Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Фактори за безбра4иенови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:14



Има ли такива фактори в астрологията,аспекти при които сме обре4ени да останем сами в живота?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:18



Аха има едни такива,но един не е май достатъчен да даде безбрачие или развод ми май три поне тр да са.Ама не ща да си гледам такива работи и хич не прочтох даже кои са аспектите,щото нямам оттърване от себе си после.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано24.08.05 20:24



да има такива аспекти...но трябва да са потвърдени от транзити, дирекции и прогресии също...както и ако по транзит ти се "пише " брак а си разведена но в натала пише един брак транзита просто ще ти донесе любов

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано24.08.05 20:26



по рпринцип дсц. разположен в т.н. безплодни знаци дава вероятност от липсващ брак но не е само това

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: AнreлИHKA]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:45



А кои са тези безплодни знаци?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автордoнka (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 22:36



навремето,когато една стара астроложка ми казваше,4е няма да създам семейство аз и се изсмях,но стана то4но така,ве4е съм на 49г.,но съм се примирила с факта,а вие млади хора,не мислете за тези неща



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор Niamh ()
Публикувано24.08.05 23:40



Огнените - овен, лъв,стрелец, но наистина не мисли за тези неща, защото нито можеш да отгадаеш, нито има фактори, който 100% крещят 'безбрачие'. Моят десцендент е огнен, а се омъжих млада.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 11:37



Общо взето Сатурн в 7 дом или козирог на Дсц дава късен брак..Има фактори които дават труден брак...Но си зависи от цялата карта, може да няма брак , но човека да си живее на семейни начала с някои, както прават повечетоп млади хора сега..Но да се изкажеш, че няма да има брак трябва да си много добра астролог за да поемеш такава отговорност, това не е шега работа...Според мен трябва положението да е много критично за да няма шанс, а и да не забравяме човешката воля все пак тя е преди всичко




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автормъpмяy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:41



венера в дева, поради свръхкритичността си понякога пречи за създаването на брак - казват, че тази конфигурация най-често води до безбрачие!



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: мъpмяy]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:50



И двамата с брат ми сме със Сатурн в 7-ми дом, моят десц. е Близнаци, неговият Козирог. Вече е ясно, че евентуалните ни предстоящи бракове ще са от по-късните :), но качествени да се надяваме :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.