми вземе парите?Затова е и питането ми...............



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: :)]  
Автор Coня* (непознат )
Публикувано05.10.05 17:38



Регистрирах се,прати ми координатите



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: Fruzla]  
Автордтм123 (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 03:28



Хубваво,ама що отговора е към мен ?На мен астролог не ми трябва,трябва ми магьосник

Исках да кажа че не винаги този който взима скъпо е добър,например една циганка дето предсказва срещу 5-10 лв. може да е по-добра от Алена дето иска космически суми



Тема Re: хороскоп при най-добрия астрологнови [re: дтм123]  
Автор FruzlaМодератор (Мандира - каран)
Публикувано06.10.05 19:58



грешка отговорих без да обърна внимание, че е на теб.
До Соня е отговора
Е успех в търсенето на магьосници



Тема за астролозите...и магазинeрите...нови [re: Fruzla]  
АвторAлykapд (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 20:11



и прочие подробности от пейзажа



На запитвания от тип "искам хороскоп срещу заплащане" принципно не отговарям поради липса на време и поради това, че се нарушават основните принципи на моята работа. На човек, който иска да купи нещо, не мога да помогна. Не съм магазин. Хороскопи срещу заплащане могат да се намерят навсякъде в интернета и в реала от всякакви астролози, на всякакви цени и по всевъзможни теми. Струват точно толкова, колкото някой е готов да заплати за тях. Те не могат да бъдат конкуренция за мен.

Нямам нужда от доказване. Нямам лични планети в 10-ти дом и сатурн не ми е господ в хороскопа - нямам нужда нито от авторитет, нито от признание. Работя с хора, които ми вярват. Който не ми вярва и смята, че ми липсва квалификация или опит, има при кого да отиде.

Не искам пари за това, което правя за хората. Ако сами смятат, че трябва да ми заплатят, приемам колкото решат сами. За деца и за проверка на медицински диагнози не приемам пари. За последните 3 години на българския "пазар" само няколко души са отвърнали на жеста - 2 пъти със заплащане, няколко пъти с цветя и плащане на сметката в ресторант. Вярвам в максимата, че всеки си получава заслуженото и не винаги там, където дава. В никакъв случай не може да се изчисли в пари. Има изследвания на Запад, че хора, които плащат за консултация или обучение, очакват всичко да им се налее с фунийка в главата, не са готови да прочетат и 2 страници като подготовка и след консултацията или обучението смятат, че всичко чуто като "магия" ще им реши проблемите. При тази настройка не може да се помогне на никого. Дефакто плащат за мързела и нежеланието да направят каквото и да било за промяна на мисловния модел, който им съсипва живота - искат да си останат това, което са. Тяхно право, но защо си губят времето с астролози и астрология?

Работя по конкретни проблеми и според капацитетите избирам хора с хороскопи, за които мога да направя нещо, защото и те са готови да направят нещо за себе си. Отговарям при личен контакт - не мога да направя нищо при запитвания от тип "мъжът на леля ми има проблем, кажи нещо!". Времето е прекалено ценно на този свят, за да си губим времето с хороскопи и информация, които никой не е искал и няма намерение да използва за подобрение на състоянието си. Който има действително нужда, знае как и къде да намери подходящата за себе си помощ.




Цялото мнение пуснато на 28.08.2005 може да се намери





Тема Re: за астролозите...и магазинeрите...нови [re: Aлykapд]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 23:49



Смарагд е наистина страхотна,но не отговаря на досадници,а като види хороскопа и вижда дали наистина има нужда от помощ човека или само си чеше езика,тя има големи знания в областта на астрологията и не само,възхищавам и се,че е млада,а знае толкова много,трябва да се учим от такива като нея!Ако четеш това мила Смарагд искам да ти кажа,че никога няма да забравя какво направи за мен,бъди жива и здрава!



Тема Re: за астролозите...и магазинeрите...нови [re: Aлykapд]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 23:51



Смарагд е наистина страхотна,но не отговаря на досадници,а като види хороскопа и вижда дали наистина има нужда от помощ човека или само си чеше езика,тя има големи знания в областта на астрологията и не само,възхищавам и се,че е млада,а знае толкова много,трябва да се учим от такива като нея!Ако четеш това мила Смарагд искам да ти кажа,че никога няма да забравя какво направи за мен,бъди жива и здрава! от Нели(Бургас)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.