Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: Бapбитo]  
Автор mistika (приятел)
Публикувано08.09.05 07:00



.........А когато имат за съпруги Телци още повече не им минават номерата....

[image][/image]


Тема мога да си представянови [re: нecлyчaйнa]  
АвторXyя (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 15:17



... какво точно си му направила, та да си иска подаръците за четири години дето ти е правил ... че и на бой да налита ... и аз съм със стаж при телетата и чесно казано като махнеш ината и егоизма (което може да се манипулира, т.е. не е голям проблем) са си ОК, даже са много удобни бих казъла



Тема не, не можиш да си представишнови [re: Xyя]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 15:26



какво той ми е направил на мен!!! за да скъсам с него след толкова време, значи не е било всичко "твърде много супер"!!!
не знам ти какво би казЪла, но като е всеизвестно, че у Хуя мозък нема, нема кво дЪ обясняам...



Тема Re: Reнови [re: янa]  
Автор aвpopa (непознат)
Публикувано22.03.06 11:50



и къде са слабите им места



Тема Re: Reнови [re: aвpopa]  
Автор Oтвeянa (новак)
Публикувано22.03.06 15:19



hei imash karta ujasno blizka do moqta az sym as ascendent liznaci slynce i mars v kozirog i luna v deva, venera v strelec ...bi li se opisala- s kakvo se zanimavash ot kyde si ...prosto mi e liubo[pitno dali imame neshto obshto:)

луд умора няма


Тема Re: За Мъжете-Телци и злобатанови [re: нapaнeнa]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано22.03.06 15:29



Според мен всичко е твърде относително и не зависи от едното Слънце в еди кой си знак... например, имах шеф Овен и беше същият като шефът Телец, за който се споменава тук... най-кофтито ми колежки все бяха със Слънце в Лъв /да не се обиждат Лъвовете!/, а ето сега попадам на душичка със Слънчице в същия знак... така че

Satyật Nậsti Paro Dharmah



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.