Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема жена-риби с асцедент-деванови  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 20:19



Ако може някой да ми каже нещо за тази комбинация. В търсене на себе си съм и ми е необходимо. Благодаря предварително



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано19.05.05 22:39



слънце в 6-ти или 7-ми?Луната где е ?



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
Автор ORBlTA (vu-ja-de)
Публикувано19.05.05 22:43



Ето ви още един пример за човек с асц. в опозиция! Дали и те не можеш да намериш себе си а?

Nikoi ne moje da wzeme ot wselennata poweche, otkolkoto i dade


Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 16:44



Слънцето ми е в 6-ти дом, а луната във 2-ри, какво означава това?



Тема Re: жена-риби с асцедент-дева [re: мими]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано20.05.05 21:38



Те по принцип рибите винаги се търсят)
ако слънцето беше в 7-ми щеше да търси идеалния партн/ор.Щеше да вярва че някъде на земята съществува идеалния човек с който си пасва на 100% ...хе хе.
Трябва да се види и къде е меркурий понеже упр.1-ви дом,ако се намира в 7-ми значи търсиш себе си чрез връзките си(другите)ако и той е в 6-ти накланя везните в по-друга посока,6-ти е по здраво стъпил на земята и много много не се търси) ,но все е в услуга на другите.

Преди време познавах една риба с асц .дева,къпеше се по 2-3 пъти на ден))

луната във втори не е зле,добре и е там))



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
АвторJoe_S (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:40



az nishto ne razbiram ot astrologia , ama chetoh che scropionite i ribite bili goliama sila :))
inache poznavam Devi s koito sum v mnogo dobri otnoshenia ,
hm .. kakvo li shte e togava ribi s ascedent deva :))))))))))))



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 23:02



Благодаря, че откликнахте. Не научих много, но съм наясно че за толкова малко данни много неможе да се каже. Въпреки това аз продължавам с търсенето, имам чувството че съм в някакъв преломен момент, много неща ми се случват и затова съм малко объркана.
Думите на Joe_S ми звучат оптимистично



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
Автор Joe_S (непознат )
Публикувано20.05.05 23:08



Niama grizi , samia az sum ot dosta vreme v prelomen period, i niamam ideia koe na kude otiva .. no iavno ima niakva ciklichnost ili ne znam kakvo. Vsichko si imalo prichina.
No da,kato edin scorpion, sled sichki raboti deto izchetoh za ribite, prosto si zasluzava chovek da opitva ;)



Тема Re: жена-риби с асцедент-деванови [re: мими]  
АвторCarina (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:57



Не искам да те отчайвам, но няма намиране, да знаеш - защото търсиш перфектното, а него го няма; защото искаш да се определиш чрез мъжа на живота си, а намирането му е трудно; защото обичаш красивото, а наоколо има много пошлост и така...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.