Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Фактори за безбра4ие  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:14



Има ли такива фактори в астрологията,аспекти при които сме обре4ени да останем сами в живота?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:18



Аха има едни такива,но един не е май достатъчен да даде безбрачие или развод ми май три поне тр да са.Ама не ща да си гледам такива работи и хич не прочтох даже кои са аспектите,щото нямам оттърване от себе си после.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано24.08.05 20:24



да има такива аспекти...но трябва да са потвърдени от транзити, дирекции и прогресии също...както и ако по транзит ти се "пише " брак а си разведена но в натала пише един брак транзита просто ще ти донесе любов

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано24.08.05 20:26



по рпринцип дсц. разположен в т.н. безплодни знаци дава вероятност от липсващ брак но не е само това

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: AнreлИHKA]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 20:45



А кои са тези безплодни знаци?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автордoнka (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 22:36



навремето,когато една стара астроложка ми казваше,4е няма да създам семейство аз и се изсмях,но стана то4но така,ве4е съм на 49г.,но съм се примирила с факта,а вие млади хора,не мислете за тези неща



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор Niamh ()
Публикувано24.08.05 23:40



Огнените - овен, лъв,стрелец, но наистина не мисли за тези неща, защото нито можеш да отгадаеш, нито има фактори, който 100% крещят 'безбрачие'. Моят десцендент е огнен, а се омъжих млада.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 11:37



Общо взето Сатурн в 7 дом или козирог на Дсц дава късен брак..Има фактори които дават труден брак...Но си зависи от цялата карта, може да няма брак , но човека да си живее на семейни начала с някои, както прават повечетоп млади хора сега..Но да се изкажеш, че няма да има брак трябва да си много добра астролог за да поемеш такава отговорност, това не е шега работа...Според мен трябва положението да е много критично за да няма шанс, а и да не забравяме човешката воля все пак тя е преди всичко




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автормъpмяy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:41



венера в дева, поради свръхкритичността си понякога пречи за създаването на брак - казват, че тази конфигурация най-често води до безбрачие!



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: мъpмяy]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:50



И двамата с брат ми сме със Сатурн в 7-ми дом, моят десц. е Близнаци, неговият Козирог. Вече е ясно, че евентуалните ни предстоящи бракове ще са от по-късните :), но качествени да се надяваме :)



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано25.08.05 16:02



Дсц Близнаци не дава късен брак..по скоро като двоен знак може да означава и повече от един брак...но е важно и къде е Мерк...и как е аспектиран..както и другите брачни планети

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано25.08.05 16:03



стрл. е от слабоплодовите знаци...при него брак не се изключва даже като двоен знак може и да са повече браковете
лъв дева и кой още беше безплодния знак

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: мъpмяy]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 16:13



Венера в Дева :)) ееееее само по една Венера не може да се съди такова нещо..Тя по скоро ще една практична венерка лишена от романтизъм и повече анализираща и мислеща кoе е добре за нея...трябва да се гледа управителя на 7дом как е поставен за да се види дали самия човек желае да се обвързва сериозно и какво му предстои в тази свера



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 16:21



хммм,и моя сатурн е в 7-ми,но се омъжих рано,бях само на 19,така 4е вси4ко е относително според мен,това за венера в дева и аз съм го 4увала,а венера в близнаци дава 2брака май?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 16:26



а ако и венера и меркурий и сатурн и слънце и луна са в 7-ми дом в Близнаци?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Ивa]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано25.08.05 16:26



венера в женска карта е отношението към любовта...в мъжка какви любовници харесваме или жени преди да станат съпруги...защото след това се вкл и луната...

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 16:30



Сатyрн в 7 дом показва, че човека подхожда доста сериозно към връзките си..трудно се обвързва и трудно създава връзки , Сатърн е там където сме ограничени и се страхуваме, където са нашите стархове shте ни баде ли или не ..За това повече хора с такъв Сатърн не бързат понеже залагат много и изискват много...Ако правят връзки те би трябвало да са дълги понеже по Сатyрн всичкое стабилно...Близнаци на Дсц дава една двойнctвеност, наистин съм чела, че двойните значи на Дсц дават повече от един брак, но не е задължително така да се случи ...може да са две сериозни връзки в живота на човека :)) и това го има като фактор...Но по сатърн всичко е стабилно



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 16:41



Ми тогава става много сложно..трябва да ти търсим много специална булка :))




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 16:45



не булка, а младоженец :).
Все пак винаги има надежда за успех, нали ?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 16:55



хихихи 1.06.1973 :))))




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: rose]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 17:01



ами младежа требва да има луничка в близне ще т лепне като гербова марка




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 17:02



много точно a _za :)))))))))))))), бързо действаш :)



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 17:05



аз съм чувала че липсва на планети в 7ми дом е някакъв фактор...

...
а Десц. Риби пак си е двоен нали без никакви планетки...
и съм си харесала едно теле с десц . Близнаци , мама миа!



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор lyubopitka (непознат)
Публикувано25.08.05 17:12



Добре, а-за,

кое е по-силно тогава:

от една страна Сатурн в 7-ми, сев. възел също, и десц. огнен безплоден знак,

а от друга - широк 7-ми с интерсептиран знак вътре, което значело 2 брака,

значи ли че първата брачна нощ ще е на 50г, а втората на 60?

Аз се шегувам, ама темата е сериозна



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: lyubopitka]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано25.08.05 17:22



сатурн не значи , че ще липсва брак може да значи и брак с по-възрастен или брак с човек със силен козирог слънце или асц. ..може да значи и сериозно отношение към брака..а под широк какво разбираш...трябва да обхваща 3знака дома..има ли планети там виж господарите на тези знаци какви аспекти правят

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: AнreлИHKA]  
Автор lyubopitka (непознат)
Публикувано25.08.05 17:33



Ами точно това - 3 знака обхваща, има 5 планети, картинката е следната:
Слънце - Лъв (управител)
Меркурий и Сатурн - Дева (там Меркурий си е управител) - в съвпад
Марс и Венера - Везни (Венера управител) - пак в съвпад

Слънцето има аспекти с Уран, Нептун и Плутон,

Какво мога да очаквам при това положение?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: lyubopitka]  
Автор a_za ()
Публикувано25.08.05 17:39



Немога да разбера какво общо има безплодния знак с 7дом...?!? ГЛЕДА СЕ ДАЛИ Е БЕЗПЛОДЕН НА КУСПИДАТА НА 5ДОМ ... и дори там според мене се гледа повече мъжки или женски е знака за някои факртори определищи пола на детето..първото ;-)

Знака на 7дом показва как ние подхождаме към врзките заедно с плaнетите вътре и управителя и неговите аспекти ни дава инфо какво желаем в отношенията си най всехе сериозните щото любовните са по върха на 5дом...когато една връзка не е в брак може най-често да се се разглежда по 5дом ама женен ли са бойнито полето се измества в 7дом :))) за тoвa много хора които са живели заеднио добре брез брак като се бръкуват се развеждат ..ама тва е друга тема тука се вkлyчва комbината и композита...съвсем се отплесна...но исках да кажа, че ако малко е по странна картинката във 7дом тoва не значи няма брак или ще бъде на 100години хайде сега за всеки влак си има пътници едни са експресни и не спират на всички гари други товарят всеки
P.S. severnia v 7dom e mnogo hubavo neshto :))



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: shaya]  
Авторx-sin (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 17:45



и аз съм с десц. близнаци...
да се радвам ли, да рева ли...



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор lyubopitka (непознат)
Публикувано25.08.05 17:46



Най-сетне нещо хубаво :)
Мерси :)



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано25.08.05 18:04



Освен това живееш ли си с някого в стабилна връзка няколко години, това се тълкува както се тълкува брака, то си е едно и също, но когато връзката е преминала от забавленията към по-улегнали отношения със съжителство. Проблемът дали двамцата от картинката ще подпишат си зависи само от тях, а децата са по 5ти все пак. Ама подозирам, че повечето се вълнуват от формулата брак + деца

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема до а_за с молбанови [re: a_za]  
Авторaмиaз (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 08:34



хей а_за. какво ще кажеш за стрелец 7ми дом слънце , меркурий в 7ми. венера на десцендент(не много точен съвпад), юпитер в 5ти и сатурн върху него.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 10:03



7дом си е официалния брак с подписване на документи, там са също всички съдружя, договори за съдружя и такива неща...ако си имаме Сатyрн там определено ще ни се вижда желателно и наложително да си имаме брак с човека с които сме, такива неформнални съжителства не могат да се търпят от един Сатyрн там трябва всичко да е документирано, стабилно...Питайте ме мене ..не че съм омъжена, но пак не бих търпяла да живея с някои ако знам, че няма да се ожени за мен...не че съм сатромодна , но според мен така е нормално и редно...В комбината и композита се вижда дали ще е по добре да си живуркат само или да се бръкуват след време...По 5 тръгвата ама може да не стигнат до 7дом , мисля че трябва да се гледа също и 4 дом нали там е семейството....За мен 7 си е брака ...това е по сатурнската :)))

И пак казвам всяко правило не е 100%




Тема Помощ -Десцедента...нови [re: x-sin]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:43



за какво отговаря, ако може някой да обясни, щото оттук разбрах, че има нещо общо с брака!
пример: десц рак и десц телец, какво значат?



Тема Re: до а_за с молбанови [re: aмиaз]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 10:53



Май ти е рано да се притесняваш за такива неща :))) но всеки сам си решава..Какво да правя преглед на 5 и 7 дом Дева ли ти е на върха на 5 дом и Козиpога кой дом управлява 8 или 9 дом...80-ти набор някъде към 16-20 декември ,но не съм сигурна..При всичко положения ще си контактна личност поне стрелеца на върха на 7дом и Слънцето там заедно с Мерка го показват .. ...няма начин да не наяма мъже/жени зависи от пола и предпочитанията ти ;-) покрай теб, но може трудно да допсукаш някои до себе си когато нещата стават сериозни,,,на хахо - хихи ли е е Ок за теб така се чустваш свободен/на..желаеш серижност но много се чудиш дали е правилното решение...незнам дали само тези планети имаш в 7дом и дали Венерата ти няма съвпад с Уран...и най малкото нещо може да промени цилалата картина ..не съм гледала и аспектите така, че тово си чиста инпровизация...



Тема Re: до а_за с молбанови [re: a_za]  
Авторaмиaз (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 11:38



мерси:))



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Лили]  
АвторElicka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 11:47



Моля ви кажете ми каде мога да видя дали и при мен седми дом е празен. Веднъж един астролог ми каза, че няма да имам брак ако много мисля и се забавя. Тогава не обърнах внимание, бях малка, но вече започвам да се притеснявам.
Благодаря.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 12:17



Е да де, ама не гледаш ли, че бракът вече не е това, което беше? Между другото, от кои книги се учиш, може ли да споделиш?

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 12:22



То имам чуството,че на никой не му е до брак.Хората се занимават с тъпотии.>Радват се на елементарни неща,като излизане насам-натам и са убедени,че ако по незнайни си причини вземат и се оженят това ще им вземе тези малки удоволствиенца.Обаче да си имаш малко дете на 40 години не е работа.Какво ще е виновно то,че родителите му да са пенсионери,когато най-много има нужда от тяхната помощ.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 13:24



Астрология, карма & трансформация. Вътрешните измерения на рождения хороскоп Стивън Аройо

Астрология, психология & четирите елемента Стивън Аройо

Цикли на живота и взаимоотношенията. Астрологически модели на личностния опит Стивън Аройо

Хорарна астрология. Бързи и точни отговори по карта на събитието Алфи Лавоа

Предсказателна астрология. Орелът и чучулигата: Бернадет Брейди


Най-добрият начин да научим астрология. Том 1-4

Астрология на душата Жан Спилър



Имам и други но тези са ми любими...сега си мисля и за Дейн Ръдиар и Дона Кънингам и видях че има и нова книга на Аройо :))))

P.S. tova sa samo knijkite bez materialite koito sam mi dali poznati



Аз си имам едно мнеие за брака и то е, че това е нормално и естествено сабите когато двама души си вярват и обичат истински и най ми е болна, кагато някои започне да разправя, че подписа не значел нищо, това е най-голямата лъжа, но малко хора го признават - подписа променя много неща..Покрай мен се ожениха толкова познати и аз много им се рдавам :)) обичат се хората това е , не че тези които не са подписали не се обичат , но не е същото, ако на човек му е по лесно така нека си живурка - въпроса е в това дали си готов да поемеш отговорността на брака...?!?




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Elicka]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 13:42



www.astro.com, а после за помощ може да ползваш www.astrology-numerology.com. Успех!




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Авторsedanax (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 13:54



честно да ти кажа, някога като бях малко седанаксче си мислих и аз,че нищо не значи.Сега и аз вярвам,че доста значи.Щото докато го няма този подпис има само думи.Мили думи,но думи.Никой не е показал на другия,че е готов,че има желание да сподели целия си живот с другия.Да бъде щастлив.Има само едно отдаване на взаимно щастие на добра воля и понякога споделяне не тежки моменти.Но просто става дума за някакви негласни,незаявени усещания.
Пък и ако нищо не значи защо ли толкова хора живеят заедно и не се женят.Щом не значи какво им пречи да го направят.Пречи им на част от половинките щото не им стиска на мъжете да заявят,че носят отговорност за някой дори и пред себе си,а какво остава да създадат още някой или някои и да са отговорни.Доста съмс ъгласен с теб.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 14:18



Супер книжки са ти любими! Припокриват се с моите, горе-долу. Питах, защото някои хора четат много стари автори. Не че това е много лошо, но трябва да сме в крак с развитието на астрологията. Новата книжка на Аройо е за Юпитер, мм. Препоръчвам ти и Лиз Грийн.

Като се замисля, има истина в това за подписа - трябва подпис от някакъв вид. Тук в чужбина подписва брачен договор ( как да си делят имуществото при евентуална раздяла) и не се женят. Но то си е същото. Обаче си мисля, че при двама осъзнати индивида, подписът е голяма формалност, може и без него. Представи си, че имате детенце -не е толкова лесно да избягаш от отговорност, докато ако си женен и хич не върви, може да се разведеш за нула време!

Исках да кажа, че Плутон неслучайно ни е във везни, унищожава старата престава за брака и я подменя с нова.

Но мисля че точно Аройо споменаваше, че при дълго съжителство, отношенията са вече по 7ми. Т.е., хората нямат проблем с връзките и дори нямат проблем с брака, но не се решават на важната крачка 'подпис'. И това е единствената разлика, но Сатурн ги обременява да имат нужда от този подпис. Сатурн хем им пречи донякъде, хем им дава много сериозно отношение към брака и поемат ли по пътя, ще имат стабилен брак, само трябва да се решат.

А аз какво да кажа, много мъчно ми стана, че в синастрията с мъжа ми, моя Сатурн попада в неговия 2ри дом и неговия Сатурн попада в моя 2ри дом. Егати, наистина ли се възприемаме като притежание на другия!!!

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: sedanax]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 14:23



Хм, какво да ти кажа, аз със баба омъжила се на 36, родила майка ми на 42, а дядо е бил по-възрастен. Мама след това е решила да направи точно обратното и на 21 вече е омъжена и с дете... аз уж по нейния пример изглежда да съм тръгнала, но не съвсем... забременях, когато Плутон ми квадратираше луната. Ама хич не бях готова за брак и дете, щото си бях... дете още. Само че беше от точния мъж и направихме крачката.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: P.S.нови [re: sedanax]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 14:25



А на шефа на мъжа ми му се роди първо детенце на 55. Неведоми са пътищата...

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 14:44



Ето това е най-важното да намериш точния човек :))) Кой дом ти управлява Луната...? На мен към нацалото на другата година квадратура ще ми направи Плутон към Венера, а тя ми управлява 11 и 4дом Плутон ми е управител на 5дом ...тази квадратура май точно на там ми клуни да не говорим, че по дирекции и прогресии имам индикации за същото,,,и от сега се чудя какво ще става...



Тема Re: до а_за с втора молбанови [re: a_za]  
Авторaмиaзтakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 14:45



хей мога ли да ти пратя данните си на бележка за да им хвърлиш поглед като имаш време. както и можеш ли да ми препоръчаш книга ?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 15:24



Ще хавана и Лиз Грийн да чета щом ми я препоръчваш имаше тя нещо интерсно виждала съм някои заглавия които са ми попадали на прицел :)))

Немога да си преставя дълго съжителство без брак какво да правя такава съм си :)) Сатурн ми е управител на 7дом и ми е на Асц за мен брака си е брак :))) И поне съм виждала как доста често се повтаря една и съща пародия в неженените двойки със деца, след време или жената си дига парцалите и зарязва мажа с детето или обратното така, че за мен е по-лсено да се разделите без брак с дете или без дете, то хората и с деца се развеждат та без брак съвсем...Но искам да обърна факта на това, че не ставав въпроса дали ще се разделите или разведете след време в живота всичко се случва никoй не е застрахован от това..Важно е ! Е ли е готов човека които те обича и ти вярва да се свърже с теб за цял живот ...Според мен е нормално когато обичаш някой истински да имаш желание за това и брака е доказателство един вид иначе може да си бъдете семейни, но винаги остава един висяш въпрос .- той колко ме обича щом не сика да се ожени за мен или пък тя да се омъжи, не е ли това най-нормалното нещо, ако човека те обича. ?..Мога да кажа от собщевн опит, че ако не си сигурен в любовта си определено не си и сигурен за брака...Това да ходиш години с някои и после години да живееш с него така ми се вижда напълно лишено от смисъл, ако няма брак,,,Но всеки си има право на живот въпроса е че много девойки които приятелите им неискат да се омажат за тях защото не вярват в брака започват да пеят и те тази песен понеже е удобна за случая...Ти сама каза най-важната крачка "подписа" това наистина е най-важната крачкао някои могат да я направят други не ..въпрос на избор, но когато неможеш да я направиш не я омаловажаваи....

Забелязала съм, че Сатърн жени ,,Уран също ама той или жени или развежда...По нептун барковете са една приказка но свасрхват с лош край...А сатърн в синастрята ами вие имате двойно подчертаване :))) как сте с личните финансии :)) би трайбвало да се разбирате там..Сати е важен в синастрята и най вече аспкетите му с личните планети давта стабилност :)))))))



Тема Re: до а_за с втора молбанови [re: aмиaзтakoвaтa]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 15:26



prashtai ama taino da ne chuiat drugite



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: sedanax]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 15:32



Подписвам се на 100% над това което си написал, точно така е ...И то от мъж :)) е винаги има какво ново да научим в живота всеки ден




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 16:00



Луната ми управлява 2 дом, но и слънцето. В момента не мога да мисля много, но Плутон - Венера ще засегна главно и/или взаимоотношенията, ценностите и творчеството. Може да действа в една от двете крайности,като промяна задължително ще има. Тя ще дойде или желано (ти ще я направиш) или нежелано (от партньор). При всички случаи се приготви за големи трансформации, супер е, че ще можеш да го преживееш вече с поглед в астрологията. На мен доскоро Плутон ми беше с съвпад с десц. и точна опозиция на Юпитер, сина ми същите работи - на десц. му е в момента и му се активира квадратура с луната, а след това следва опозиция на слънцето. Плутон транзитиращ луната засяга основно здравето, трансформации на тялото, изкарва на повърхността най-ранните емоции и чувства от детството, всичките ни страхове, в зависимост дали сме възприемали света като безопасно място или като враждебно към нас... накива работи.

Четеш ли на английски?

П.П. Върнах се и поправих асц.на десц.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.

Редактирано от Niamh на 26.08.05 16:36.



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 17:05



Абе права си, разбирам какво искаш да кажеш, говорим на един език, но определено при теб фокусът е другаде. Неслучайно съм се притеснила за моето 'двойно подчертаване' - понякога факторите, които те задържат с един човек, нямат нищо общо с любовта. Изобщо не искам и не казвам, че цял живот трябва да се в търсене и нащрек, но ми се иска да мога да правя разлика между нещата. Не ща да стоя в брак за удобство, но пък, от друга гледна точка, то какво ли друго е брака, с течение на времето? Важно е, хубаво е да сте готови да подпишете, но и без този подпис ще мина. Не искам да възприемам съпруга си като моя собственост и съответно се ужасявам от обратното. Старая се да не е така, но кой да ми каже.

Бракът е хем подкрепа, хем вид зависимост. Нека ти дам пример, за да стане ясно. Пределно добре знаем, че Сатурн, Уран и Плутон не толерират (духовно, личностно) израстване чрез някого. Най-хубаво е, ако сам си извървиш пътя. Сатурн в 7ми дом винаги има идеята да израстне чрез някого, луната в 7ми също. Но има и други случаи, в които несъзнателно се случва точно това. Ето ме мен: рак с луна в риби, асц. близнаци с Юпи на него, свободолюбив и авантюристичен десц., съм израстнала в семейство на практични и авторитарни родители, малко разбиране съм получила и съответно емоционално винаги нещо ще ми куца. Да не говорим, че (тогава) нямах шанс да се насладя на хубавите ми тригони на слънцето и луната с Уран. И какво се получава - омъжих се млада, получих от мъжа ми почти всичко, което ми е липсвало, развивах се като личност, обърнах курса в друга посока. Всичко добре, обаче от 20 до 30 год., когато е много хубаво и важно сама да се изградя, аз отново съм скочила в зависимост от друг човек... Ти копнееш да се обвържеш по 7ми, аз пък искам да намеря себе си, този път сама, да знам, че съм това, което съм, благодарение на себе си. Питам те хипотетично, ако моя брак не ме прави щастлива, не мислиш ли, че на кукуво лято ще се разведа? И смяташ ли този факт за изцяло положителен?

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: до а_занови [re: a_za]  
Авторamiazoнakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 17:15



нещо не ме пуска :(( давам ти ги тук. 28/12/1980 3:40 гр софия



Тема Re: до а_за с втора молбанови [re: a_za]  
Авторamiaz (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 17:16



i mnogo predwaritelni 10xove



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 17:41



Да страхотно на мен Луната ми уптавлява Асц :))) и като Плутон и направи опозиция направо ми разби психиката ..то беше голямо чудо на чудесата ,,,много боли от Плутон понеже ти бърка в душата най- дълбоко и направо сипва сол в раната..Това Uран пасти да яде пред него Сати го харесвам той може да бие шамари, но за да се стегнеш и някак си под контрол, а Плутон направо те размазва и разцепва и после като мине като валяк през теб вече нищо не е същото промяната е извършена на дълбоко подсъзнателно кога и на съзнателно ниво...Нищо не е същото когато Плутон мине пак на мен ми управлява 5дом и ми е в опозиция със Слънцето в натала та при все, че съм си облачена от него и си имама гадните плотонови четри пак ми е трудно на транзитите му ...нали се сещаш какво се случва като ми е управител на 5дом най много пак да трябва да търпя найкви ексцесии от любовне характер...Как минават при теб неговите транзити я на Дсц е много интерсно...ама завси какво ти управлива и откъде идва :))) Чета англсики да :)))



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 17:56



Плутон на десц. постави връзката ми под огромно изпитание - ето казвам връзката, а не брака, макар и почти да се припокриват. Наистина се трансформирах много, ужасно много, но в същото време ми се случиха други гадни работи, май от други астр.събития, трябва да ги изследвам, за да установя откъде точно - загубих близки и изведнъж Плутоновите гадости ми се сториха песен - в смисъл, докато си жив и здрав и МИСЛЯ и ЧУВСТВАМ, заповядайте драги, чакам ви с отворени обятия и съм готова за предизвикателствата, не се страхувам от промени и трансформации, само живи и здрави да сме. Прати ми пощ. адрес на бележка, ще ти пратя нещо (без)ценно.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 18:06



Ааааааааа имаш Асц Близнаци :))) и Дсц Стрелец ...Един мой познат които е астролог с 12годишна практика ми каза нещо за Асц Близнаци и Стрелец :)) че те рядко се женят и винаги търсят свободата :)) не че не се женят ама са по различни по свободомислещио в това ,,,Имам позната със същия асц омъжи се само защото момчето и тяхните я натиснаха иначе тя си живееше така и хич не и беше зор да подписва ама да мирнат те та наведе глава....каква сладка прякзка си заформихме ама подозирах че си раче :))))) За това което ми пишеш с тия тригони и с този Асц- Дсц добре ще е наистина да намерсих поле на изява където да не се чустваш зависима опсределно ти си намерила свободата когато си била на 20 направила си избора си който ти е дал много май за тогава сега няма нацвхин да не намерсих възможност да го получ пак но по друг начин ..

Питам те хипотетично, ако моя брак не ме прави щастлива, не мислиш ли, че на кукуво лято ще се разведа? И смяташ ли този факт за изцяло положителен?


Това немога да го разбера как така хем не те прави щастлива хем на кукуво лято ще се разведеш извини моята Луна в Близнаци понякои път много елементарни неща ми се изплъзват



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано26.08.05 18:29



Питах хипотетично -ще рече представи си, че осъзная, че не съм щастлива, всичко си върви, няма сътресения, но ми прищрака, че не съм открила истината - дали бих се развела? Не е май много хубаво да си зависим - в смисъл емоционално - не че се страхувам да се обвържа емоционално, изобщо никога не съм се страхувала от това. Но се ужасявам от мисълта, че е възможно някои неща от живота си да ги приемам за дадености. Сега разбра ли ме? Ако съм приела за даденост, че съм щастлива... Защото съм се настроила, че нищо не може да ми пусне мухата да се разведа някога.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 19:14



Хипотетично не мисля, че би го направила , но това е само така, понже аз не мисля ,че е хубаво човек да се развежда нали разбираш меря с моя аршин нещата..Така, че моето хипотетично може да се различава от твоето...Няма начин да не си зависим..nezavisim si samo kogato si sam i is shtastliv sas samotata si..Ако се влубиш ти вече си зависиш емоционално от обекта на любовта ти, защото дали ще се чустваш добре зависи от него , ако той ти направи кофти номер и ти скапе настроените това е вид зависимост... така, че емоционалната ти хармония зависи от него може и да не си обвързан и пак да си зависим...Аз съм виждала такава зависимост един познат е влюбен в една жена от 10години и живота му се върти около тази зависимост , а тя не го желае като мъж, а като приятел, незнам как издържа но е ужасно защото се люшка от надеждата към депресита и то само защото тя понякога не е на кеф и го реже, а той го преживява не леко ...така, че може да сме зависими от никого емозионално, финансово...i t.n..въпроса според мен е да има баланс и човека срещу нас да е точен да не използва нащата зле...

"Ако съм приела за даденост, че съм щастлива... Защото съм се настроила, че нищо не може да ми пусне мухата да се разведа някога."

Искам да ти кажа нещо по добре сляп и щастлив отколкото прогледнал и нещастен...Недей да си търсиш проблеми каквито, ако ги имаш някой ден могат да те засегнат жестоко,,,най-важното е да си щаслив , не си разваля щастието с мисли от сорта "ако" "някога" пази това което имаш и му се радвай, защото то наистина хич не е малко в този объркан свят...






Тема Re: до а_занови [re: amiazoнakoвaтa]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 19:19



Най-добрият начин да научим астрология. Том 1-2
Добре , но нямя да е зле да се регистрираш за да може да ти пиша на ливчня няма да изтъпанчвам такова инфо във форума мисля, че е доста лично




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: sedanax]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано26.08.05 19:21



Пречи им на част от половинките щото не им стиска на мъжете да заявят,че носят отговорност за някой дори и пред себе си,а какво остава да създадат още някой или някои и да са отговорни

-Бинго



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 19:53



Плутон и Уран на Дсц развеждат , ако не развеждат поне поставят на изпит голим връзката...Уран развежда и на IC когато минава...Много са гадни тразнитите на Плутон няма майтап няма шега работа с него трябва да си нащерк и на щpък...:)) Обаче той променя нещата това е процеса на гасеницата- какавида- пеперуда поне аз така сам си го кръстила болезнен труден просцес и винаги дълъг, но някой ден в бъдещето ще сме подготвени за нещо което ще ни бъде награда...Променяш се..той винаги ни кара да се питаме много вапрсои обръща душата ни на 180градуса гледала сам го по себеси тежкия транзит не е лек така те изважда от равновесие че почавш да се съмнявш във всичко и се чудиш ти ли се побъркваш или света покрай теб...Много ме е страх да си прзная с тая квадратурка опозициите му са за предпочитане ..страх ме е защото той носи и смърт....



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано26.08.05 20:30



a traнзит на уран върху луна в мъжка карта?>...какво мислиш?



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: DTMF]  
Автор a_za ()
Публикувано26.08.05 23:37



Ми какво мисля ..я да видим.хммммммммм Уран носи свободата...той ни събужда , пробужда ако нещо е старо и не става вече той го изхвърля от живота ни, кара ни да се освободим от неща които ни спират да се развиваме ...Уран е и добър и лош зависи каква свобода ни носи в повечето случаи това не е свобода които искаме , ако някак сме карали в нещо като коне с капаци и сме се примираване, е когато дойде Уран ни кара да погледнем отстрани и да действаме общо взето по нов начин непознат за нас...но незнам таои да носи смърта по скоро носи новата визия за живота...Променя така живота ни по начин по които преди ние изобщо не сме смеели да го направим...Ако минава на гореща точка там ще падне удара където точката засяга хороскопа ни... Уран - Луна ..може да е свързано с жена/майка или със нашта психика ..може да открие нещо което до сега не си виждал нещо което е било там но ти не си знаел...:)) Имам приятелка с транзит на Уран на Асц в момента е започна да се занимава с астрология Уран носи астрологията...може с този тразнит да започеш повече да четеш да откриеш нещо ново в астрологията да стигнеш до някви важни заключения :)) Може да се освободиш emoziонално от нещо ..той ще те накара да се чустваш зареден с енергия малко като Юпитер :)) експанзивен, нов, свободен искаш промени да разчупиш старите критерии да направиш дръжки смели действия :))) според мен трябва да видиш на къде духа вятъра на промината в твоя хороскоп и да си направис заключенията ...знам че можеш да анализираш много добре :))))))))



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.08.05 00:35



Точно така беше - постави се под изпитание връзката, голямко, но някак се възроди... преди това наистина беше критично положението. "Нащрек и нащрък' - хареса ми много... викаш квадратурката намирисвала на смърт а?ама на мен не ми се мре още, млада съм. 1гр. остана...

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано27.08.05 00:58



Е отървала си кожата то е ясно аз да му мисля, че ме почва другата година добре, че нямат аспекти в натала ми ...че тогав е по тежко..И какво казваш възраждане прераждане ама минали и замина ли от Дсц- та Урана..От дълго време ли сте заедно и сега какво извинява, че те разпитвам така , но от практика когато чоовек вижда как действат трънитите в рела най-добре се учи..питам щото мои приятелки са се развели с уран на възлови точки а и друго съм виждала в аспкети на Уран към венерата..ами то щом той е минал и нещата са се избистрили и е било наред значи си с точния човек иначе до сега да си дигнала гълъбите най-често така става...



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано27.08.05 01:15



Ооооооооо ама тва било за Плутона лелеееееее вече явно много ми се спи..аз си лагам рано с кокошките хич не съм по дългите застой по среднощ....Ами да аз за тва се чудех що не ми се врзава много ...или пък сам се объркала .бре, бре




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.08.05 01:18



На плутон беше - съвпад с десцендента + опозиция на Юпитер, защото ми е на 0 на асц. Беше много готино само, когато беше във вихъра - точно най-конфликтните периоди,голямо страдание и стигане до дъното, хм се стигаше и до друго дъно. Даже май бих го изпитала още веднъж, струва си гърча заради секса. Много....... краен, Плутонов.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано27.08.05 01:35



Е това е нещо ново за мен...ми той не ти ли управлява 6дом ...? Моят транситня е там и ще се сили към Дсц ..Ама има много време докато го стигне, сега ще се гърча с венерата пак да видим какво ще ми донесе най-много нещо дето хич неискам ..ама то питали това чудо като те погне... не го обичам понеже си като кукла на конци все те мачка и ти нищо неможеш да направиш с Лунат още имам спомени ама как се влюбих тогава в един направо ми взе здравето ама без секс :)) и си бехе луда работа чудех се откъде такива чуства дето те побъркват и нямш контрол аз не съм такава, но тогава и астрото ми беше непознато..Сега давидим кво ще става...A това ще го запомня дето го казваш тва си е важно човек най-добре се учи така...моя прителка има тръzитen на асц и като и направи савpад с него и тя взе та лудна по едина ма пожар работа, така беше полудила милата, а не е такaва и тя да полудива по мъжете..и един път докато се мъчеше, че то по Плутон безплатен обяд в 5 звезден хотел няма ..ми вика- направо не мога да се познай като някои ученичка се чуствам толкова душевно гола и слаба нищо немога да направи..Аааааааа не ги обичам тия работи :))) виж за крайния плутонов ала- бала не може ли и без гач да минеm...?




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.08.05 13:01



Ех, да бе 6ти ми управлява - супер тъпо, а 5ти ми го управлява дева и 8ми козирог - по-смотано нещо чувала ли си?

Плутон си е Плутон - като не си под негово влияние, как да му изпиташ емоциите. Всъщност знам, но по-добре да си мълча.

При мен Плутон поради особеното си положение на интерсептиран, все едни катаклизми ми носи - там от миналото разни пожари от първи погледи при Плутон точна опозиция на Марс, че после и на Венера... засега това съм преживяла, ама малко ли е? Опозиция на Марс и Венера, квадратура на Луна, на десц., опозиция на асц. и Юпитер. А мъжа ми има в неговия 5 дом слънце, меркурий, венера, марс и нептун и съответно Плутон му мина през всичките, но не съвсем скоро, а и той какъвто е словоохотлив за тези работи...

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Транзит Уран-Лунанови [re: DTMF]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.08.05 13:53



Транзитен Уран, правещ съвпад с Луната - най-общо сигнализира за промяна или разрив в сферата на луната. При тригон или секстил - чувствата ни обикновено се събуждат или засилват, отворени сме към нови емоционални преживявания. При мъжете това понякога става чрез среща с жена, която ни събужда по този начин. Също, при хармоничните аспекти, е възможна промяна на дома и тази промяна е по-вероятно да бъде за добро, дори ако първоначално е изглеждало точно обратното.

Тригонът и секстилът също биха могли да означават подобряване на отношенията с майката. Повишава се способността да се разбираме с нея и близостта и няма да ни задушава.

Мъже с транзитен аспект Уран-Луна може да привличат Уранови жени, които ще повлияят и променят виждането им за живота и житейския им опит. Или пък може да са в близки отношения с жена, която преживява важна промяна в отношението и към себе си, което се отразява и върху двамата.

При съвпад, квадратура или опозиция, може да преживеем някои доста разтърсващи и объркващи емоционални състояния. Например, ако сте тип човек, който никога не плаче, при такъв транзит е възможно да се разплаквате от съвсем мъничко нещо. Изненадвате не само другите, но и самия себе си със своите чувства по това време. Потискани емоции може да 'избухнат' на повърхността.

Ако Уран влиза в контакт с трудно аспектирана луна, вероятно е добра идея да потърсите помощ или съвет от някой, който може да анализира своеволните ви чувства иемоции.

И както винаги при взаимодействие с луната, може да бъдат събудени първичните ни чувства и преживявания от детството, свързани с майката. (Там вече си гледаш с какво има аспект луната ти - примерно дали труден аспект със Сатурн или Плутон...) Неразрешени емоционални проблеми - можеш да се справиш много добре с тях през този период, също и при Плутонов транзит.

При труден аспект на Уран с нат. луна, сме склонни да бъдем необичайно неспокойни в сферата на живот, указана от домовото положение на луната, домът, през който минава транзитния Уран, и домът, който се управлява от луната в наталната карта. Възможно е да се чувстваме ограничени в тези сфери и да ни се иска да се освободим от ограниченията. При този транзит е хубаво да изследваме чувствата си на разочарование и недоволство, но не е разумно да преминаваме към директно действие под негово влияние.

Ако способността ни да еволюираме и да израстваме е блокирана, тогава може да ни се иска да действаме и да реализираме урановия подтик към освобождаване. По късно обаче може да осъзнаем, че не външни фактори са ни пречели и са ни ограничавали, а точно обратното - причините са били вътрешни и ние сме проектирали в реалността собствените си страхове и опасения за прогреса ни в живота. Възможно е да смятаме, че други хора ни ограничават, а самите ние да сме несигурни в способността си да се развием в нови насоки.

Може също да предизвикаме обстоятелства, които застрашават нашата сигурност, да прекъснем връзка, да бъдем принудени да се преместим или и двете.

Хауърд Саспортас - 'Боговете на промяната'
---------
Хайде стига толкова - това е най-основното. Кажи дали нещо отговаря?


Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Транзит Уран-Лунанови [re: Niamh]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано27.08.05 16:03



някой неща вече ми се бяха случили,но понеже сега е ретрограден и пак минава от там.
Исках да видя и други гледни точкиблагодаря



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано27.08.05 23:08



Ми не е малко хич :))) явно си доста корава щом си издържала...как ти се отрзи опозицията с венера питам, че нали ще имам квадратура...Как мислих кога почва да се проявява,..аз ползвам доста картки орбиси......Какъво ли ще става...



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано27.08.05 23:40



Хм, опозициите и с Марс и с Венера бяха много отдавна - като тийн - вече ги помня само с хубаво - с много любов, макар и с много проблеми и разни там страдания, конфликти със семейството, но това беше повече при Марса... Малей, на синчето много му се пише, тоя Плутон няма да го пусне години наред, щото сега на десц. + квадрат луна, на 2-3 гр. се задейства опозиция със слънце и същевременно квадратура с Юпитер... много го мисля... а е само на 7.

Я ми кажи нещо за орбисите, че мен много ме мъчат...

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано28.08.05 00:12



Милото :)) ама ще има напъни там той сега на училище тръгва нали тва с Юпитера и Луната може за това да е така...да ти кажа по добре рано да се случват такива Плутонски неща щото като се малки сме по лесни за обработка после много се дърпаме като имам повече акъл и ядем повече шамари..Нai- силно ще бъде там където Плутон има аспект в радикса с планетата...ами много ще му се промени света на него :))) Аз ползвам 1градус за реaкация на тежките планетио и изобщо за прогностика а с Плуто 0`5 той забива пирона в полсдения монент това сам го чувала от един мой учител :)) и да ти кажа върши работа в повечето случаи ..На една моя позната tranzita na Плутон над Bенерата я заби точно с полседното минаване, че мина 3 пъти от там зардаи ретрото...Плутон сега е вече директен :)) а честито на всички като нас с предстоящи аспекти..btw директен е по-добре че и в 5дом малко да ми тръгнат нещата :)) Юпитер скоро ще влезне там чакам го с нетърпение :))




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор Niamh ()
Публикувано28.08.05 01:05



Ох, ще започна с последното - Юпитер и на мен и на мъжа ми е в момента в точен съвпад с нат. Плутон, ама не знам как да го тълкувам, че лично понякога ми е трудно, а и новата книжка на Аройо май ще дойде право в целта! Та в 5ти ми е, но засега не виждам кой знае какво... тъпча и утъпквам бавно, а понякога леко завихрящо се пътя си в астрологията + още учене на др. работи - с мен основно само това се случва, та не мога да река. Дано на теб ти донесе много приятни нещица!

Синчето - може наистина да е по-добре така. Опитай се да си представиш как Марс му е в 12ти на асц. и първите 7 год. беше под негово влияние - буен, инциденти, гипче, сцепено ухо, вежда, изгорено краче, операция...от сорта случки - е, всичко е наред, нищо наистина сериозно, но откога го чакам да се кротне и по-сериозен да стане и тази посл. година наистина е така, сега по час. стрелка следващите 7 год. ще е под влиянието на Венера и Сатурн, а с тези Плутонови транзити май ще стане човек . Училището го е започнал и сега 2ра год., повече отговорности,такива работи...

Казваш на 0.5 отминаващ бил най-силен аспекта - добрутру за мен - на 0.41 квадратура Плутон-Луна родих. А първите признаци за раждането почнаха, след като луната си мина по нат. градус - ей да споделя нещо в името на науката.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: a_za]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано28.08.05 09:29



при теб тр плутон в 5 ли се разхожда..я разкажи какво ти се случва с любовта

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: какви са тези астролозинови [re: stella]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано28.08.05 10:03



които казват на един клиент, че няма да се ожени/омъжи????
аз мисля, че е много трудно да се предвиди такова нещо с 100% сигурност....но дори астролога да вижда фактори, говорещи за евентуално безбрачие не би трябвало да го съобщава на клиента
нито празен 7 дом /това е най-абсурдното нещо, което някой може да ви каже/; нито сатурн /козирог там; нито уран в същия дом са гаранция, че няма да има Менделсон за вас
Проверявайте източниците си!



Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: Niamh]  
Автор a_za ()
Публикувано28.08.05 12:35



Хмммммммм синчето ти е супер :))))))..на мен любимия ми мъж който вече не е до мен беш с Марс в 1дом и когато ми е говорил за детството си все същите неща луд за връзване..Моя е в 12дом ма нещем да живея в чужбина, занаеш ли, че Марса там е един от факторите за емиграция и то доста силен..ама тва е тайна малко го знаят :)) не го пише по книгите много :))) Ще се кротне няма начин да не се кротне и аз бях същата нищо, че не ми е точно на Асц ама там някъде в 12дом ..Плутон и Сатърн ще го кротнат и после да видиш как пак ще ти липсва тва да е буен :)))

година наистина е така, сега по час. стрелка следващите 7 год. ще е под влиянието на Венера и Сатурн, а с тези Плутонови транзити май ще стане човек ///Това за Плутона го разбирам ама за другото как го смяташ ...?

Хммммммм ми имаш ли планети в 5дом нали ти управлява Юпитер 7дом да не вземе да подписваш нещо ...?!?

за плутона ползвам +/- 0,5 ама явно върши работа най-е хубаво когато виждаш нещо кето си научил как става и че върви..Гледай с мойта Венера квадратърката сега как ще се развие чуствам си аз какво ще става ама не смея да му вярвам много просто се усещам леко, че така ще става...Мен от края на тая година кви неща ме чакат тука следващите 3-4години много промнеи ....




Тема Re: Фактори за безбра4иенови [re: AнreлИHKA]  
Автор a_za ()
Публикувано28.08.05 12:44



какво да ти кажа :)) за Плутон в 5дом на мен транзита ми от там е минал отдавна :)) сега мие в началото на 6дом...При мен Плутон е управител на 5 дом.. Ако имаш планетки там гледай какво ще става със съвпадите :)) И другото внимавай, че по Плутон любовта е много гореща и понякога много жестока :)))лично при мен с транзитен Плутон в 5 дом - имах три сериозни връзки :)) говоря с години не нещо мижи -лъжи за няколко месеца...:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.