Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: към Плутоннови [re: PLUTON]  
Авторxмммммммм (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 16:17



защото са зли и безмозъчни! иначе биха се замислили, защо отсрещната страна реагира по определен начин...
а не веднага, като първосигнални същества, обладани и зомбирани от идеята, че са СКОРПИОНИ, да ОТМЪЩАВАТ... и накрая остават сами... със смешната си "сила".



Тема Re: към Плутоннови [re: xмммммммм]  
АвторPLUTON (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 16:25



OK. SHTOM KAZVASH,ZLI I BEZMOZACHNI SME. STOI DALECH OT NAS I BADI SHTASTLIVA



Тема Re: към Плутоннови [re: PLUTON]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 17:02



Плутон, почваш много да се повтаряш. Да не би да я караш на копи и пейст?



Тема Re: МЪЖ СКОРПИОН - НИКОГА!!!нови [re: нecлyчaйнa]  
Авторdar (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 15:17



skorpitata sa mn sladki otroviteli



Тема Re: МЪЖ СКОРПИОН - НИКОГА!!!нови [re: нecлyчaйнa]  
Автор zlatnoto sharanche (непознат )
Публикувано25.08.05 06:01



Hm, zavisi ot scorpiona.Az lichno mnogo gi haresvam, super majestvena zodia.Trudno se vliza pod kojata im, no kato vlezesh vednaj razbirash, che si e struvalo...davat ti ot vsichko po mnogo - mnogo liubov, mnogo seks, mnogo strast...i dosta revnostposlednoto obache s techenie na vremeto otminava.Hora na miasto, mojesh da rzchitash mnogo na tiah, ako sa ti priateli...samo da ne ti stanat vragove che lele maleAz lichno mrazia maje furnadjiiski lopati i litsemeri, a scorpionite opredeleno ne sa takiva.Tova e moeto mnenie



Тема той е дяволанови [re: нecлyчaйнa]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 10:58



не веднъж съм писала за него...
само силния духом човек може да се справи с мъжа скорпион, той ще те изтиска , ще смачка духа ти, ще унищожи устрема ти, не за друго а защото се СТРАХУВА да не бъде отхвърлен, ние скорпионите нападаме преди да са ни нападнали, защото няма по-добра защита от нападението...
Кой казва че не се страхуваме, напротив ние сме страхливците на зодиака, но страха ни е от неизбежното, от болката, от гибелта, защото никой по добре от нас не я познава...
мъжа скорпион е страстна натура, познавам много скорпиони, не един от тях ме е наранявал... НИКОЙ друг както скорпиона незнае как и къде да удари жертвата си, той е гаден, лош, подъл когато най много се страхува да не загуби това което обича..и когато е усетил че го губи, най- вече...
стреми се към любовта както към нищо друго, но не умее да я запази, рядко има скорпион , който да е щастлив в любовния си живот, даже и от жените...
ние, скорпионите търсим любов постоянно, нуждаем се от нея не просто за да я имаме, а за да дишаме и бъдем... но именно тук е голямата гибел, че открили я веднъж и позволяваме да си иде...това е противоречието което тресе всеки един от нас... а мъжете те наистина са изстрадали същества, но не ги съжалявам за това! те трябва да се научат да ценят това което имат защото сами знаят че загубата му би ги унищожила...
иначе са страхотни приятели! от тях по верни няма...
което ги превръща моментално в най-големите врагове, защото бъдейки добри психолози, знаят как и къде да те нападнат...
трябва много търпение с тях.. здрави нерви, а такива има смао телеца .отчасти и козирога...
аз като женски преставител на зодията, твърдя че от мъжа скорпион няма по добър и по-лош сексуален партниор, разбирайте го както искате!
егоисти са , не повече нито по малко от другите...
с една дума всеки си има цаката, начин на въздействие и ако притежавате подхода на рака, нервите и постоянството на телеца, можете да се справите с него...
да си неразкрит докрай с него това е мисля разковничето за да си му инетересен, иначе ставаш лесна мишена и той губи всякакъв апетит ... ставаш рутина която мрази !...
имам повече от 8 години болезнен опит с мъже скорпион, ако някой иска съвет или мнение, насреща съм!
и не забравяйте без мъжете скорпиони, света нямаше да е никак забавен, каквито и да са те са оня баланс на Доброто, те внасят черната нишка в живота но го правят и разнообразен!
УСПЕХ



Тема Re: МЪЖ СКОРПИОН - НИКОГА!!!нови [re: нecлyчaйнa]  
Авторcлaмeнa шaпka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 11:12



Аз живея с скорпи от 5 години и то пално скорпи с здрав стелиум в скорпи.По мил нежен и внимателен човек не съм виждала.Грижи се за мен като за дете.Слага ми закуска на масата,завива ме прави ми кафето.Обличал ме е име е къпал като имахсрязана ръка и бях болна.Независимо от жестоките скандали с хвърляне на чинии и така нататъка още се обичаме като деца



Тема хм..нови [re: cлaмeнa шaпka]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано25.08.05 11:19



щом се обичате, ок...
и ние се обичахме и моя скорпи ме глезеше така 6г.. ама неможех да търпя и понасям скандалите, ненормалните караници, чиниите бяха най-малкото нешо което хвърчеше...
а и два остри камъка брашно не мелят, незнам ти коя зодия си явно можеш да търпиш и да се примиряваш с тези неща



Тема Re: МЪЖ СКОРПИОН - НИКОГА!!!нови [re: нecлyчaйнa]  
Автор lzida ()
Публикувано25.08.05 11:42



На теб всяка втора дума за скорпиона е СТРАХ, и в това най-много грешиш!Всичко друго мога да приема, но хората от тази зодия са най-малко страхливи. Като не ти допада, не се занимавай с него. Не слагай всички под общ знаменател. 95% от мъжете скорпиони, които познавам са отлични бащи и съпрузи, просто ти и той не си подхождате и не се разбирате, за да разкрие той истинските си чувства и качества пред теб.Търси друг за тебУспех.



Тема Re: хм..нови [re: shaya]  
Авторcлaмeнa шaпka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 11:45



Ми каво да ти кажа стрелец с асцедент Овен с Марс на асц.Голям прас поскарваме се помятаме малко прибори после се ухилваме и всичко по местата и се прегращаме като деца,Ония ден се прибира и от вратат се почва контролна проверка какво правя и как го правя.Като надигнах овенски глас да мълчи си подви опашката и му дадох да разбере ,че така не става както си мисли и територията на кухнята е моя и замълча хахаххаа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.