Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За Мъжете-Телци и злобатанови  
Авторнapaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 19:47



Не ги разбирам-шефът ми е Телец, ще се спука от самовлюбеност , наглост и злоба. Обижда всички наред, не търпи чуждото мнение и не се извинява кагато явно е сбъркал. А има и хубаво семейство и много пари .Такова чудо не бях виждала. Жените смята за слугини, а не хора.



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: нapaнeнa]  
Автормъpмяy (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 10:30



да, злобни са и правят луди скандали. като се вбесят, спират да мислят!
много са неприятни понякога!



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: мъpмяy]  
Авторoщe пo (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:34



елементарни животни са мъжете-телци. Дай им миловидна слугиня, която могат да разиграват до безкрай.



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: oщe пo]  
Автормъpмяy (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:37



а в леглото - курва!



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобата [re: мъpмяy]  
АвторБapбитo (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:44



не и когато имат счетоводителка Лъв, която ще ги сложи на място за нула време и няма изобщо да се впечатли от поведението им.



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: нapaнeнa]  
Автор moira (оптимист :))
Публикувано19.08.05 15:50



Да самовлюбени са, но в случая мисля, че става дума по - скоро за възпитание и за нищо друго.



Тема наглеци...нови [re: moira]  
АвторScorpio_Rising (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 19:26



Сред най-големите наглеци и кариеристи са, спор няма /колкото и неприятно да ми е да го призная, защото и моето Слънце е там, но обективността го изисква.../



Тема ами ...нови [re: нapaнeнa]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 13:13



... аз съм бик детО съм самОвлюбен в себе си и цинично брутален към останалите ... пОлуча ли властъ става страшнО ... щОтъ аз не си падам по твОрчеството,а по разрушениятъ и унищОжениятъ ... все пак Хитлер е най-явниятъ пример за телешка злоба
... иначе акО се пОдчиняваш и ласкаеш мОже и да се издигнеш ... все пак най-тежкатъ зОдия има нужда от дОказателства за тОва



Тема тежка кОмбинация ...нови [re: Бapбитo]  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 13:15



... в кОято телешкОто винаги наделява ... стига да изпОлзва зОдиакалните си преимущества ... а имеННо инатъ и безразличие ... аз не виждам как някОя лъвица мОже бик да слОжи на мястО акО тОй дОри не си направи труда да е забележи



Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: нapaнeнa]  
АвторTata (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 09:51



Ти пък си намерила на кво да попаднеш. Тия са номер едно в листата за нещастници.А и за секса напълно важи.Мислят се за някви, а всички други им се присмиват отстрани.Ама те нали са тъпи добичета и нищо не разбират.Да не говорим пък колко са скучни.Е има и изключения от тях щото и такива съм срещал признавам.Ама са много рядко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.