Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема труден аспект/предположениянови  
Авторchicholina (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 21:05



имате ли идеи...
луна във везни 2-ри дом
в опозиция венера в овен в 8-ми дом
и двете образуват квадратури към нептун и юпитер в 5-ти в козирог. орбиса юпитер-нептун е 11 градуса



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: chicholina]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано18.05.05 01:02



"Чичолина" подхожда за име





Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: chicholina]  
Автор ORBlTA (непознат )
Публикувано18.05.05 16:18



По принцип квадратурите са аспекти посчващи събития, които не зависят от теб. Т.е., евентуално, те сполита нещо, което не си предизвикала ти. Но това, как ще отвърнеш ти на "изненадата", от квадратурите вече не зависи. Така че преготви се за някакъв бурен живот, но само да не си губиш главата



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: ORBlTA]  
Автор Kundalini Master (the Hermit)
Публикувано18.05.05 16:24



абе тази астроложка е много добра,да вземе и на мене да ми каже,какво озна4ава това да нямаш квадратури

"Животът е игра, изиграй го!!!"


Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: Kundalini Master]  
Автор ORBlTA (непознат )
Публикувано18.05.05 17:10



Срам ме е да кажа "не знам", но..... НЕ ЗНАМ



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: chicholina]  
Авторchicholina (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 18:53



ееех вие се смеете но не е лесна моята:))) както и да е, ако трябва да бqда честна, двоумя се относно неясното си бъдеще. традиционните неща не ме влечът но пък всеки си има задължения...



Тема Re: труден аспект/предположения [re: chicholina]  
Автор ORBlTA (непознат )
Публикувано18.05.05 19:25



Кои са тези нетрадиционни неща а? Защото, нали знаеш, че днес вече нетрадиционното е съвсем традиционно, а традиционното е странно.



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: ORBlTA]  
Авторchicholina (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 19:32



имам едно такова чувство че нямам нужда от нищи и никoй, и живея само за да е yдобно на останалите. понякога нямам желание да говоря с никoй, защото никoй не казва това което мисли, но не е на хората вината. просто имам неизбежния инстинкт понякога, не винаги, да живея "без значение":)) но това е само по някога, останалото време ходя на работа и правя очакваното:)



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: chicholina]  
Автор ORBlTA (непознат )
Публикувано18.05.05 19:49



Знаеш ли, имам чувство, че си бая уморена... Щто не вземеш да зарежеш всичко, а наи вече тия пусти задължения, и да заминеш някъде, където знаеш, че се чувстваш най-добре. В крайна сметка, ако нямаш такава смелост, да се спреш и да се замислиш, кое наи-много те зарежда. 4 неща например да си вспомниш и да си ги реализираш . И така всеки път като усетиш, че наближава гадното състояние



Тема Re: труден аспект/предположениянови [re: chicholina]  
Автор Lillie ()
Публикувано18.05.05 19:54



не си единствената, който се чувства по този начин...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.