Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема А какво ще кажете за жената Скорпион!!!нови  
Авторммм (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 10:44



Я, кажете нещо и за жената Скорпион?



Тема Re: А какво ще кажете за жената Скорпион!!!нови [re: ммм]  
Автор william joseph (lost)
Публикувано25.08.05 10:47



прегледай изказванията на Алукард тя е скорпион и си направи изводите

Stranded .. lost inside myself
my own worst friend and my own closest enemy...


Тема Re: А какво ще кажете за жената Скорпион!!!нови [re: william joseph]  
Авторммм (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 11:11



това какво ще рече .... толкова ли са лоши?



Тема Re: А какво ще кажете за жената Скорпион!!!нови [re: william joseph]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 12:23




скорпионите и другите водни знаци са супер готини, чувствителни, интуитивни, еротични,секси,грижовни!



Тема Re: А какво ще кажете за жената Скорпион!!!нови [re: няkoй]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 13:51



Чуствителен е скорпиона няма спор.Ама за собствения си гъз.Иначе изобщо не му дреме.АКо не беше така нямаше да е толкова отвратителн с хората като цяло.За интуицията на скорпиона може да се каже същото.Виж рибешката интуиция е друга работа.Секси?!Какво му е скесито на туй,че пишката на едим мъж скорпион примерно му се втвърдявала без причина.Грижовни - да ако като се грижат на някой се гриужат косвено и за себе си.Щото са преценили,че е тяхна спобственост.СКорпионът е грижовен както стпанинът се грижи за прасетата в кочината.Щото са си техни се грижат.Ама като му се дояде и прас тегли ножа.Еротизъм в скорпион никога не съм видял.А аз достатъчно везни имам че да ме обвини някой,че не ги виждам тия работи.
10 000 пъти е по-добре овен отколкото скорпион.



Тема ха ха ханови [re: sedanax]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 14:01



май обърка темата за мъжете....
усещам лека злобичка относно скорпионите...
абе да ти кажа не е само до втвърдяването...
а и те не са виновни, че са такива...
а за овена съм пас,
не става дума само за секс при скорпиона а за омайване, хипноза на която подлага "жертвите" за да поискат те секс с него... и после има:"ох,незнам как стана как така се получи, що съм тук, коя съм"
при скорпиона не е само дълбаене а нещо повече ..ама това е за една друга тема..
няма общо ПОЧТИ със жените скорпион..
ние сме това което сме... и всичко и нищо можем да бъде стига да имаме това което искаме...



Тема Re: ха ха ханови [re: shaya]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 14:13



Откъде такова самомнеие бе боже!Не сте лиз абелязали,че скорпионите най-много ги харесват скорпионите.И овен до някъде.
Какво му е омайното на един мъж скорпион.Че лъже като луд ли?Какво значи да омайваш представяйки нещата като фалшиви.Да се правиш на такъв какъвто не си.Да не можеш да се държиш свободно ми да се правиш непрекъснато.Да не се държиш като човешко същество ми като статуя.Да прикриваш слабостите си като по тоя начин си докарваш комплекси от голямото криене,които да ги изяжда някой друг.
Пък големите сексуалнис корпиони,често никоя жена не ги иска.Седят си така хипер сексуални с години.И проблемът не е,че са лоши,а че отблъскват хората.
Да идем на ревнивостта.Да ревнуваш малко е сексуално.Но да имаш чуство за собственост върху хора е отвратително.Да смяташ,че никой няма никакви права и ако случайно не си го е показал е просто щото пак се е прикрил,ама е стаил злоба до края на живота си от това.Скорпини да,но ако имат влияния,които са готини.



Тема ауууууунови [re: sedanax]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 14:21



тук вече не съм съгласна!
непознавам такива дето никоя жена да не ги иска! за такива дето много жени са си изпатили от тях щото верно лъжат и мамят , да.. ама ...
..
иначе "Да се правиш на такъв какъвто не си.Да не можеш да се държиш свободно ми да се правиш непрекъснато.Да не се държиш като човешко същество ми като статуя.Да прикриваш слабостите си като по тоя начин си докарваш комплекси от голямото криене,които да ги изяжда някой друг. "
само за статуята не съм съгласна.. другото да речем че е ок



Тема Re: ауууууунови [re: shaya]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 14:32



Ми тези,които са силно зли как ще ги поиска жена?Просто зависи дали понякога ставт зли за дълъг период от време под някаква причина,която често наистина е извън тях,но по този начин те си докарват проблемите на някой друг върху собствената си глава.ОПримерно недоверитето към хората като цяло,води до намалено общуване,което оказва проблеми и на характера по чисто психологически причини.Въобще астрологията,често влияе психологически,тъй като по време на възпитанието до 7 годишна възраст и след това по време на пубертета оказва силно въздействие.Така астрологичното влияние се приплита с психологическите съзнателни и подсъзнателни възприятия на човекът и той често вплита астрологията като част от собственият си характер.Така астрологичното влияние от несъзнателно,често се оказва съзнателно.Затова силни нехармонични астрологични влияния често се оказват причина за един лош характер.
Проблемът е,че преди години бяха малко хората,които се занимаваха с астрология.Съответно децата като цяло се възпитаваха по най=примитивен начин.Към всеки се подхождаше общо,никой не отчиташе индивидуализмът.Той беше мачкан.В резултат на това един възпитателен модел се налагаше масово и нико й не се интересуваше дали той приляга на някого или не.Когато не можеше да се зарови главатъа в пясъка за някой ярък пример на скапването на възпитателния модел,пращаха детето по педагогически стаи ТВУ-та и се забравяше.В резултат на това има няколко скапани поколения.Просто се получиха хора само от онези,които са имали щастието да попаднат на качествени родители.
Просто излиза,мче нашите майки и бащи възпитавани от родители израсли преди 50-те години са получили едно страхотно възпитание,но смаите те трудно можеха да дат такова на децата си.И така астрологията оказа много по-силно въуздействие на няколко поколения,защото на еднакъв възпитателен модел само астрологическите влияния можеха да дадат някаква индивидуалност.
Не съм убеден,че при по-възрастните хора астрологията е имала чак толкова отчетливо влияние.
Малко се впуснах да си размишлявам



Тема нищонови [re: sedanax]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 14:39



тва което казваш е много интересно... тъй че си размишлявай, а си прав тук за скорпиона, след един двама дето се държат като дебили с теб следващ няма и да погледнеш...

и друг пример... той ми трови живота, нищо неможах да сторя освен да го напусна, трудно но успях сега ми сваля звездите от небето, но всичко е лъжа в която той вярва, че се е променил, но не е.. в момента в който получи това което иска ще стане пак звяра с който се борих...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.